kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
POINT FIGHTING
LIGHT CONTACT
KICK LIGHT
LOW KICK
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DOREN MARKO MANTILLA
SUŠAK
KL-JUN-M-63
4
4
12
0
12
2.
MARIO RAVLIĆ
DALMACIJA
KL-JUN-M-74
4
4
9
0
6
3.
VITO KOŠAR
ŠKORPION
KL-JUN-M-79
3
3
9
0
9
4.
GORAN BANOVIĆ
ARMUS
KL-JUN-M-94
2
2
6
0
6
5.
IVAN BERTIĆ
ZMAJ
KL-JUN-M-84
2
2
6
0
6
6.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
KL-JUN-M-69
2
2
6
0
6
7.
STJEPAN SEDAK
ZMAJ
KL-JUN-M-57
1
1
3
0
3
8.
VICE STOJANOV
CRNI ORAO
KL-JUN-M+94
1
1
3
0
3
9.
ŽARKO PEDISIĆ
PRETORIAN
KL-JUN-M-89
1
1
3
0
3
10.
PETAR MORIĆ
SVETI MATEJ
KL-JUN-M-63
4
3
9
0
6
11.
IVAN KRALJEVIĆ
CROATIA
KL-JUN-M-69
3
2
6
0
3
12.
FILIP MATIĆ
HUS
KL-JUN-M-79
3
2
5
0
1
13.
DENIS KOZINA
PRETORIAN
KL-JUN-M-74
2
1
7
0
5
14.
FILIP PAVIĆ
PRETORIAN
KL-JUN-M-79
2
1
4
0
2
15.
DINO BABAC
PRETORIAN
KL-JUN-M-57
2
1
3
0
0
16.
FILIP IVEŠIĆ
HUS
KL-JUN-M-74
2
1
3
0
0
17.
IGOR ŠURINA
PIT BULL, Split
KL-JUN-M-63
2
1
3
0
0
18.
JURAJ ČAČIJA
LEON GYM
KL-JUN-M-63
2
1
3
0
0
19.
LUKA DRAGIČEVIĆ
PIT BULL, Split
KL-JUN-M-84
2
1
3
0
0
20.
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-79
2
1
3
0
0
21.
MARIO DJAKOVIĆ
DRAGA
KL-JUN-M-63
2
1
3
0
0
22.
MISLAV JURINEC
ARMUS
KL-JUN-M-69
2
1
3
0
0
23.
UROŠ PAJIĆ
KING
KL-JUN-M-63
2
1
3
0
0
24.
DAVID JOZIPOVIĆ
MAWASHI
KL-JUN-M-74
1
0
1
0
-1
25.
EMANUEL KRIŠTO
ARMUS
KL-JUN-M-74
1
0
1
0
-1
26.
ADRIAN BARIĆ
SUŠAK
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
27.
ANDREJ GRUBJESIC
DYNAMITE
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
28.
ANTE KAPOVIĆ
DALMATINO
KL-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
29.
BRUNO MARIČEVIĆ
DYNAMITE
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
30.
DAVID IVŠIĆ
CROATIA
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
31.
FRAN ČANDRLIĆ
DRAGA
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
32.
JOSIP SIMONE
ADRIA GYM
KL-JUN-M-89
1
0
0
0
-3
33.
KRISTIJAN KOMLJENOVIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
34.
LOVRO ŠTEFANAC
TIGAR, Slunj
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
35.
LUCIJAN VALENČIĆ
DYNAMITE
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
36.
LUKA SMOLIC
PRETORIAN
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
37.
LUKAS JURAŠIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
38.
MARIN OZRETIĆ
PIT BULL, Split
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
39.
MARKO ŠTRKALJ
DALMATINO
KL-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
40.
MISLAV LOZINA
PIT BULL, Split
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
41.
NIKOLA ARTIČEK
DUBRAVA
KL-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
42.
NOEL PERKOVIĆ
TROJAN ISTRA
KL-JUN-M-94
1
0
0
0
-3
43.
PAOLO LAZARIĆ
BUDOKAI LABIN
KL-JUN-M-94
1
0
0
0
-3
44.
PATRIK KLARIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
45.
RAUL SUNARA
AMENO
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
46.
ROBERT KRČELIĆ
HUS
KL-JUN-M+94
1
0
0
0
-3
47.
TOMISLAV LJELJAK
PIT BULL, Split
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
KL - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA STOJANOVIĆ
PIT BULL, Split
KL-JUN-Ž-70
2
2
6
0
6
2.
KLARA PRPIĆ
CROATIA
KL-JUN-Ž-65
1
1
6
0
6
3.
DIANA HALEPOVIĆ
MEGA CENTAR
KL-JUN-Ž-50
1
1
3
0
3
4.
DORIS MAGDIĆ
KUTINA
KL-JUN-Ž+70
1
1
3
0
3
5.
EMMA LINIĆ
SUŠAK
KL-JUN-Ž-60
1
1
3
0
3
6.
STELLA MUSA
PIT BULL, Split
KL-JUN-Ž+70
2
1
3
0
0
7.
CHIARA ŠADIĆ
PIT BULL, Split
KL-JUN-Ž-70
1
0
0
0
-3
8.
DEA BOLANČA
PIT BULL, Split
KL-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
9.
LARA MADI
DUBRAVA
KL-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
10.
LORENA MAYER
DUBRAVA
KL-JUN-Ž-70
1
0
0
0
-3
11.
LUCIJA MOJTIĆ
PIT BULL, Split
KL-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-3
12.
LUCIJA KULEŠ
IVANIĆ GRAD
KL-JUN-Ž-50
1
0
0
0
-3