kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks), LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Low kick
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
LC-Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVAN BERTIĆ
ZMAJ
LC-JUN-M-84
3
3
9
0
9
2.
MAURO-ANTONIO SRIĆA
SUŠAK
LC-JUN-M-74
3
3
9
0
9
3.
SANDY MANDEKIĆ
DRAGA
LC-JUN-M-79
3
3
8
0
7
4.
ANTONIO JURMAN
PLANET SPORT
LC-JUN-M-63
2
2
6
0
6
5.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
LC-JUN-M-69
2
2
5
0
4
6.
ROBERT KRČELIĆ
HUS
LC-JUN-M+94
1
1
3
0
3
7.
STJEPAN SEDAK
ZMAJ
LC-JUN-M-57
1
1
3
0
3
8.
ŽARKO PEDISIĆ
PRETORIAN
LC-JUN-M-89
1
1
3
0
3
9.
LUKA TOMLJANOVIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-84
3
2
6
0
3
10.
ADRIAN BARIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-69
2
1
4
0
2
11.
FRAN ČANDRLIĆ
DRAGA
LC-JUN-M-79
2
1
3
0
0
12.
MARKO LIOVIĆ
OMEGA
LC-JUN-M-79
2
1
3
0
0
13.
MATEJ ILIĆ
HUS
LC-JUN-M+94
2
1
3
0
0
14.
MATIJA PUŠELJIĆ
EXCALIBUR
LC-JUN-M-84, LC-JUN-M-89
2
1
3
0
0
15.
PREDRAG ŠANTIĆ
EXCALIBUR
LC-JUN-M-74
2
1
3
0
0
16.
DOREN MARKO MANTILLA
SUŠAK
LC-JUN-M-63
2
1
0
0
-3
17.
LUKA SMOLIC
PRETORIAN
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
0
18.
PAOLO BRKLJAČIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-79
1
0
1
0
-1
19.
ARMAN JAPIĆ
CROATIA
LC-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
20.
DAVID KERŠEVANIĆ
ADRIA GYM
LC-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
21.
DAVID BOCKAJ
MINOTAUR
LC-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
22.
DAVID JOZIPOVIĆ
MAWASHI
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
23.
DINO BABAC
PRETORIAN
LC-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
24.
HARI KORACA
VRSAR
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
25.
IVAN KRALJEVIĆ
CROATIA
LC-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
26.
LEON BONNO PERAČIĆ
BUDOKAI
LC-JUN-M-89
1
0
0
0
-3
27.
LEONARDO RADANOVIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
28.
LUKA ANTUNOVIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
29.
MARIO LONČAR
MAWASHI
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
30.
MICHELL VULETIĆ
TROJAN ISTRA
LC-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
31.
PAOLO LAZARIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-JUN-M+94
1
0
0
0
-3
32.
PATRIK IFKO
HUS
LC-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
33.
PATRIK BAČANI
HUS
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
LC-Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMMA LINIĆ
SUŠAK
LC-JUN-Ž-60
2
2
6
0
6
2.
UNA MARAVIĆ
KUTINA
LC-JUN-Ž-55
2
2
6
0
6
3.
DIANA HALEPOVIĆ
MEGA CENTAR
LC-JUN-Ž-50
1
1
3
0
3
4.
DORIS MAGDIĆ
KUTINA
LC-JUN-Ž+70
1
1
3
0
3
5.
ELA ZNAOR
SUŠAK
LC-JUN-Ž-65
1
1
3
0
3
6.
LORENA JURIŠIĆ
SUŠAK
LC-JUN-Ž-70
1
1
3
0
3
7.
SARA PEŠUT
SUŠAK
LC-JUN-Ž-55
2
1
3
0
0
8.
TARA JAGNJIĆ
EXCALIBUR
LC-JUN-Ž+70
2
1
3
0
0
9.
LORENA POŽEGA
TIGAR, Slunj
LC-JUN-Ž-60
2
1
2
0
-2
10.
BRIGITA BEDI
SUŠAK
LC-JUN-Ž-60
1
0
1
0
-1
11.
CHIARA RYTZ
FIGHTER
LC-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-3
12.
HANI PAĆALAT
MINOTAUR
LC-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
13.
KLARA PRPIĆ
CROATIA
LC-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
14.
LENA KUNDA
VIKTORIA
LC-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
15.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
LC-JUN-Ž-70
1
0
0
0
-3
16.
NIKA CERANIĆ
SUŠAK
LC-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
17.
PAOLA RONČEVIĆ
DRAGA
LC-JUN-Ž-50
1
0
0
0
-3