kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Jun) , LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF -Juniorke -50
PF -Juniorke -55
PF -Juniorke -60
PF -Juniorke -65
PF -Juniorke -70
PF -Juniorke +70
PF -Juniorke -50
1013
128
5
PAULA UDOVIĆ (LAV)
133
15
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
1014
124
1
NIKA BARIČEVIĆ (VSG)
129
11
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV-MED)
1017
133
11
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
129
1
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV-MED)
Osvajači medalja
1. DIANA HALEPOVIĆ, MEGA CENTAR
2. ANTONELA DEMOVIĆ, LAV, Medulin
3. PAULA UDOVIĆ, LAV, Pula
3. NIKA BARIČEVIĆ, VISOČICA
PF -Juniorke -55
1015
232
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
196
0
KARLA GRBEŠIĆ (HUS-OS)
1016
166
1
DORA PAVLIĆ (SUŠAK)
120
11
UNA MARAVIĆ (KBK)
1020
232
12
SARA PEŠUT (SUŠAK)
120
2
UNA MARAVIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. KARLA GRBEŠIĆ, HUS
3. DORA PAVLIĆ, SUŠAK
PF -Juniorke -60
1018
309
10
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
182
0
NEJLA ISMAILI (FRANK.)
1019
247
18
ELA ZNAOR (SUŠAK)
29
21
LORENA POŽEGA (TGRSL)
1021
309
31
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
29
28
LORENA POŽEGA (TGRSL)
Osvajači medalja
1. EMMA LINIĆ, SUŠAK
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. NEJLA ISMAILI, FRANKOPAN
3. ELA ZNAOR, SUŠAK
PF -Juniorke -65
349
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
1022
332
0
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
167
0
IVANA ŠESTAN (FRANK.)
222
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
270
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
1024
349
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
332
10
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
1023
222
17
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
270
7
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
1026
332
16
BRIGITA BEDI (SUŠAK)
222
6
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BRIGITA BEDI, SUŠAK
2. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ELIN ROŠIĆ, FRANKOPAN
PF -Juniorke -70
1025
40
12
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
243
11
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF -Juniorke +70
1027
157
8
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
305
16
NINA JELIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. NINA JELIĆ, SUŠAK
2. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. ----
3. ----