kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti-57
PF - Starije kadetkinje-50
K1 - Juniori -67
PF - Stariji kadeti-57
1022
72
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
214
1
NOA REPIĆ (OMEGA)
1023
62
5
PATRIK BERGER (ZG)
76
15
LUKA PLANINAC (PLANET)
1048
72
10
ALEK KUŠAR (PLANET)
76
6
LUKA PLANINAC (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. NOA REPIĆ, OMEGA
3. PATRIK BERGER, ZAGREB
PF - Starije kadetkinje-50
249
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1001
228
7
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
149
1
NIKOLINA DEVČIĆ (ZG)
176
LORENA ZEBA (BTI)
148
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
1002
61
9
ZOA VIVODA (SUŠAK)
217
10
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
49
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
85
NIKA BABIĆ (OTOK)
29
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1014
249
8
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
228
10
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
1015
176
10
LORENA ZEBA (BTI)
148
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
1016
217
5
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
49
15
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1017
85
0
NIKA BABIĆ (OTOK)
29
11
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1043
228
15
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
176
5
LORENA ZEBA (BTI)
1044
49
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
29
8
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1059
228
4
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
49
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. LORENA ZEBA, BTI
K1 - Juniori -67
R1001
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
45
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R1002
142
0
DUJE VIDOŠEVIĆ (AMENO)
209
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
R1003
138
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
63
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
R1004
178
0
MARKO GUSIĆ (MORNAR)
27
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R1015
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
209
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
R1016
63
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
27
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R1034
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
63
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
Medalists
1. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
2. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH