kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u LC (Sen), KL (Ks), FC (Jun,Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Light contact
Kick light
Full Contact
Treneri
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KL - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKA UGLEŠIC
UNI RENT
KL-SKAD-M+69
3
3
8
0
7
2.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
KL-SKAD-M-69
3
3
8
0
7
3.
PETAR MORIĆ
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-63
2
2
5
0
4
4.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
KL-SKAD-M-47
2
2
3
0
3
5.
DANIEL KOCIJAN
TERMINATOR
KL-SKAD-M-42
2
2
3
0
3
6.
DINO BABAC
SVETI ZOILO
KL-SKAD-M-57
2
2
3
0
3
7.
LUKA SMOLIC
PRETORIAN
KL-SKAD-M-52
1
1
3
0
3
8.
ANTE KAPOVIĆ
DALMATINO
KL-SKAD-M+69
3
2
6
0
3
9.
ENIO DUKIC
PRETORIAN
KL-SKAD-M-63
3
2
6
0
2
10.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
KL-SKAD-M-42
2
1
3
0
3
11.
VICE STOJANOV
CRNI ORAO
KL-SKAD-M+69
2
1
4
0
2
12.
PAULO ROGULJ
MORNAR
KL-SKAD-M-63
2
1
3
0
0
13.
TONI PREMIĆ
PRETORIAN
KL-SKAD-M-69
2
1
3
0
0
14.
LUCIJAN VODAS
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-M-57
2
1
0
0
0
15.
ROKO BENIĆ
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-52
2
1
0
0
-3
16.
JOSIP PEREMIN
ARMUS
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
0
17.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
KL-SKAD-M-47
1
0
0
0
0
18.
TOMISLAV RENIĆ
PIT BULL, Split
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
0
19.
FRAN ČANDRLIĆ
DRAGA
KL-SKAD-M-69
1
0
1
0
-1
20.
SVEN RADOČAJ
LEGEND
KL-SKAD-M-63
1
0
1
0
-1
21.
LUKA KARLO LJUBAS
SVETI MATEJ
KL-SKAD-M-63
1
0
1
0
-2
22.
ANTE ŠAŠKOR
SVETI JURE, Gata
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
23.
DAVID KULAŠ
VELEBIT
KL-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
24.
DORIAN KUPČINEC
JASTREB
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
25.
IGOR ŠURINA
PIT BULL, Split
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
26.
IVAN MIŠETIĆ
HUS
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
27.
LEON BONNO PERAČIĆ
BUDOKAI
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
28.
MATIJA PUŠELJIĆ
EXCALIBUR
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
29.
MERLIN GUŠANI
TOMISLAV GYM
KL-SKAD-M-42
1
0
0
0
-3
30.
MIHAEL PERIŠ
SVETI JURE, Gata
KL-SKAD-M-42
1
0
0
0
-3
31.
MIHAEL KAJIC
LEON GYM
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
32.
MILENKO POTPARA
PREDATOR
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
CHIARA KALANJ
VIKTORIA
KL-SKAD-Ž-60
1
1
3
0
3
2.
PAOLA TOMRECAJ
PRETORIAN
KL-SKAD-Ž-46
1
1
3
0
3
3.
ANA SOVEC
ZMAJ
KL-SKAD-Ž-50
1
1
0
0
0
4.
KLARA PRPIĆ
CROATIA
KL-SKAD-Ž-65
1
1
0
0
0
5.
IVONA GALEŠIĆ
PRETORIAN
KL-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
0
6.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
KL-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
0
7.
CVITA KALCINA
VELEBIT
KL-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-3
8.
EMINA HOTI
MEGA CENTAR
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3