kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LK - Juniorke -60
LC - Starije kadetkinje -50
225
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
3
SARA BARIĆ (SUŠAK)
136
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
11
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
0
SARA BARIĆ (SUŠAK)
11
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
0
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
0
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
11
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. SARA BARIĆ, SUŠAK
3. IVANA DIVIĆ, IMOTSKI
LC - Starije kadetkinje -55
127
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
294
0
KARLA SKENDER (FIGHTER)
253
ANA BOLANČA (MARJAN)
129
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
254
VANNA HULJEV (MARJAN)
127
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
253
0
ANA BOLANČA (MARJAN)
129
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
254
3
VANNA HULJEV (MARJAN)
127
2
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
254
1
VANNA HULJEV (MARJAN)
Medalists
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. VANNA HULJEV, MARJAN 1975
3. ANA BOLANČA, MARJAN 1975
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LK - Juniorke -60
296
3
KRISTINA BORAS (FIGHTER)
149
0
MATEA JUKIĆ (TITAN)
281
SARA BERAM (TITAN)
296
1
KRISTINA BORAS (FIGHTER)
281
2
SARA BERAM (TITAN)
Medalists
1. SARA BERAM, TITAN GYM
2. KRISTINA BORAS, IMOTSKI
3. MATEA JUKIĆ, TITAN GYM
3. ----