Point fighting (181)
PF - Mlađi kadeti -28
|
- 1. AMAR ŠUKE - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. BORNA NAČINOVIĆ - DRAGA
|
|
- 3. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. MATIJAS BELUŠIĆ GONZALES - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. PATRIK JAKOPOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. TVRTKO ŠARIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
|
- 9. VINKO ŠUMELJ - MAWASHI
|
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 3. ANTE RITMAER - BURA
|
|
- 4. AURO DIKLIĆ-TRANPA - SUŠAK
|
|
- 5. BOJAN BEUKOVIĆ - KUTINA
|
|
- 6. BORNA BIZJAN - SUŠAK
|
|
- 7. BORNA STAKOR - MOSLAVAC
|
|
- 8. EDI VUČKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 9. FILIP BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 10. IVAN CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 11. KARLO KATALINIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 12. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
|
|
- 13. LEON ŽAJGAR - SUŠAK
|
|
- 14. LEONARDO LOVRIĆ - TOMISLAV GYM
|
|
- 15. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 16. LUKA BAJČIĆ - MALINSKA
|
|
- 17. LUKA HUŠAK - LAV, Pula
|
|
- 18. MASSIMO IVANČIĆ - SUŠAK
|
|
- 19. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 20. MATEO TURIĆ - MAWASHI
|
|
- 21. ORLANDO BAČIĆ - MEGA CENTAR
|
PF - Mlađi kadeti -37
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ALEKSANDER GLAVIČIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. ALEN LOVRENČIĆ - KUTINA
|
|
- 4. ANTONIO LONČARIĆ - MAWASHI
|
|
- 5. DAVID KULAŠ - VELEBIT
|
|
- 6. DIEGO ALDIN - BURA
|
|
- 7. ISMAILJ ŠUKE - TROJAN
|
|
- 8. IVAN KUSANIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 9. LUCIJAN VODAS - IVANIĆ GRAD
|
|
- 10. MARKO KUSANIČ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 11. MATEJ SARVAŠ - DRAGA
|
|
- 12. MATEO GUZIĆ - POLAČA
|
|
- 13. MIHAEL JUKIĆ - MALINSKA
|
|
- 14. NINO NAGLIĆ - DRAGA
|
|
- 15. NOA POČEKAL - BTI
|
|
- 16. RENE KALIMAN - DRAGA
|
|
- 17. ROKO BENIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 18. ROKO ŠARIĆ - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. ANTONIO PELČIĆ - BURA
|
|
- 2. DARIO GLOGOŠKI - NINJA
|
|
- 3. DOMINIK LOVRIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. DORIAN JURATOVAC - TITAN GYM
|
|
- 5. FILIP GRBAVAC - MAWASHI
|
|
- 6. IVAN TUKA - LAV, Pula
|
|
- 7. IVANO CAPOLICCHIO - TROJAN
|
|
- 8. LEON BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 9. LOVRO FRANJIĆ - KUTINA
|
|
- 10. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
|
- 11. MARIN GMAZ - SUŠAK
|
|
- 12. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 13. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
|
- 14. NIKLAS DEPIKOLZVANE AYDUGUN - MALINSKA
|
|
- 15. PERO JELAVIČ - MAWASHI
|
|
- 16. SAŠA VUDRAG - MALINSKA
|
|
- 17. STJEPAN ANDRIĆ - SUŠAK
|
|
- 18. TONI VUKOVIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Mlađi kadeti -47
|
- 1. ARMEN HOTI - BURA
|
|
- 2. DAMIAN GERMOVŠEK - SUŠAK
|
|
- 3. IVAN BUTKOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 4. JAN PROHASKA - KUTINA
|
|
- 5. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 6. LUKA KARLO LJUBAS - MEGA CENTAR
|
|
- 7. MARTIN PAVLAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. MIHAEL LOVRIĆ - SUŠAK
|
|
- 9. PETAR MORIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 10. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ANDRO PUHARIĆ - MAWASHI
|
|
- 3. DAVID GRUDIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 5. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
|
|
- 6. MATEO PETKOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 7. MILE BRKIĆ - MAWASHI
|
|
- 8. RAJAN TENČIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
|
- 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. MANUELA MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. NIKOLINA DEVČIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. TIA PAULINA SRIĆA - SUŠAK
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. ANTONIJA LONČARIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. GABRIJELA KOSANOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. JOSIPA BOBANOVIĆ - POLAČA
|
|
- 4. KATARINA PALADA - TROGIR
|
|
- 5. KATE ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 6. KORNELIJA ERCEGOVIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 7. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 8. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 9. NIKA BRNELIĆ - SUŠAK
|
|
- 10. NIKA RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
|
- 1. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
|
- 2. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. JULIJA JURIĆ - MALINSKA
|
|
- 4. LARA ŽIVKOVIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 5. LUNA SPASOJEVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. MARIJA ŠTEFANAC - MAWASHI
|
|
- 7. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
|
|
- 8. SARA JELIĆ - MAWASHI
|
|
- 9. SARA KRZNAR - NINJA
|
|
- 10. SARA RUSTJA - IVANIĆ GRAD
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
|
- 1. ALMA FRANKOVIĆ - MINOTAUR
|
|
- 2. ENIA ŽUFIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. LARA MIHALIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 5. MATEA ZEBA - BTI
|
|
- 6. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. LAURA FRANJČEC - NINJA
|
|
- 2. LEA LONČAR - DRAGA
|
|
- 3. LORENA GAZILJ - MAWASHI
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. ANĐELA PANDŽA - MARJAN 1975
|
|
- 2. CHIARA FRANKOVIĆ - MINOTAUR
|
|
- 3. EMINA HOTI - BURA
|
|
- 4. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 5. IVANA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 6. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 7. LAURA MARKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 8. LJUBICA RUŠA - TIGAR, Karlovac
|
|
- 9. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
|
- 10. MARIJETA PETRIC - LOTUS
|
PF - Juniori -57
|
- 1. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. LEOPOLD KATALINIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. MATEJ TURAK - SUŠAK
|
|
- 6. PATRIK ČAUŠ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 7. TOMISLAV KATUŠIĆ - SUŠAK
|
PF - Juniori -63
|
- 1. IVAN BULJUBAŠIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. KRISTIJAN KATUŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. MARKO DŽIN - PLANET SPORT
|
|
- 4. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 5. TEO ČENDAK - SUŠAK
|
PF - Juniori -69
|
- 1. KARLO MIJIĆ - LOTUS
|
|
- 2. KRISTIJAN PODVORAC - KUTINA
|
|
- 3. MARKO JELIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. VILIM UREMOVIĆ - JASTREB
|
PF - Juniori -74
|
- 1. DINO BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 2. DOMAGOJ UREMOVIĆ - JASTREB
|
|
- 3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. ROKO ŠARE - VELEBIT
|
|
- 5. VALENTINO ŽUNAC - TIGAR, Karlovac
|
PF - Juniori -79
|
- 1. DAVOR ĐEREK - SUŠAK
|
|
- 2. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 3. KRISTIAN BENEDETTI - SUŠAK
|
|
- 4. LEONARDO TOPČAGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. SIMJON TOMLJENOVIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
|
- 1. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 2. MARIN ORLOVIĆ - PRETORIAN
|
PF - Juniori -94
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
|
- 1. BRIGITA BEDI - SUŠAK
|
|
- 2. ELA ZNAOR - MALINSKA
|
|
- 3. GRACIA MARIĆ - KUTINA
|
|
- 4. MARA VICELJA - SUŠAK
|
|
- 5. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
|
- 6. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
PF - Juniorke -55
