kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
K1 style
Treneri
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
K1 - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VITO KOŠAR
ŠKORPION
K1-JUN-M-75
3
3
9
2
9
2.
IVAN BERTIĆ
ZMAJ
K1-JUN-M-81
3
3
9
0
9
3.
ALEN MERIĆ
LEON GYM
K1-JUN-M-71
3
3
8
0
7
4.
JOSIP GEČEVIĆ
DUBRAVA
K1-JUN-M-67
3
3
8
0
7
5.
UROŠ PAJIĆ
KING
K1-JUN-M-60
3
3
8
0
7
6.
ILIR DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-57
2
2
6
2
6
7.
STJEPAN SEDAK
ZMAJ
K1-JUN-M-54
2
2
6
1
6
8.
BORNA BILANDŽIĆ
SVETI DUH
K1-JUN-M-63,5
2
2
6
0
6
9.
GABRIJEL OJDANIC
MORNAR
K1-JUN-M+91
2
2
6
0
6
10.
GORAN BANOVIĆ
ARMUS
K1-JUN-M-91
2
2
6
0
6
11.
EDVIN VESELJI SEDIC
LEON GYM
K1-JUN-M-86
2
2
5
0
4
12.
DAVID FURDEK
TIGAR, Karlovac
K1-JUN-M-51
1
1
3
0
3
13.
MARKO BAKOVIĆ
AMENO
K1-JUN-M-67
4
3
9
0
6
14.
MATEJ KOVAČEVIĆ
IVANIĆ GRAD
K1-JUN-M-67
3
2
7
2
5
15.
MATEJ BOŠNJAK
BUSHIDO
K1-JUN-M-60
3
2
6
1
3
16.
LEO HADŽIĆ
DYNAMITE
K1-JUN-M-75
3
2
6
0
3
17.
LUKA MRŠA
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-71
3
2
6
0
3
18.
MATKO BABIĆ
BLITZ
K1-JUN-M-81
3
2
6
0
3
19.
BORNA MANOJLOVIĆ
AMENO
K1-JUN-M-75
2
1
3
1
0
20.
ĐURO MARTINOVIĆ
KUTINA
K1-JUN-M-67
2
1
3
1
0
21.
MARIO CVITKOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-67
2
1
3
1
0
22.
ALBERTO ANTIĆ
DUBRAVA
K1-JUN-M-86
2
1
3
0
0
23.
ANTONIO ERDELJAC
DYNAMITE
K1-JUN-M-63,5
2
1
3
0
0
24.
FILIP IVEŠIĆ
HUS
K1-JUN-M-71
2
1
3
0
0
25.
ROBERT ZUFIC
RUDAN
K1-JUN-M-60
2
1
3
0
0
26.
MARINO HORVAT
MORNAR
K1-JUN-M-75
2
1
2
0
-2
27.
DARIO PERČIĆ
DYNAMITE
K1-JUN-M-86
1
0
1
0
-1
28.
IVAN POBRIĆ
AMENO
K1-JUN-M-75
1
0
1
0
-1
29.
SALAHUDIN ŠUKE
TROJAN
K1-JUN-M-60
1
0
1
0
-1
30.
VIKTOR GOJAN
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-71
1
0
1
0
-1
31.
ANTE PEJIĆ
IMPACT
K1-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
32.
ANTONIO GIBAS
KOBRA, Bjelovar
K1-JUN-M+91
1
0
0
0
-3
33.
DANIJEL LULIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-M-91
1
0
0
0
-3
34.
EMANUEL GEČEVIĆ
DUBRAVA
K1-JUN-M-51
1
0
0
0
-3
35.
ERIC SANTO
KOBRA, Bjelovar
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
36.
FILIP KOVAČ
KOBRA, Bjelovar
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
37.
FILIP PINTARIĆ
HUS
K1-JUN-M+91
1
0
0
0
-3
38.
FILIP MAROŠI
BLITZ
K1-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
39.
IVAN VRSALOVIĆ
MORNAR
K1-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
40.
JOSIP SAMARDŽIĆ
HUS
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
41.
JOSIP ČUJIĆ
MORNAR
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
42.
KARLO KOPIC
MORNAR
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
43.
LEO BRČINA
DALMACIJA
K1-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
44.
LORIS RITOŠA
RUDAN
K1-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
45.
LUCIJAN VALENČIĆ
DYNAMITE
K1-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
46.
LUKA PLELI
BLITZ
K1-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
47.
LUKA MIKLEČIĆ
DUBRAVA
K1-JUN-M-54
1
0
0
0
-3
48.
MARIN PLESKALT
KOBRA, Bjelovar
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
49.
MARIO RAVLIĆ
DALMACIJA
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
50.
MATEJ KRUNIĆ
DYNAMITE
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
51.
MATEJ DORIĆ
BLITZ
K1-JUN-M-54
1
0
0
0
-3
52.
NIKO MUJDŽIĆ
DYNAMITE
K1-JUN-M-86
1
0
0
0
-3
53.
PATRIK BAČANI
BLITZ
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
54.
PATRIK IFKO
HUS
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
55.
PETAR MAROŠI
BLITZ
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
56.
RAUL SUNARA
AMENO
K1-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
57.
SANDRO MARKOVIĆ
AMENO
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
58.
TIN BAKOTA
HUS
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
59.
TOMISLAV BARUKČIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
60.
ZVONIMIR MATKOVIĆ
MORNAR
K1-JUN-M-91
1
0
0
0
-3
61.
ZVONIMR PIGL
BUSHIDO
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
K1 - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARINA JURIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-Ž-65
2
2
5
0
4
2.
ANITA ŽILIĆ
ARMUS
K1-JUN-Ž-70
1
1
3
0
3
3.
CHIARA KALANJ
VIKTORIA
K1-JUN-Ž-60
1
1
3
0
3
4.
IVA DODIG
LEON GYM
K1-JUN-Ž-52
1
1
3
0
3
5.
NIKOLINA STUPIČIĆ
VIKTORIA
K1-JUN-Ž+70
1
1
3
0
3
6.
LAURA MEŠTROVIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-Ž-65
1
0
1
0
-1
7.
IVA SUČIĆ
DUBRAVA
K1-JUN-Ž-52
1
0
0
0
-3
8.
KARMEN DUMIČIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-Ž-70
1
0
0
0
-3
9.
NIKA JURKOVIĆ
SPARTAN GYM
K1-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
10.
STELLA MUSA
PIT BULL, Split
K1-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-3
11.
TEA KLJUČARIĆ
ARMUS
K1-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
K1 - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKOLA CRVENKOVIĆ
LEON GYM
K1-SEN-M-75
3
3
9
0
9
2.
AMEL DIZDAREVIĆ
KING
K1-SEN-M-67
2
2
6
1
6
3.
LUKA JAMAN
BLITZ
K1-SEN-M-86
2
2
6
1
6
4.
FINKO BARIŠIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-71
2
2
6
0
6
5.
GAJ ĆOSIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-M-81
2
2
6
0
6
6.
TOMISLAV ČIKOTIĆ
AMENO
K1-SEN-M+91
2
2
6
0
6
7.
TONI ĆATIPOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-91
2
2
6
0
6
8.
DINO SUDIĆ
AMENO
K1-SEN-M-60
1
1
3
0
3
9.
MUHAMET DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-63,5
1
1
3
0
3
10.
DAVOR DADIĆ
MORNAR
K1-SEN-M-81
3
2
6
1
3
11.
DINO TAĆI
AMENO
K1-SEN-M-71
3
2
6
1
3
12.
ANTONIO KRAJINOVIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-M-75
3
2
6
0
3
13.
SIMON KRIZMANIĆ
KING
K1-SEN-M+91
3
2
5
0
1
14.
MARKO DORIC
RUDAN
K1-SEN-M-75
2
1
3
1
0
15.
PETAR DREŽNJAK
MORNAR
K1-SEN-M+91
2
1
3
1
0
16.
IVAN LETICA
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-75
2
1
4
0
2
17.
ANTE BUZOV
UNI RENT
K1-SEN-M-75
2
1
3
0
0
18.
DAMIR BOŠNJAK
RUDAN
K1-SEN-M-81
2
1
3
0
0
19.
IVAN BEBER
SVETI DUH
K1-SEN-M-71
2
1
3
0
0
20.
IVAN KUČIĆ
ARMUS
K1-SEN-M-75
2
1
3
0
0
21.
LUKA ŽULJEVIC
UNI RENT
K1-SEN-M-91
2
1
3
0
0
22.
LUKA ŽULJEVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-86
2
1
3
0
0
23.
MATIJA MAĐERIĆ
ARMUS
K1-SEN-M-81
2
1
3
0
0
24.
MIRSAD DENJALIĆ
LEON GYM
K1-SEN-M-67
2
1
3
0
0
25.
ROKO DOŽDOR
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-63,5
2
1
3
0
0
26.
JOZO STUPALO
MORNAR
K1-SEN-M-71
2
1
2
0
-2
27.
VLATKO ŽAJA
MORNAR
K1-SEN-M-75
2
1
2
0
-2
28.
HRVOJE UJEVIĆ
MORNAR
K1-SEN-M+91
1
0
1
0
-1
29.
KRISTIJAN MIŠKULIN
KOBRA, Bjelovar
K1-SEN-M-71
1
0
1
0
-1
30.
ADAM BLAUHORN
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
31.
ALBAN DEXARI
OFC
K1-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
32.
ALEKSANDAR BANJANIN
DYNAMITE
K1-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
33.
ANTE ĆALETA
MORNAR
K1-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
34.
DANIJEL BAŽANT
TROJAN ISTRA
K1-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
35.
DAVID MATOŠEVIĆ
KING
K1-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
36.
EUGEN LALJAK
VIKTORIA
K1-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
37.
FATMIR DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
38.
FILIP DILBER
MORNAR
K1-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
39.
FILIP GAGULA
LEON GYM
K1-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
40.
FILIP GRGURIĆ
KING
K1-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
41.
FILIP VIDOVIĆ
LEON GYM
K1-SEN-M-63,5
1
0
0
0
-3
42.
IVO HARAMBAŠIĆ
HUS
K1-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
43.
MARIO DUJMOVIĆ
HUS
K1-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
44.
MATEJ ČARAPAR
TRNJE
K1-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
45.
MIHAEL HALLER
SVETI DUH
K1-SEN-M-67
1
0
0
0
-3
46.
NIKOLA JOSIPOVIĆ
ARMUS
K1-SEN-M-60
1
0
0
0
-3
47.
TOMISLAV CUKOR
HUS
K1-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
48.
TOMISLAV CERIĆ
BLITZ
K1-SEN-M-67
1
0
0
0
-3
K1 - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MONIKA BABIĆ
LEON GYM
K1-SEN-Ž-60
2
2
6
0
6
2.
ŠEJLA OMIČEVIĆ
HUS
K1-SEN-Ž-65
2
2
6
0
6
3.
NIVES RADIĆ
DALMATINO
K1-SEN-Ž-70
2
2
5
0
4
4.
IVONA LUČIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-Ž-52
1
1
3
0
3
5.
KARMELA MAKELJA
DALMATINO
K1-SEN-Ž-56
1
1
3
0
3
6.
LUCIJA BILOBRK
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž+70
1
1
3
0
3
7.
SNJEŽANA PRGOMET
DALMATINO
K1-SEN-Ž-48
1
1
3
0
3
8.
ANČICA NAĐ
IMPACT
K1-SEN-Ž-56
2
1
3
0
0
9.
FILIPA MERČEP
LOTUS
K1-SEN-Ž-65
2
1
3
0
0
10.
HELENA JURIŠIĆ
MORNAR
K1-SEN-Ž-70
1
0
1
0
-1
11.
ANA FILIPOVIĆ
IVANIĆ GRAD
K1-SEN-Ž-52
1
0
0
0
-3
12.
DIANA MLADIĆ
ZMAJ
K1-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3
13.
GLORIA DRETVIĆ
TRNJE
K1-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-3
14.
ISIDORA ĐELNAR
OFC
K1-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3
15.
IVANA CVITAN
MORNAR
K1-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-3
16.
LIDIA TOŠIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž-70
1
0
0
0
-3
17.
LUCIJA SLADOLJEV
TRNJE
K1-SEN-Ž-56
1
0
0
0
-3
18.
MARTA MIKULČIĆ
LEON GYM
K1-SEN-Ž-48
1
0
0
0
-3
19.
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-3
K1 - Juniori, K1 - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PIT BULL, Split
6
7.
14
1.
20
2
3
1
1.
2.
DUBRAVA
14
1.
3
5.
17
1
4
0
2.
3.
LEON GYM
10
2.
5
4.
15
3
0
0
3.
4.
ARMUS
5
9.
8
3.
13
2
1
0
4.
5.
ZMAJ
10
2.
0
7.
10
2
0
0
5.
6.
VIKTORIA
0
21.
10
2.
10
2
0
0
5.
7.
DYNAMITE
10
2.
0
7.
10
0
2
4
7.
8.
MORNAR
7
5.
0
7.
7
1
0
2
8.
9.
BLITZ
7
5.
0
7.
7
0
2
1
9.
10.
BUSHIDO
6
7.
0
7.
6
0
2
0
10.
11.
KING
5
9.
0
7.
5
1
0
0
11.
12.
SVETI DUH
5
9.
0
7.
5
1
0
0
11.
13.
ŠKORPION
5
9.
0
7.
5
1
0
0
11.
14.
TIGAR, Karlovac
5
9.
0
7.
5
1
0
0
11.
15.
AMENO
5
9.
0
7.
5
0
1
2
15.
16.
HUS
5
9.
0
7.
5
0
1
2
15.
17.
SPARTAN GYM
4
16.
1
6.
5
0
1
2
15.
18.
KOBRA, Bjelovar
2
17.
0
7.
2
0
0
2
18.
19.
IVANIĆ GRAD
1
18.
0
7.
1
0
0
1
19.
20.
RUDAN
1
18.
0
7.
1
0
0
1
19.
21.
TROJAN
1
18.
0
7.
1
0
0
1
19.
22.
DALMACIJA
0
21.
0
7.
0
0
0
0
22.
23.
IMPACT
0
21.
0
7.
0
0
0
0
22.
24.
KUTINA
0
21.
0
7.
0
0
0
0
22.
K1 - Seniori, K1 - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PIT BULL, Split
22
1.
7
3.
29
4
2
3
1.
2.
LEON GYM
9
4.
8
2.
17
2
2
1
2.
3.
DALMATINO
0
14.
15
1.
15
3
0
0
3.
4.
SVETI DUH
10
3.
5
4.
15
2
1
2
4.
5.
AMENO
13
2.
0
13.
13
2
1
0
5.
6.
MORNAR
7
6.
4
6.
11
0
2
5
6.
7.
KING
8
5.
0
13.
8
1
1
0
7.
8.
HUS
1
10.
5
4.
6
1
0
1
8.
9.
BLITZ
6
7.
0
13.
6
1
0
1
8.
10.
TRNJE
0
14.
4
6.
4
0
1
1
10.
11.
ARMUS
4
8.
0
13.
4
0
1
1
10.
12.
UNI RENT
4
8.
0
13.
4
0
1
1
10.
13.
IMPACT
0
14.
3
8.
3
0
1
0
13.
14.
IVANIĆ GRAD
0
14.
3
8.
3
0
1
0
13.
15.
LOTUS
0
14.
3
8.
3
0
1
0
13.
16.
ZMAJ
0
14.
3
8.
3
0
1
0
13.
17.
DYNAMITE
1
10.
0
13.
1
0
0
1
17.
18.
RUDAN
1
10.
0
13.
1
0
0
1
17.
19.
VIKTORIA
1
10.
0
13.
1
0
0
1
17.
20.
OFC
0
14.
1
12.
1
0
0
1
17.
21.
KOBRA, Bjelovar
0
14.
0
13.
0
0
0
0
21.
22.
SPARTAN GYM
0
14.
0
13.
0
0
0
0
21.
23.
TROJAN ISTRA
0
14.
0
13.
0
0
0
0
21.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PIT BULL, Split
28
1.
21
1.
49
6
5
4
1.
2.
LEON GYM
19
2.
13
3.
32
5
2
1
2.
3.
SVETI DUH
15
4.
5
6.
20
3
1
2
3.
4.
AMENO
18
3.
0
17.
18
2
2
2
4.
5.
MORNAR
14
5.
4
8.
18
1
2
7
5.
6.
ARMUS
9
11.
8
5.
17
2
2
1
6.
7.
DUBRAVA
14
5.
3
10.
17
1
4
0
7.
8.
DALMATINO
0
23.
15
2.
15
3
0
0
8.
9.
ZMAJ
10
10.
3
10.
13
2
1
0
9.
10.
KING
13
7.
0
17.
13
2
1
0
9.
11.
BLITZ
13
7.
0
17.
13
1
2
2
11.
12.
VIKTORIA
1
20.
10
4.
11
2
0
1
12.
13.
HUS
6
12.
5
6.
11
1
1
3
13.
14.
DYNAMITE
11
9.
0
17.
11
0
2
5
14.
15.
BUSHIDO
6
12.
0
17.
6
0
2
0
15.
16.
ŠKORPION
5
14.
0
17.
5
1
0
0
16.
17.
TIGAR, Karlovac
5
14.
0
17.
5
1
0
0
16.
18.
SPARTAN GYM
4
16.
1
15.
5
0
1
2
18.
19.
IVANIĆ GRAD
1
20.
3
10.
4
0
1
1
19.
20.
TRNJE
0
23.
4
8.
4
0
1
1
19.
21.
UNI RENT
4
16.
0
17.
4
0
1
1
19.
22.
IMPACT
0
23.
3
10.
3
0
1
0
22.
23.
LOTUS
0
23.
3
10.
3
0
1
0
22.
24.
KOBRA, Bjelovar
2
18.
0
17.
2
0
0
2
24.
25.
RUDAN
2
18.
0
17.
2
0
0
2
24.
26.
TROJAN
1
20.
0
17.
1
0
0
1
26.
27.
OFC
0
23.
1
15.
1
0
0
1
26.
28.
DALMACIJA
0
23.
0
17.
0
0
0
0
28.
29.
KUTINA
0
23.
0
17.
0
0
0
0
28.
30.
TROJAN ISTRA
0
23.
0
17.
0
0
0
0
28.