kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
POINT FIGHTING
LIGHT CONTACT
KICK LIGHT
LOW KICK
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
LC - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
LC-SKAD-M-69
3
3
9
0
9
2.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-SKAD-M-63
2
2
6
0
6
3.
ALEK KUŠAR
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-52
2
2
6
0
6
4.
JAN MIKULIĆ
TIGAR BROD
LC-SKAD-M-37
2
2
6
0
6
5.
LEON BENEDETTI
SUŠAK
LC-SKAD-M+69
2
2
6
0
6
6.
ROKO BENIĆ
SVETI MATEJ
LC-SKAD-M-57
2
2
6
0
6
7.
EMANUEL SUROP
DRAGA
LC-SKAD-M-42
1
1
3
0
3
8.
RAUL VALENČIĆ
SVETI MATEJ
LC-SKAD-M-47
1
1
3
0
3
9.
MATAN KATALINIĆ
MINOTAUR
LC-SKAD-M-47
3
2
6
0
3
10.
LEON ŽAJGAR
OMEGA
LC-SKAD-M-52
3
2
5
0
1
11.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
LC-SKAD-M-69
3
2
5
0
1
12.
TONI PREMIĆ
PRETORIAN
LC-SKAD-M+69
3
2
5
0
1
13.
BORNA GRMUŠA
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-M-52
2
1
3
0
0
14.
DAVID MLADENOVIĆ
SVETI MATEJ
LC-SKAD-M-52
2
1
3
0
0
15.
DINO BARIĆ
HBD
LC-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
16.
GABRIEL RONČEVIĆ
DRAGA
LC-SKAD-M-57
2
1
3
0
0
17.
LOVRO GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
LC-SKAD-M-42
2
1
3
0
0
18.
LUCAS HRVATIN JUGOVAC
BUDOKAI LABIN
LC-SKAD-M-63
2
1
3
0
0
19.
LUKA PLANINAC
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-57
2
1
3
0
0
20.
PREDRAG ŠANTIĆ
EXCALIBUR
LC-SKAD-M-69
2
1
3
0
0
21.
SVETIN VUKIČEVIĆ
DALMATINO
LC-SKAD-M-63
2
1
3
0
0
22.
MICHAEL STENTA
PLANET SPORT
LC-SKAD-M-57
2
1
2
0
-2
23.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
LC-SKAD-M+69
1
0
1
0
-1
24.
PETAR MARIJIĆ
OMEGA
LC-SKAD-M-69
1
0
1
0
-1
25.
TIN PRTAJIN
CRNI ORAO
LC-SKAD-M-52
1
0
1
0
-1
26.
VITO PERIŠ
SVETI JURE, Gata
LC-SKAD-M-57
1
0
1
0
-1
27.
ADRIAN BENJA
FRANKOPAN
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
28.
DANIJEL BOTIĆ
TROJAN ISTRA
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
29.
JAN ČAR
MEGA CENTAR
LC-SKAD-M-42
1
0
0
0
-3
30.
JAN GREBENAR
HUS
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
31.
KARLO KATINIĆ
SUŠAK
LC-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
32.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
LC-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
33.
LEONARDO ČVEK
NINJA
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
34.
LUKA ŠARIĆ
CRNI ORAO
LC-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
35.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
36.
MATIJA PUŠELJIĆ
EXCALIBUR
LC-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
37.
MIHAEL PERIŠ
SVETI JURE, Gata
LC-SKAD-M-37
1
0
0
0
-3
38.
NINO LUKEŽIĆ
MEGA CENTAR
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
39.
PETAR FILJIĆ
KOBRA, Bjelovar
LC-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
40.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-SKAD-M-37
1
0
0
0
-3
41.
STJEPAN ANDRIĆ
OMEGA
LC-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
LC - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
LC-SKAD-Ž-42
3
3
9
0
9
2.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
LC-SKAD-Ž-55
3
3
8
0
7
3.
KLARA PRPIĆ
CROATIA
LC-SKAD-Ž-65
2
2
6
0
6
4.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
LC-SKAD-Ž-60
2
2
6
0
6
5.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
LC-SKAD-Ž-46
2
2
5
0
4
6.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
LC-SKAD-Ž+65
2
2
5
0
4
7.
EVA GAL
LEGEND
LC-SKAD-Ž-32
1
1
3
0
3
8.
PAOLA TOMRECAJ
PRETORIAN
LC-SKAD-Ž-50
1
1
3
0
3
9.
IVONA GALEŠIĆ
PRETORIAN
LC-SKAD-Ž+65
3
2
7
0
5
10.
PETRA MIKULIĆ
TIGAR BROD
LC-SKAD-Ž-42
3
2
6
0
3
11.
ANAI RAŽNJEVIĆ
SUŠAK
LC-SKAD-Ž-46
2
1
4
0
2
12.
ANA SOVEC
ZMAJ
LC-SKAD-Ž-55
2
1
3
0
0
13.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-Ž-65
2
1
3
0
0
14.
CHIARA RYTZ
FIGHTER
LC-SKAD-Ž+65
2
1
3
0
0
15.
CVITA KALCINA
VELEBIT
LC-SKAD-Ž-55
2
1
3
0
0
16.
LARA MIHALIĆ
TIGAR, Karlovac
LC-SKAD-Ž-65
2
1
3
0
0
17.
MARINA RADIĆ
LOTUS
LC-SKAD-Ž-60
2
1
3
0
0
18.
NATALI PAVKOVIĆ
LOTUS
LC-SKAD-Ž-46
2
1
3
0
0
19.
PAOLA BRŽENDA
FIGHTER
LC-SKAD-Ž-42
2
1
3
0
0
20.
ROKA PULJAK
TIGAR, Karlovac
LC-SKAD-Ž-65
2
1
3
0
0
21.
ANA JOVIĆ
SUŠAK
LC-SKAD-Ž-42
2
1
2
0
-2
22.
NIKA PAVIČIĆ
VELEBIT
LC-SKAD-Ž-55
2
1
2
0
-2
23.
LENA KUNDA
VIKTORIA
LC-SKAD-Ž-55
1
0
1
0
-1
24.
MARTINA GRABAR
PLANET SPORT
LC-SKAD-Ž-55
1
0
1
0
-1
25.
MIHAELA TOPALLI
PRETORIAN
LC-SKAD-Ž-42
1
0
1
0
-1
26.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
LC-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
27.
ANTEA LJUBAS
SVETI MATEJ
LC-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-3
28.
CHIARA ŠADIĆ
PIT BULL, Split
LC-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
29.
DORA COTIĆ
FIGHTER
LC-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
30.
DORA GREGO
FRANKOPAN
LC-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-3
31.
EMINA HOTI
MEGA CENTAR
LC-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
32.
EVA LEONA KOMŠIĆ
KING
LC-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
33.
IVANA MIŠKOVIĆ
MOSLAVAC
LC-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
34.
LARA ŠIMIĆ
HUS
LC-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
35.
LARA RYTZ
FIGHTER
LC-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-3
36.
LINA RADMAN
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
37.
LUCIJA MOJTIĆ
PIT BULL, Split
LC-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
38.
MARITA BARIČEVIĆ
VISOČICA
LC-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
39.
NIKA GRMUŠA
IVANIĆ GRAD
LC-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
40.
SIMONA MILANOVIĆ
ARMUS
LC-SKAD-Ž-32
1
0
0
0
-3