kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -60
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -91
LK - Juniorke +70
LK - Seniori -71
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniorke -52
LK - Seniorke -60
LK - Seniorke -70
LK - Juniori -60
R1012
109
2
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
169
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
84
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R1034
109
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
84
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
3. ----
LK - Juniori -71
76
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R1002
39
2
LUKA ČAČIĆ (KING)
46
1
LEO ODAK (MORNAR)
R1003
77
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
R1004
174
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
73
3
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1020
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
39
0
LUKA ČAČIĆ (KING)
R1021
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
73
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
R1041
76
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
28
3
IVAN LETICA (DALMATI)
Osvajači medalja
1. IVAN LETICA, DALMATINO
2. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
3. LUKA ČAČIĆ, KING
LK - Juniori -75
R1005
41
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
67
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1006
125
3
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
115
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
R1007
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
120
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
R1008
97
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
81
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R1022
41
1
VITO GLAVIČIĆ (KING)
125
2
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
R1023
40
3
MARKO DORIĆ (KING)
97
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
R1042
125
0
DOMINIK FRKOVIĆ (OFC)
40
0
MARKO DORIĆ (KING)
Osvajači medalja
1. MARKO DORIĆ, KING
2. DOMINIK FRKOVIĆ, OFC
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
LK - Juniori -81
R1009
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
87
0
URIM DOROCI (PITBUL)
25
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
153
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1024
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
25
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
R1025
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1043
110
0
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. MIŠO FRANCETIĆ, LEON GYM
2. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
LK - Juniori -91
R1014
182
0
MATEJ PAVLOVIĆ (HUS-OS)
99
3
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
95
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
R1036
99
0
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
95
3
MARKO ŠARAC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. MARKO ŠARAC, TIGAR BROD
2. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
3. MATEJ PAVLOVIĆ, HUS
3. ----
LK - Juniorke +70
R1016
196
0
DORIS LUČINGER (SV. DUH)
79
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
117
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
R1038
79
1
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
117
2
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
Osvajači medalja
1. HELA ČUŽIĆ, SVETI KRŠEVAN
2. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
3. DORIS LUČINGER, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniori -71
R2001
184
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
27
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2002
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
105
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
143
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2003
89
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
142
3
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
148
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2011
27
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2012
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
143
3
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2013
142
0
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R2014
148
1
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2032
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
143
0
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2033
47
2
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
94
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2044
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
47
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
LK - Seniori -81
176
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
R2004
145
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
38
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2005
158
0
JOSIP BALENTOVIC (LEONGYM)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2015
176
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
146
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
R2016
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R2017
38
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
0
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2018
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2034
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
R2035
38
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
R2045
121
2
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
175
1
IVAN BILIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. MARKO MARTINJAK, SPARTAN GYM
2. IVAN BILIĆ, TROJAN ISTRA
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP GRGURIĆ, KING
LK - Seniori -86
R2008
78
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
203
0
JACOB KOSIĆ (PITBZG)
65
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
107
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
86
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
R2028
78
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
65
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
R2029
107
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
86
3
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
R2042
65
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
86
0
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA ŠIMIĆ, SVETI DUH
2. MATIJAS BARIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
3. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
LK - Seniori -91
R2009
155
3
NINO TOLIC (LEONGYM)
202
0
MARIO STOJANOVIC (PITBZG)
75
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
R2010
23
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
88
0
NENAD KOVAČEVIĆ (PITBUL)
85
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R2030
155
0
NINO TOLIC (LEONGYM)
75
3
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
R2031
23
2
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
85
1
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R2043
75
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
23
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PLAZIBAT, AMENO
2. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
3. NINO TOLIC, LEON GYM
LK - Seniori +91
R2022
35
3
ANTE VERUNICA (KING)
165
0
MISLAV VUČETIĆ (PITBUL)
R2023
42
0
SENAD RAMAKIĆ (KING)
32
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
R2039
35
0
ANTE VERUNICA (KING)
32
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, MORNAR
2. ANTE VERUNICA, KING
3. SENAD RAMAKIĆ, KING
3. MISLAV VUČETIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniorke -52
R1017
96
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
66
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
91
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
R1039
96
0
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
91
3
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split
2. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniorke -60
R1030
101
0
MARIJA MALENICA (PITBUL)
177
0
MARIJA BODAČ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARIJA MALENICA, PIT BULL, Split
2. MARIJA BODAČ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Seniorke -70
R1031
31
1
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
90
2
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----