kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF-Juniorke-50
PF-Juniorke-55
PF-Juniorke-60
PF-Juniorke-65
PF-Juniorke+70
PF-Juniorke-50
A010
16
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
55
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF-Juniorke-55
14
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
A011
54
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
28
0
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
7
ZOA VIVODA (SUŠAK)
64
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
A013
14
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
54
12
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
A012
7
14
ZOA VIVODA (SUŠAK)
64
17
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
A015
54
12
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
64
7
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
PF-Juniorke-60
38
MARTINA GRABAR (PLANET)
A014
65
1
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
48
11
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
A016
38
19
MARTINA GRABAR (PLANET)
48
23
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
PF-Juniorke-65
A017
25
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
22
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
A018
66
11
DORIS SKORIN (LOTUS)
26
1
EMA BEĆIROVIĆ VOJNOVIĆ (TIGAR)
A021
25
12
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
66
2
DORIS SKORIN (LOTUS)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. DORIS SKORIN, LOTUS
3. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. EMA BEĆIROVIĆ VOJNOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF-Juniorke+70
A019
35
1
LAURA IVANČIĆ (PLANET)
17
12
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
A020
73
13
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
56
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
A023
17
10
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
73
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. LAURA IVANČIĆ, PLANET SPORT
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN