kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO PF (Km, J), LC (S), KL (Ks,J)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
LC - Seniori +94
LC - Seniori -63
215
ERVIN KARAMAN (PLANET)
291
ANTE OPAČAK (KUTINA)
C020
27
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
344
0
JOSIP MARINOVIĆ (LOTUS)
388
MARKO ŠARKO (ZG)
C022
215
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
291
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
C023
27
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
388
2
MARKO ŠARKO (ZG)
C025
215
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
388
0
MARKO ŠARKO (ZG)
Medalists
1. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
2. MARKO ŠARKO, ZAGREB
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
LC - Seniori -69
6
ADAM BLAUHORN (ZG)
C024
20
3
DANIEL CAR (ZMAJ)
358
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
C026
207
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
147
3
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
24
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
C027
6
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
20
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
C028
147
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
24
2
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
C030
6
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
24
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
Medalists
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. DANIEL CAR, ZMAJ
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
LC - Seniori -74
23
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
123
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
342
MARKO BOLJAT (LOTUS)
C029
136
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
127
0
ALBAN MORINA (CRO)
C031
23
0
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
123
0
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
C032
342
3
MARKO BOLJAT (LOTUS)
127
0
ALBAN MORINA (CRO)
C034
123
2
DINO BOŽIČEVIĆ (SUŠAK)
342
1
MARKO BOLJAT (LOTUS)
Medalists
1. DINO BOŽIČEVIĆ, SUŠAK
2. MARKO BOLJAT, LOTUS
3. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ, ZMAJ
3. ALBAN MORINA, CROATIA
LC - Seniori -79
370
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
C033
221
0
IVAN VUKMAN (TROGIR)
37
0
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
C035
374
0
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
128
0
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
C036
230
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
338
3
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
C037
370
2
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
37
1
TIBOR ILEŠ (SUŠAK)
C038
128
3
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
338
0
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
C040
370
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
128
0
ANTONIO KOROŠEC (CRO)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. ANTONIO KOROŠEC, CROATIA
3. TIBOR ILEŠ, SUŠAK
3. PETAR JERAMAZ, PAUCI
LC - Seniori -84
C039
35
0
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
169
0
IVAN GRGIĆ (MEGA.C.)
C041
157
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
233
0
MARTIN SMOLIĆ (KVARNER)
C042
341
0
ZVONIMIR ROKO (PAUCI)
377
0
DUJE SIRIC (KVARNER)
C043
346
0
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
337
0
TOMISLAV MARKIĆ (TROGIR)
C044
35
3
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
233
0
MARTIN SMOLIĆ (KVARNER)
C045
377
0
DUJE SIRIC (KVARNER)
346
3
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
C048
35
3
ANDREJ GUDAC (SUŠAK)
346
0
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. ANDREJ GUDAC, SUŠAK
2. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
3. MARTIN SMOLIĆ, KVARNER
3. DUJE SIRIC, KVARNER
LC - Seniori -89
C046
254
2
JURE DRLJE (MAWASHI)
94
1
FILIP ZORIĆ (SUŠAK)
C047
50
0
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
137
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
C050
254
3
JURE DRLJE (MAWASHI)
137
0
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
3. FILIP ZORIĆ, SUŠAK
3. MARIN LOVRIĆ, IVANIĆ GRAD
LC - Seniori -94
170
TIHOMIR RUBIL (MEGA.C.)
C049
129
3
MARIN MATACIN (CRO)
138
0
PETAR SALAPIC (UNIRENT)
C051
170
2
TIHOMIR RUBIL (MEGA.C.)
129
1
MARIN MATACIN (CRO)
Medalists
1. TIHOMIR RUBIL, MEGA CENTAR
2. MARIN MATACIN, CROATIA
3. PETAR SALAPIC, UNI RENT
3. ----
LC - Seniori +94
C052
195
0
ZVONIMIR ČIKOTIĆ (MORNAR)
2
0
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
C053
1
0
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
134
0
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
C055
2
0
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
1
0
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Medalists
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. BORIS MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
3. ZVONIMIR ČIKOTIĆ, MORNAR
3. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC