kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u KL (Ks, Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
EXCALIBUR
GLINA
IMPACT
JASTREB
KING
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
NINJA
OFC
OMEGA
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -65
KL - Juniori -89
KL - Seniori -79
KL - Stariji kadeti -52
A002
222
3
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
61
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
27
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
A004
222
3
MARKO MIKŠIĆ (TIGAR)
27
0
FLORIJAN COLARIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. MARKO MIKŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. FLORIJAN COLARIĆ, ŠKORPION
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
A007
168
3
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
224
0
DOMINIK POGAČIĆ (TIGAR)
104
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
182
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
223
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
A009
168
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
104
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
A010
182
3
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
223
0
DOMAGOJ MLINARIĆ (TIGAR)
A012
104
3
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
182
0
ANTONIO VEČENAJ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. JOSIP KUPINA, LEON GYM
2. ANTONIO VEČENAJ, PIT BULL, Split
3. AN LEE KRASNIĆI, BUDOKAI LABIN
3. DOMAGOJ MLINARIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Starije kadetkinje -55
B007
98
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
216
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -65
B009
206
0
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
214
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
B010
58
1
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
215
2
ROKA PULJAK (TIGAR)
B012
214
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
215
3
ROKA PULJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
KL - Juniori -89
201
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
A048
83
0
ROKO MARASOVIĆ (TERMIN)
75
3
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A050
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
196
0
LEON DOMIĆ (ROVINJ)
220
MILE KIRIN (TIGAR)
A051
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
0
JOSIP DŽAL (UNIRENT)
A052
148
3
JOSIP BULJAN (AMENO)
220
0
MILE KIRIN (TIGAR)
A054
201
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
148
0
JOSIP BULJAN (AMENO)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. JOSIP BULJAN, AMENO
3. JOSIP DŽAL, UNI RENT
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
KL - Seniori -79
B033
9
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
131
3
IVAN POLIĆ (OFC)
B034
217
0
ZVONIMIR JELENIĆ (TIGAR)
153
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
B036
131
0
IVAN POLIĆ (OFC)
153
3
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
Osvajači medalja
1. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
2. IVAN POLIĆ, OFC
3. ZVONIMIR JELENIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH