kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Dj/Jun), KL (Ks), FC (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
POINT FIGHTING
KICK LIGHT
FULL CONTACT
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KL - Stariji kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DANIEL KOCIJAN
TERMINATOR
KL-SKAD-M-52
3
3
9
0
9
2.
ROKO BENIĆ
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-57
3
3
9
0
9
3.
TONI PREMIĆ
PRETORIAN
KL-SKAD-M+69
3
3
9
0
9
4.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
KL-SKAD-M-69
2
2
6
0
6
5.
NIKO BILANDŽIĆ
SVETI DUH
KL-SKAD-M-63
2
2
6
0
6
6.
EMANUEL SUROP
DRAGA
KL-SKAD-M-42
1
1
3
0
3
7.
MIHAEL PERIŠ
SVETI JURE, Gata
KL-SKAD-M-37
1
1
3
0
3
8.
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ
DOMSA
KL-SKAD-M+69
4
3
9
0
6
9.
BORNA GRMUŠA
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-M-52
3
2
6
0
3
10.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-57
3
2
5
0
1
11.
MATEJ KOVAČEVIĆ
DALMACIJA
KL-SKAD-M-63
3
2
5
0
1
12.
VITO PERIŠ
SVETI JURE, Gata
KL-SKAD-M-57
2
1
4
0
2
13.
BORNA BRADARIĆ
PAUCI
KL-SKAD-M-57
2
1
3
0
0
14.
FILIP KAJBA
ŠKORPION
KL-SKAD-M-37
2
1
3
0
0
15.
IVAN MIJIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-M-52
2
1
3
0
0
16.
JAKOV ČATIPOVIĆ
PAUCI
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
17.
LUKA KARLO LJUBAS
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-69
2
1
3
0
0
18.
MARIN ŠEGVIĆ
PIT BULL, Split
KL-SKAD-M-52
2
1
3
0
0
19.
MATE PEJKOVIĆ
MORNAR
KL-SKAD-M-52
2
1
3
0
0
20.
MILE KIRIN
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
21.
TINO LUCIĆ
KNEZ
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
22.
MARSCHEL KUNJEK
KOBRA, Bjelovar
KL-SKAD-M-52
2
1
2
0
-2
23.
IVAN ZELIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-M-63
1
0
1
0
-1
24.
ROKO POZAIĆ
DOMSA
KL-SKAD-M-52
1
0
1
0
-1
25.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
26.
BLAŽ KRUŠELJ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
27.
DINO BARIĆ
HBD
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
28.
DUJO TALAJA
KBK Kula
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
29.
FILIP GRBAVAC
MAWASHI
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
30.
JAN GREBENAR
HUS
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
31.
JOSIP NEŽMAH
DUBRAVA
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
32.
LEO SENKIĆ
MEGA CENTAR
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
33.
LUKA ŠARIĆ
CRNI ORAO
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
34.
LUKA KOMESAROVIĆ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-42
1
0
0
0
-3
35.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
36.
MARKO FRANULOVIĆ
PIT BULL, Split
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
37.
MATEJ MEDVED
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
38.
MATIJA HMELINA
JASTREB
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
39.
PATRIK BERGER
ZAGREB
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
40.
PREDRAG ŠANTIĆ
EXCALIBUR
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
41.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
KL-SKAD-M-37
1
0
0
0
-3
42.
TIN PRTAJIN
CRNI ORAO
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARTINA BUTERIN
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-55
3
3
9
0
9
2.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
KL-SKAD-Ž-60
3
3
9
0
9
3.
ANAI RAŽNJEVIĆ
SUŠAK
KL-SKAD-Ž-46
1
1
3
0
3
4.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
KL-SKAD-Ž-42
1
1
3
0
3
5.
IVONA GALEŠIĆ
PRETORIAN
KL-SKAD-Ž+65
1
1
3
0
3
6.
KLARA PRPIĆ
CROATIA
KL-SKAD-Ž-65
1
1
3
0
3
7.
PAOLA TOMRECAJ
PRETORIAN
KL-SKAD-Ž-50
1
1
3
0
3
8.
ANA SOVEC
ZMAJ
KL-SKAD-Ž-55
2
1
3
0
0
9.
CVITA KALCINA
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-55
2
1
3
0
0
10.
EMINA HOTI
MEGA CENTAR
KL-SKAD-Ž-60
2
1
3
0
0
11.
GLORIJA IŠTUK
PIT BULL, Split
KL-SKAD-Ž-65
2
1
3
0
0
12.
LUCIJA MRNJEC
ZAGREB
KL-SKAD-Ž-55
2
1
3
0
0
13.
MARINA RADIĆ
LOTUS
KL-SKAD-Ž-60
2
1
3
0
0
14.
MIHAELA TOPALLI
PRETORIAN
KL-SKAD-Ž-42
2
1
3
0
0
15.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SKAD-Ž+65
2
1
3
0
0
16.
MATEA ULOŽNIK
MORNAR
KL-SKAD-Ž-46
2
1
2
0
-2
17.
ZARA LERGA
PRETORIAN
KL-SKAD-Ž-46
1
0
1
0
-1
18.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
19.
LARA ŠIMIĆ
HUS
KL-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
20.
LAURA MAJIĆ
VELEBIT
KL-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
21.
MAJA ČABARKAPA
HUS
KL-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-3
22.
MIA BRKLJAČA
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
23.
NICOLE BULJAN
IMOTSKI
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
24.
NIKA GRMUŠA
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
25.
ROKA PULJAK
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
26.
SIMONA MILANOVIĆ
ARMUS
KL-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
27.
VANNA TURČINEC
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3