|
- 1. KRISTINA RAVLIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. LARA DESPOT - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. LAURA PAŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. LEA BARKOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. LORENA JURIŠIĆ - SUŠAK
|
PF - Juniorke -60
|
- 1. ANA ALABER - LAV, Pula
|
|
- 2. EVITA-LARA BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. MARTA MATEŠIĆ - BTI
|
PF - Juniorke -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. NINA ORLOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. TEIDE UŠIĆ - LAV, Medulin
|
PF - Juniorke -70
|
- 1. ANITA ŠANTOR - BROD
|
|
- 2. DORIS VITASOVIĆ - LAV, Medulin
|
|
- 3. ELIZABETA CRNKOVIĆ - PLANET SPORT
|
|
- 4. KATARINA MIJAT - HBD
|
PF - Juniorke +70
|
- 1. ANA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. KARMEN GALAC - VELEBIT
|
|
- 3. KLARA ORLOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. MAJA GMAZ - SUŠAK
|
|
- 5. MARA IKIĆ - DRAGA
|
Light contact (58)
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
|
- 1. ANTE OPAČAK - KUTINA
|
|
- 2. ERVIN KARAMAN - PLANET SPORT
|
|
- 3. IVAN SOVEC - ZMAJ
|
|
- 4. JOSIP MARINOVIĆ - LOTUS
|
|
- 5. MARKO ŠARKO - ZAGREB
|
LC - Seniori -69
|
- 1. ADAM BLAUHORN - ZAGREB
|
|
- 2. DANIEL CAR - ZMAJ
|
|
- 3. DRAGAN VIDAS - MINOTAUR
|
|
- 4. LEONHARD ŠARIĆ - MALINSKA
|
|
- 5. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. OGNJEN LEDINŠČAK - ZMAJ
|
LC - Seniori -74
|
- 1. ALBAN MORINA - CROATIA
|
|
- 2. ANTE BUZOV - UNI RENT
|
|
- 3. DINO BOŽIČEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ - ZMAJ
|
|
- 5. MARKO BOLJAT - LOTUS
|
LC - Seniori -79
|
- 1. ANTONIO KOROŠEC - CROATIA
|
|
- 2. GORDAN BAKŠIĆ - JASTREB
|
|
- 3. IVAN VUKMAN - TROGIR
|
|
- 4. JOSIP PALADA - TROGIR
|
|
- 5. MARCO OPŠIVAĆ - BUDOKAI
|
|
- 6. PETAR JERAMAZ - PAUCI
|
|
- 7. TIBOR ILEŠ - SUŠAK
|
LC - Seniori -84
|
- 1. ANDREJ GUDAC - SUŠAK
|
|
- 2. BRUNO SERDAREVIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. DUJE SIRIC - KVARNER
|
|
- 4. IVAN AUGUSTINOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. IVAN GRGIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 6. MARTIN SMOLIĆ - KVARNER
|
|
- 7. TOMISLAV MARKIĆ - TROGIR
|
|
- 8. ZVONIMIR ROKO - PAUCI
|
LC - Seniori -89
|
- 1. FILIP ZORIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. JURE DRLJE - MAWASHI
|
|
- 3. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
|
|
- 4. MARIN LOVRIĆ - IVANIĆ GRAD
|
LC - Seniori -94
|
- 1. MARIN MATACIN - CROATIA
|
|
- 2. PETAR SALAPIC - UNI RENT
|
|
- 3. TIHOMIR RUBIL - MEGA CENTAR
|
LC - Seniori +94
|
- 1. BORIS MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
|
|
- 2. DEAN FATORIĆ - BUDOKAI
|
|
- 3. MARKO FILIPOVIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 4. ZVONIMIR ČIKOTIĆ - MORNAR
|
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
|
- 1. ASTRID PIBERNIK - ZAGREB
|
|
- 2. LAURA PAŠIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. LEA BARKOVIĆ - SUŠAK
|
LC - Seniorke -60
|
- 1. DIANA MLADIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. DIANA TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 3. ELENA ZINAIĆ - ZAGREB
|
|
- 4. KATA ŠARE - VELEBIT
|
|
- 5. KRISTINA SOKOLIĆ - MLADOST
|
LC - Seniorke -65
|
- 1. ANĐELA STANIĆ - MAWASHI
|
|
- 2. FILIPA MERČEP - LOTUS
|
|
- 3. KRISTINA PETKOVIĆ - HBD
|
LC - Seniorke -70
|
- 1. ANA ZNAOR - SUŠAK
|
|
- 2. NINA ORLOVIĆ - SUŠAK
|
LC - Seniorke +70
|
- 1. ANDREJA IVAS - HBD
|
|
- 2. ELA FILIPOVIĆ - MORNAR
|
|
- 3. IVANKA RIBIČIĆ - PAUCI
|
Kick light (89)
KL - Stariji kadeti -42
|
- 1. MISLAV KRAJAČIĆ - SPARTAN GYM
|
|
- 2. VITO ANTOLIĆ - MEGA CENTAR
|
KL - Stariji kadeti -47
|
- 1. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. MARKO MATUŠAN - SPORT LIFE
|
|
- 3. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN ISTRA
