kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
DALMATINO
DUBRAVA
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
UNI RENT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
K1 - Juniori +91
K1 - Juniorke -52
K1 - Juniorke -65
K1 - Seniori -75
K1 - Seniorke -56
K1 - Seniorke -70
K1 - Seniorke +70
K1 - Juniori -75
SUB004
103
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
108
0
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
SUB005
48
0
ALAN ŠIMOVIĆ (PITBUL)
125
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
SUB019
103
1
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
125
2
PAULO ROGULJ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. PAULO ROGULJ, MORNAR
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. ALAN ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA KUSTURA, SPARTAN GYM
K1 - Juniori -86
128
LUKA UGLEŠIĆ (MORNAR)
SUB006
47
3
TOMISLAV SUČIĆ (PITBUL)
90
0
LUKA BARIĆ (SV. DUH)
SUB020
128
3
LUKA UGLEŠIĆ (MORNAR)
47
0
TOMISLAV SUČIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA UGLEŠIĆ, MORNAR
2. TOMISLAV SUČIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA BARIĆ, SVETI DUH
3. ----
K1 - Juniori -91
SUB007
39
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
126
3
PETAR GAVRANOVIĆ (MORNAR)
41
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
SUB021
126
2
PETAR GAVRANOVIĆ (MORNAR)
41
1
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. PETAR GAVRANOVIĆ, MORNAR
2. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
3. LUKA DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K1 - Juniori +91
SUB008
127
0
IVICA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
26
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
SUB009
56
3
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
44
0
TONČI VRANJEŠ (PITBUL)
SUB022
26
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
56
0
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
Osvajači medalja
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. IVICA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
3. TONČI VRANJEŠ, PIT BULL, Split
K1 - Juniorke -52
SUB015
129
3
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
81
0
IVA BUNJEVAC (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
2. IVA BUNJEVAC, HUS
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -65
SUB016
61
3
LARA MADI (DUBRAVA)
124
0
NICOLE BULJAN (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LARA MADI, DUBRAVA
2. NICOLE BULJAN, MORNAR
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -75
NED009
21
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
123
0
MATEO ZOVKO (MORNAR)
NED010
9
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
24
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
NED024
21
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
24
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. MATEO ZOVKO, MORNAR
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
K1 - Seniorke -56
NED020
121
1
LUCIJA DELIĆ (MORNAR)
50
2
LEE LALIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LEE LALIĆ, PIT BULL, Split
2. LUCIJA DELIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -70
NED022
120
3
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
35
0
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
Osvajači medalja
1. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
2. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke +70
36
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
SUB010
58
3
NIVES RADIĆ (DALMATI)
118
0
ANA BAJIĆ (MORNAR)
SUB023
36
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
58
0
NIVES RADIĆ (DALMATI)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. NIVES RADIĆ, DALMATINO
3. ANA BAJIĆ, MORNAR
3. ----