kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LK (J,S), LC (KS)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area A
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Seniori -57
LK - Seniori -60
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -75
LK - Seniori -81
LK - Seniori -86
LK - Seniori -91
LK - Seniori +91
LK - Seniori -57
R2036
93
3
FRANJO OPAČAK (TGRBROD)
150
0
LUKA VRBANEC (LEONGYM)
Medalists
1. FRANJO OPAČAK, TIGAR BROD
2. LUKA VRBANEC, LEON GYM
3. ----
3. ----
LK - Seniori -60
R2006
156
3
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
56
0
VILSON KUQI (MEGA.C.)
152
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
34
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
157
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
R2024
156
0
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
152
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
R2025
34
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
157
0
TOMISLAV VUĐAN (LEONGYM)
R2040
152
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
34
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
Medalists
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
3. TOMISLAV VUĐAN, LEON GYM
LK - Seniori -63,5
70
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
R2019
124
0
MARIN SLAVIĆ (OFC)
151
3
MARIO PETEK (LEONGYM)
R2037
70
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
151
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
Medalists
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. MARIO PETEK, LEON GYM
3. MARIN SLAVIĆ, OFC
3. ----
LK - Seniori -67
R2020
24
3
DINO TAĆI (AMENO)
149
0
DOMINIK PERCAČ (LEONGYM)
R2021
26
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
111
0
ELIS MUJAGIĆ (ŠK)
R2038
24
0
DINO TAĆI (AMENO)
26
0
MARIO KATIĆ (AMENO)
Medalists
1. DINO TAĆI, AMENO
2. MARIO KATIĆ, AMENO
3. DOMINIK PERCAČ, LEON GYM
3. ----
LK - Seniori -71
R2001
184
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
27
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2002
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
105
0
LUKA VOJNOVIĆ (ŠK)
143
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2003
89
0
DAMIR BAGAVAC (PITBUL)
142
3
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
148
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2011
27
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
R2012
191
0
LEONHARD ŠARIĆ (MALINSK)
143
3
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2013
142
0
MARKO NOGOLICA (LIBERTA)
47
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R2014
148
1
ANTUN VILIČIĆ (LEONGYM)
94
2
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2032
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
143
0
MARKO KUTLEŠA (SV. DUH)
R2033
47
2
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
94
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
R2044
80
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
47
0
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
3. MARKO KUTLEŠA, SVETI DUH
3. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
LK - Seniori -75
R2007
144
2
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
60
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
36
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2026
144
1
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
R2027
51
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
72
1
MANUEL SMOLJAN (ROVINJ)
R2041
36
2
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
51
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Medalists
1. DAVID MATOŠEVIĆ, KING
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
3. MANUEL SMOLJAN, BUDOKAI
LK - Seniori -81
176
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
R2004
145
0
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
38
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2005
158
0
JOSIP BALENTOVIC (LEONGYM)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2015
176
0
TONI MIKELIĆ (ZELG1)
146
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
R2016
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
82
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
R2017
38
3
FILIP GRGURIĆ (KING)
194
0
MATEJ BAJAMIC (PITBUL)
R2018
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
131
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R2034
146
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
121
3
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
R2035
38
0
FILIP GRGURIĆ (KING)
175
3
IVAN BILIĆ (ZELG)
R2045
121
2
MARKO MARTINJAK (SPARTAN)
175
1
IVAN BILIĆ (ZELG)
Medalists
1. MARKO MARTINJAK, SPARTAN GYM
2. IVAN BILIĆ, TROJAN ISTRA
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH
3. FILIP GRGURIĆ, KING
LK - Seniori -86
R2008
78
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
203
0
JACOB KOSIĆ (PITBZG)
65
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
107
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
86
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
R2028
78
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
65
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
R2029
107
0
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
86
3
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
R2042
65
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
86
0
MATIJAS BARIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LUKA ŠIMIĆ, SVETI DUH
2. MATIJAS BARIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
3. DAVOR PERKOVIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
LK - Seniori -91
R2009
155
3
NINO TOLIC (LEONGYM)
202
0
MARIO STOJANOVIC (PITBZG)
75
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
R2010
23
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
88
0
NENAD KOVAČEVIĆ (PITBUL)
85
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R2030
155
0
NINO TOLIC (LEONGYM)
75
3
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
R2031
23
2
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
85
1
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
R2043
75
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
23
3
ANTONIO PLAZIBAT (AMENO)
Medalists
1. ANTONIO PLAZIBAT, AMENO
2. ANDRIJA LEKIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
3. NINO TOLIC, LEON GYM
LK - Seniori +91
R2022
35
3
ANTE VERUNICA (KING)
165
0
MISLAV VUČETIĆ (PITBUL)
R2023
42
0
SENAD RAMAKIĆ (KING)
32
0
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
R2039
35
0
ANTE VERUNICA (KING)
32
3
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
Medalists
1. TOMISLAV ČIKOTIĆ, MORNAR
2. ANTE VERUNICA, KING
3. SENAD RAMAKIĆ, KING
3. MISLAV VUČETIĆ, PIT BULL, Split