|
KL - Stariji kadeti -52
|
- 1. LUKA KLIŠANIĆ - ARMUS
|
|
- 2. PATRIK BUZA - ARMUS
|
|
- 3. PATRIK FERENČIĆ - ZMAJ
|
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. ERIK BUZA - ARMUS
|
|
- 2. LEO BRČINA - DALMACIJA
|
|
- 3. LEONARDO ŠPANJOL - SPORT LIFE
|
|
- 4. LUCAS VETTER - OFC
|
|
- 5. LUKA VRTAČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 6. NIKO KRAINER - OFC
|
|
- 7. PATRIK GRĐAN - MLADOST
|
KL - Stariji kadeti -63
|
- 1. EDVIN SEJDINI - OFC
|
|
- 2. IVAN BOČINA - UNI RENT
|
|
- 3. IVAN VULJANIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LUKA BOGDAN - MARJAN 1975
|
|
- 5. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. ANTE MATKOVIC - UNI RENT
|
|
- 2. JOSIP LJUBIĆ - UNI RENT
|
|
- 3. MARINKO BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 4. ROKO VULETA - DRAGA
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 2. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 3. MARIO PINTAR - OFC
|
|
- 4. ROKO ERSTIĆ - PRETORIAN
|
|
- 5. TINO PARAVIĆ - DRAGA
|
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. LUCIJA VODAS - IVANIĆ GRAD
|
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
|
- 1. IVA GALIĆ - PAUCI
|
|
- 2. PATRICIJA ŠPOLJARIĆ - MLADOST
|
|
- 3. VANNA HULJEV - MARJAN 1975
|
KL - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ANA PALADA - TROGIR
|
|
- 2. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
|
|
- 3. LUKRECIJA KEFELJA - MLADOST
|
KL - Juniori -57
|
- 1. DINO SUDIĆ - DALMACIJA
|
|
- 2. FILIP GRBIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. PATRIK ČAUŠ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. RAJMOND KOLAJ - OFC
|
|
- 5. SANDI PIALIĆ - BUDOKAI
|
KL - Juniori -63
|
- 1. ERDAL ŠEHALJI - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. IVAN HORVAT - MLADOST
|
|
- 3. IVAN SOVEC - ZMAJ
|
|
- 4. JOSIP ROŽIĆ - UNI RENT
|
|
- 5. KRISTIJAN KLEPAC - KVARNER
|
|
- 6. NIKOLA JOSIPOVIĆ - ARMUS
|
|
- 7. VILA VEDRAN - KVARNER
|
KL - Juniori -69
|
- 1. BESMIR HELSHANI - MEGA CENTAR
|
|
- 2. DAVOR KAPOVIĆ - VELEBIT
|
|
- 3. DORIAN PETROVIĆ - KVARNER
|
|
- 4. ERIK SLOKOVIĆ - MINOTAUR
|
|
- 5. FRAN VUKSAN - ŠKORPION
|
KL - Juniori -74
|
- 1. ANTON LJUCOVIĆ - IVANIĆ GRAD
|
|
- 2. ERIK MIŠAN - BUDOKAI
|
|
- 3. IVAN NOVOSEL - IVANIĆ GRAD
|
|
- 4. JOSIP PALADA - TROGIR
|
|
- 5. KARLO TOMIĆ - DALMACIJA
|
|
- 6. MARTIN MALEZ - MLADOST
|
|
- 7. ROKO ŠARE - VELEBIT
|
|
- 8. TONI REBROVIĆ - MEGA CENTAR
|
KL - Juniori -79
|
- 1. IVAN KUČIĆ - ARMUS
|
|
- 2. IVAN NOVAK - OFC
|
|
- 3. JOSIP PLANINC - ŠKORPION
|
|
- 4. JOSIP VRKIĆ - DALMACIJA
|
|
- 5. LEONARDO TOPČAGIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. MATEO MOKOLE - TIGAR, Karlovac
|
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
|
- 1. ANTONIO RUKAVINA - MLADOST
|
|
- 2. IVAN BOSANAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. JURAJ KUKIĆ - CROATIA
|
|
- 4. MARIN ORLOVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 5. MATEJ GRGURIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 6. MIHOVIL ZEČEVIĆ - DALMACIJA
|
KL - Juniori -94
|
- 1. EUGEN LALJAK - ARMUS
|
|
- 2. ROBERT PRANJIĆ - MEGA CENTAR
|
KL - Juniori +94
|
- 1. MARKO JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 2. MATKO ŽIVČIĆ - TIGAR, Karlovac
|
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
|
- 1. ANAMARIJA SUHINA - TITAN GYM
|
|
- 2. ANTONELA HREN - ZMAJ
|
|
- 3. FANIKA HLUBOCKI - LAV, Medulin
|
KL - Juniorke -60
|
- 1. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
|
|
- 2. ANAMARIJA FRANCESCHI - CROATIA
|
|
- 3. DIANA MLADIĆ - ZMAJ
|
|
- 4. VERONICA MINESSO - UNI RENT
|
KL - Juniorke -65
|
- 1. KRISTINA PLANTAK - UNI RENT
|
|
- 2. VANNA HULJEV - MARJAN 1975
|
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
|
- 1. EMI MLAKAR - MLADOST
|
|
- 2. KARMEN GALAC - VELEBIT
|
|
|