kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -79
KL - Seniori -84
KL - Stariji kadeti -47
A001
183
3
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
122
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
204
VALENTINO VIDEC (BUJE)
A003
183
0
JOSIP ORLOVIĆ (PITBUL)
204
0
VALENTINO VIDEC (BUJE)
Medalists
1. JOSIP ORLOVIĆ, PIT BULL, Split
2. ----
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
A005
123
3
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
186
0
JAKOV TOPIĆ (PITBUL)
A006
101
0
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
45
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
A008
123
0
GABRIJEL DUGONJIĆ (MAWASHI)
45
3
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
Medalists
1. BORNA KLOBUČAR, GLINA
2. GABRIJEL DUGONJIĆ, MAWASHI
3. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. JAKOV TOPIĆ, PIT BULL, Split
KL - Stariji kadeti +69
A018
124
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
114
3
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
A020
29
0
IVAN LUKIĆ (ŠK)
179
3
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
A021
208
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
A022
5
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
176
3
NEVIO ADILI (PITBUL)
A023
114
2
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
179
1
IVAN ĆUBIĆ (PITBUL)
A024
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
176
0
NEVIO ADILI (PITBUL)
A027
114
0
KARLO KEDVEŠ (BLITZ)
178
3
DAVID TOPIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVID TOPIĆ, PIT BULL, Split
2. KARLO KEDVEŠ, BLITZ
3. NEVIO ADILI, PIT BULL, Split
3. IVAN ĆUBIĆ, PIT BULL, Split
KL - Juniori -79
42
ENIO DUKIC (PRETORI)
A044
106
0
DOMAGOJ GORUPEC (ŠK)
89
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
60
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A046
42
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
89
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
A047
60
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
125
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
A049
42
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
125
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEO SELAR, MINOTAUR
KL - Seniori -84
207
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
B037
134
3
FRAN ADŽIĆ (OFC)
121
0
DINO BOGDANOVIĆ (MAWASHI)
151
DENIS MERJEMIĆ (AMENO)
37
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
135
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
69
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
B038
117
3
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
74
0
BOŽE PAVIŠKOV (UNIRENT)
191
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B039
207
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
134
0
FRAN ADŽIĆ (OFC)
B040
151
1
DENIS MERJEMIĆ (AMENO)
37
2
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
B041
135
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
69
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
B042
117
0
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
191
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B043
207
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
37
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
B044
135
0
SANEL HALAČEVIĆ (OFC)
191
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
B046
207
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
191
2
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
3. SANEL HALAČEVIĆ, OFC
3. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS