kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Seniori
PF - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Seniori-63
PF - Seniori-69
PF - Seniori-74
PF - Seniori-79
PF - Seniori-84
PF - Seniori-89
PF - Seniori+94
PF - Seniori-63
2014
119
15
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
216
7
ADAM HERCOG (OMEGA)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ----
3. ----
PF - Seniori-69
2002
90
11
ANTONIO JURMAN (PLANET)
191
0
MIHAEL MATIJEVIĆ (HUS-OS)
2003
192
0
FILIP OSTRIHON (HUS-OS)
83
10
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
2020
90
20
ANTONIO JURMAN (PLANET)
83
16
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. MIHAEL MATIJEVIĆ, HUS
3. FILIP OSTRIHON, HUS
PF - Seniori-74
206
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
246
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
2001
195
2
MATEJ TADIĆ (HUS-OS)
165
12
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2012
206
10
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
0
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
2013
246
12
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
165
2
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2026
206
6
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
246
16
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
3. FILIP MAROŠI, HUS
PF - Seniori-79
2004
77
15
MARKO DŽIN (PLANET)
233
5
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
2005
196
0
PETAR MAROŠI (HUS-OS)
260
10
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
2021
77
13
MARKO DŽIN (PLANET)
260
3
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. PETAR MAROŠI, HUS
PF - Seniori-84
2015
253
4
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
185
14
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Seniori-89
2016
266
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
254
10
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO ŽOVIN, HUS
3. ----
3. ----
PF - Seniori+94
2006
132
10
JURE DRLJE (AMENO)
220
0
ROBERT KRČELIĆ (HUS-OS)
2007
247
3
BRANIMIR LOKNAR (JASTREB)
74
13
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
2022
132
10
JURE DRLJE (AMENO)
74
0
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, AMENO
2. DINO TREŠNJIĆ, PLANET SPORT
3. ROBERT KRČELIĆ, HUS
3. BRANIMIR LOKNAR, JASTREB