kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -75
LK - Juniorke +70
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -56
LK - Juniori -75
R1005
41
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
67
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1006
125
3
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
115
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R1007
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
120
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
R1008
97
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
81
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R1022
41
1
VITO GLAVIČIĆ (KING)
125
2
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
R1023
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
97
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
R1042
125
0
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
40
0
MARKO DORIĆ (KING)
Medalists
1. MARKO DORIĆ, KING
2. DOMINIK FRKOVIĆ, OFC
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
LK - Juniorke +70
R1016
196
0
DORIS LUČINGER (SV. DUH)
79
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
117
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
R1038
79
1
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
117
2
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
Medalists
1. HELA ČUŽIĆ, SVETI KRŠEVAN
2. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
3. DORIS LUČINGER, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniori -63,5
70
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
R2019
124
0
MARIN SLAVIĆ (OFC)
151
3
MARIO PETEK (LEONGYM)
R2037
70
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
151
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
Medalists
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. MARIO PETEK, LEON GYM
3. MARIN SLAVIĆ, OFC
3. ----
LK - Seniori -71
R2001
184
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
27
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2002
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
105
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
143
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2003
89
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
142
3
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
148
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2011
27
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2012
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
143
3
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2013
142
0
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R2014
148
1
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2032
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
143
0
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2033
47
2
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
94
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2044
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
47
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
LK - Seniori -75
R2007
144
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
60
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
36
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2026
144
1
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2027
51
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2041
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Medalists
1. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
LK - Seniori -81
176
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
R2004
145
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
38
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2005
158
0
JOSIP BALENTOVIC (LEONGYM)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2015
176
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
146
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
R2016
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R2017
38
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
0
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2018
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2034
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
R2035
38
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
R2045
121
2
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
175
1
IVAN BILIĆ (ZELG)
Medalists
1. MARKO MARTINJAK, SPARTAN GYM
2. IVAN BILIĆ, TROJAN ISTRA
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP GRGURIĆ, KING
LK - Seniori -86
R2008
78
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
203
0
JACOB KOSIĆ (PITBZG)
65
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
107
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
86
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
R2028
78
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
65
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
R2029
107
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
86
3
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
R2042
65
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
86
0
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LUKA ŠIMIĆ, SVETI DUH
2. MATIJAS BARIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
3. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
LK - Seniorke -52
R1017
96
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
66
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
91
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
R1039
96
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
91
3
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Medalists
1. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split
2. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniorke -56
R1010
64
1
LUCIJA REGVAT (ZG)
154
2
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
68
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
53
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
147
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
R1026
154
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
68
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
R1027
53
3
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
147
0
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
R1044
154
3
MONIKA BABIĆ (LEONGYM)
53
0
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
Medalists
1. MONIKA BABIĆ, LEON GYM
2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC, PRETORIAN
3. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH