kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks) , LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC -Juniori -57
LC -Juniori -63
LC -Juniori -69
LC -Juniori -74
LC -Juniori -79
LC -Juniori -84
LC -Juniori -89
LC -Juniori -57
2001
293
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
19
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
LC -Juniori -63
2002
125
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
54
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
7
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
192
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
56
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
2004
54
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
7
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
2003
192
0
BRUNO CVITANOVIĆ (LOTUS)
56
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
2006
7
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
56
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
Medalists
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. BRUNO CVITANOVIĆ, LOTUS
3. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
LC -Juniori -69
2005
215
0
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
331
3
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
180
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
261
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
52
NOA REŽIĆ (KBK SK)
2007
63
3
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
193
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
368
TONI PERNAR (KBK)
177
IVAN ČUMIGAŠ (KING)
126
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
2008
331
0
TOMISLAV MARTINOVIĆ (KUTINA)
180
3
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
2009
261
3
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
52
0
NOA REŽIĆ (KBK SK)
2010
63
3
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
368
0
TONI PERNAR (KBK)
2011
177
0
IVAN ČUMIGAŠ (KING)
126
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
2012
180
3
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
261
0
IGOR ŠUŠNJAR (MEGA.C.)
2013
63
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
126
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
2015
180
2
RUBEN DEKOVIĆ (KING)
126
1
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Medalists
1. RUBEN DEKOVIĆ, KING
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. IGOR ŠUŠNJAR, MEGA CENTAR
3. MAURO-ANTONIO SRIĆA, SUŠAK
LC -Juniori -74
2014
377
3
FILIP ČULINA (POLAČA)
286
0
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
62
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2016
377
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
62
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. TOMISLAV ŠUŠENJ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
LC -Juniori -79
2017
50
0
PAVO ČOBANOV (KBK SK)
153
3
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
2018
124
0
PATRIK MLINAC (SUŠAK)
152
3
ROKO VULETA (MEGA.C.)
2020
153
3
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
152
0
ROKO VULETA (MEGA.C.)
Medalists
1. KEVIN PRANJIC, MEGA CENTAR
2. ROKO VULETA, MEGA CENTAR
3. PAVO ČOBANOV, SISAK
3. PATRIK MLINAC, SUŠAK
LC -Juniori -84
2019
227
0
JOSIP SIMONE (ADRIAGM)
17
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
92
NIKOLA MUMINĆEHAIĆ (LAV)
2021
17
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
92
0
NIKOLA MUMINĆEHAIĆ (LAV)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. NIKOLA MUMINĆEHAIĆ, LAV, Pula
3. JOSIP SIMONE, ADRIA GYM
3. ----
LC -Juniori -89
2022
252
0
DENIS ERIC (KING)
99
3
ALEX ŠVERKO (ZELG)
189
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
2024
99
0
ALEX ŠVERKO (ZELG)
189
3
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. ALEX ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. DENIS ERIC, KING
3. ----