kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KUTINA
LAV, Medulin
LEON GYM
LIBERTAS
MALINSKA
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
OFC
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -60
LK - Juniori -81
LK - Seniori -86
LK - Juniori -60
R1012
109
2
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
169
1
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
84
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
R1034
109
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
84
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
3. ----
LK - Juniori -81
R1009
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
87
0
URIM DOROCI (PITBUL)
25
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
153
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1024
110
3
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
25
0
LUCIJANO RADIĆ (AMENO)
R1025
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
59
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
R1043
110
0
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
153
3
MIŠO FRANCETIĆ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. MIŠO FRANCETIĆ, LEON GYM
2. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
3. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. LUCIJANO RADIĆ, AMENO
LK - Seniori -86
R2008
78
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
203
0
JACOB KOSIĆ (PITBZG)
65
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
107
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
86
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
R2028
78
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
65
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
R2029
107
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
86
3
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
R2042
65
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
86
0
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA ŠIMIĆ, SVETI DUH
2. MATIJAS BARIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
3. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.