kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje-28
PF - Mlađe kadetkinje-32
PF - Mlađe kadetkinje-37
PF - Mlađe kadetkinje-42
PF - Mlađe kadetkinje-47
PF - Mlađe kadetkinje+47
PF - Mlađe kadetkinje-28
287
DORA MATIĆ (JASTREB)
1039
276
3
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
277
14
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
1041
287
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
277
0
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje-32
79
EMA ANĐELA ŽAJA (PITBUL)
1042
234
4
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
152
7
KIRA CVETNIĆ (ISSAVIS)
1044
79
9
EMA ANĐELA ŽAJA (PITBUL)
152
6
KIRA CVETNIĆ (ISSAVIS)
Osvajači medalja
1. EMA ANĐELA ŽAJA, PIT BULL, Split
2. KIRA CVETNIĆ, ISSA
3. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje-37
28
EVA GAL (KBK)
1043
193
11
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
136
4
LUCIJA ŽILIĆ (PALESTR)
1045
253
5
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
78
3
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
244
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
69
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
1046
220
0
BEATA IVAS (HBD)
81
0
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
228
PETRA LERGA (PRETORI)
232
SARA BOBAN (MAWASHI)
1047
28
10
EVA GAL (KBK)
193
0
LINDA ZAKONOVIĆ (PITBUL)
1048
253
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1049
69
9
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
81
8
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
1050
228
2
PETRA LERGA (PRETORI)
232
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
1051
28
5
EVA GAL (KBK)
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
1052
69
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
232
14
SARA BOBAN (MAWASHI)
1054
244
6
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
232
14
SARA BOBAN (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. EVA GAL, LEGEND
PF - Mlađe kadetkinje-42
1053
82
2
LAURA HORVAT (KUTINA)
7
11
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
339
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1055
237
10
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
8
0
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
198
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1056
7
10
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
339
13
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
1057
237
5
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
198
4
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1059
339
1
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
237
5
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
2. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje-47
1058
298
5
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
295
12
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
1060
323
12
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
243
7
MAGDALENA ROŠIN (IVNCG)
1061
258
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
18
0
LEA STIJELJA (SUŠAK)
83
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1062
295
10
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
323
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
1063
258
3
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
83
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1065
295
7
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
83
15
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
PF - Mlađe kadetkinje+47
341
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1064
321
0
NICOLE MARIA KUČINIĆ (ROVINJ)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
LARISA BALEN (PALESTR)
15
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1066
341
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
14
0
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
1067
56
10
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
134
0
LARISA BALEN (PALESTR)
1068
15
4
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
288
7
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1069
257
17
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
275
16
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1070
14
2
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
56
11
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
1071
288
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
257
1
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
1072
56
9
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
288
6
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
3. PETRA ŽEPINA, VELEBIT