kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO PF-SKAD, FC-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Stariji kadeti -42
5
LUKA NAĐ (KVARNER)
50
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
148
1
IVAN BATARELO (LOTUS)
158
7
TOMA PAVLOV (MORNAR)
133
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
ANDREAS HLAD (TIGAR)
134
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
145
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
159
JOSIP ROŠČIĆ (MORNAR)
5
10
LUKA NAĐ (KVARNER)
50
0
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
158
3
TOMA PAVLOV (MORNAR)
133
13
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
10
ANDREAS HLAD (TIGAR)
134
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
145
12
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
159
2
JOSIP ROŠČIĆ (MORNAR)
5
11
LUKA NAĐ (KVARNER)
133
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
117
7
ANDREAS HLAD (TIGAR)
145
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
5
9
LUKA NAĐ (KVARNER)
117
2
ANDREAS HLAD (TIGAR)
Medalists
1. LUKA NAĐ, KVARNER
2. ANDREAS HLAD, TIGAR, Karlovac
3. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DUJE TOPIĆ, LOTUS
PF - Stariji kadeti -47
101
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
24
10
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
19
0
MARIN ŠPIGIĆ (LAV)
35
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
118
6
FILIP ČULINA (BENKC)
147
7
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
101
5
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
24
7
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
35
6
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
147
8
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
24
13
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
147
3
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. LOVRE TOPIĆ, LOTUS
3. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -52
80
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
146
2
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
107
12
LUKA JUKIĆ (KBKSINJ)
157
0
BARTUL KRSTULOVIĆ (MORNAR)
9
10
JOSIP ROGALO (LAV)
91
12
ROKO VULETA (DRAGA)
99
2
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
80
12
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
107
9
LUKA JUKIĆ (KBKSINJ)
9
10
JOSIP ROGALO (LAV)
91
0
ROKO VULETA (DRAGA)
80
8
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
9
4
JOSIP ROGALO (LAV)
Medalists
1. ANTONIO ŠILJAC, TIGAR, Karlovac
2. JOSIP ROGALO, LAV, Pula
3. LUKA JUKIĆ, KNEZ
3. ROKO VULETA, DRAGA
PF - Stariji kadeti -57
64
2
DOMINIC VOJNIĆ (LAV)
115
12
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
119
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
90
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
169
ANTE ČOKOLIĆ (MORNAR)
115
4
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
119
11
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
90
10
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
169
0
ANTE ČOKOLIĆ (MORNAR)
119
5
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
90
8
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. MARIN TRDIŠEVIĆ, BENKOVAC
3. ANTE ČOKOLIĆ, MORNAR
3. ROBERT VOJAKOVIĆ, BTI
PF - Stariji kadeti -63
155
2
IVAN JURIŠIĆ (MORNAR)
106
9
JOZO STUPALO (KBKSINJ)
120
0
DANIJEL RUBELJ (HBD)
140
10
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
106
0
JOZO STUPALO (KBKSINJ)
140
10
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Medalists
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. JOZO STUPALO, KNEZ
3. DANIJEL RUBELJ, HBD
3. IVAN JURIŠIĆ, MORNAR
PF - Stariji kadeti -69
116
0
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
124
10
STIPE FISTONIĆ (HBD)
29
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
124
2
STIPE FISTONIĆ (HBD)
29
12
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. STIPE FISTONIĆ, HBD
3. MARTIN HRASTINSKI, BTI
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
95
JURE DRLJE (MAWASHI)
92
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
156
1
KARLO UŠLJEBRKA (MORNAR)
30
6
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
45
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
95
12
JURE DRLJE (MAWASHI)
92
2
DINO HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
45
13
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
95
13
JURE DRLJE (MAWASHI)
45
9
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. DINO HALEPOVIĆ, DRAGA
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -42
25
10
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
114
0
INES VRHOVEC (BTI)
Medalists
1. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. INES VRHOVEC, BTI
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
139
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
144
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
93
6
IVANA VIDRIH (DRAGA)
22
2
LAURA PILJEK (IVNCG)
67
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
139
2
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
144
0
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
93
7
IVANA VIDRIH (DRAGA)
67
6
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
139
10
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
93
0
IVANA VIDRIH (DRAGA)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. IVANA VIDRIH, DRAGA
3. KLARA ERLIĆ, POLAČA
3. MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ, VELEBIT
PF - Starije kadetkinje -50
96
10
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
150
0
ANA BOLANČA (MARJAN)
105
5
ANITA MRAVAK (KBKSINJ)
49
4
LORENA POŽEGA (TGRSL)
96
8
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
105
2
ANITA MRAVAK (KBKSINJ)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. ANITA MRAVAK, KNEZ
3. ANA BOLANČA, MARJAN 1975
3. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
PF - Starije kadetkinje -55
32
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
48
10
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
174
7
KARLA SKENDER (FIGHTER)
138
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
38
4
LARA DESPOT (ZG)
65
5
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
32
13
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
48
3
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
138
5
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
65
6
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
32
12
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
65
2
DANIJELA MEĐUGOREC (VELEBIT)
Medalists
1. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
2. DANIJELA MEĐUGOREC, VELEBIT
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. DAJANA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
PF - Starije kadetkinje -60
94
DORA GOLAC (DRAGA)
125
ANĐELA ORBANIĆ (HBD)
153
TINA DELIĆ (MORNAR)
66
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
103
6
ANĐELA KELAVA (KBKSINJ)
149
3
TEA CVITANOVIĆ (LOTUS)
97
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
152
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
136
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
94
10
DORA GOLAC (DRAGA)
125
0
ANĐELA ORBANIĆ (HBD)
153
0
TINA DELIĆ (MORNAR)
66
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
103
0
ANĐELA KELAVA (KBKSINJ)
97
10
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
152
17
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
136
7
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
94
2
DORA GOLAC (DRAGA)
66
3
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
97
0
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
152
0
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
66
0
MARIJETA KOKIĆ (VELEBIT)
97
8
ANTONELA PERAIĆ (POLAČA)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, POLAČA
2. MARIJETA KOKIĆ, VELEBIT
3. LARA MEDURIĆ, MARJAN 1975
3. DORA GOLAC, DRAGA
PF - Starije kadetkinje -65
123
15
KATARINA MIJAT (HBD)
68
11
MARTINA GENDA (VELEBIT)
104
12
ANGELA MACAN (KBKSINJ)
151
8
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
123
11
KATARINA MIJAT (HBD)
104
7
ANGELA MACAN (KBKSINJ)
Medalists
1. KATARINA MIJAT, HBD
2. ANGELA MACAN, KNEZ
3. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. KARMELA MAKELJA, MARJAN 1975
PF - Starije kadetkinje +65
98
11
KARMEN GALAC (POLAČA)
46
1
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
47
MARIJA CINDRIĆ (TGRSL)
98
10
KARMEN GALAC (POLAČA)
47
0
MARIJA CINDRIĆ (TGRSL)
Medalists
1. KARMEN GALAC, POLAČA
2. MARIJA CINDRIĆ, TIGAR, Slunj
3. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj
3. ----