kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje +65
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -86
LK - Juniorke -52
LK - Juniorke -65
LK - Seniori -75
LK - Seniori -86
LK - Seniori +91
LK - Seniorke -56
LK - Seniorke -70
LK - Seniorke +70
LC - Stariji kadeti -63
135
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
216
0
FRANE BRAJIČIĆ (DUGIRAT)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
39
0
KARLO RIBARIĆ (IVNCG)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
260
0
MATEJ VUKIĆ (MARJAN)
10
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
3
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
177
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
96
0
MARIN VRANJIĆ (DALMATI)
97
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
1
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
173
2
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
0
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
97
0
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
219
1
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
2. MARKO JELIĆ, SUŠAK
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. JOSIP VILIĆ, DALMACIJA
LC - Starije kadetkinje +65
179
3
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
42
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
17
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
179
0
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. KRISTINA NIKOLIĆ, UNI RENT
3. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
LK - Juniori -57
132
0
MARIN LUČEV (PKREŠ4)
54
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
74
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
264
0
MARIO UGRINA (MORNAR)
54
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
74
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. MARIN LUČEV, PETAR KREŠIMIR IV.
3. MARIO UGRINA, MORNAR
LK - Juniori -60
79
LUKA HUNIĆ (PITBUL)
120
3
JURE LJULJ (AMENO)
104
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
288
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
259
LORENZO LOMBARDIĆ (MORNAR)
79
3
LUKA HUNIĆ (PITBUL)
120
0
JURE LJULJ (AMENO)
288
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
259
3
LORENZO LOMBARDIĆ (MORNAR)
79
3
LUKA HUNIĆ (PITBUL)
259
0
LORENZO LOMBARDIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUKA HUNIĆ, PIT BULL, Split
2. LORENZO LOMBARDIĆ, MORNAR
3. JURE LJULJ, AMENO
3. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
LK - Juniori -63,5
263
1
LUKA LOZO (MORNAR)
172
0
MARKO PAVLOVIĆ (KBK JOK)
198
1
SLAVKO KUZMIĆ (SV. DUH)
43
2
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
263
1
LUKA LOZO (MORNAR)
43
0
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
Medalists
1. LUKA LOZO, MORNAR
2. DAMJAN LJUBIĆ, ARMUS
3. MARKO PAVLOVIĆ, JOKER
3. SLAVKO KUZMIĆ, SVETI DUH
LK - Juniori -86
266
2
MARKO MILUN (MORNAR)
59
1
MATEO KUZMINSKI (SPARTAN)
178
3
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
274
0
LOVRO BRČIĆ (OFC)
266
0
MARKO MILUN (MORNAR)
178
3
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
Medalists
1. JOSIP NIKOLIĆ, UNI RENT
2. MARKO MILUN, MORNAR
3. LOVRO BRČIĆ, OFC
3. MATEO KUZMINSKI, SPARTAN GYM
LK - Juniorke -52
272
0
MAGDALENA RAGUŽ (MORNAR)
36
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MAGDALENA RAGUŽ, MORNAR
3. ----
3. ----
LK - Juniorke -65
251
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
145
0
DAGMAR MARINIĆ (IVNCG)
56
3
HELA ČUŽIĆ (SPARTAN)
251
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
56
0
HELA ČUŽIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. HELA ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
3. DAGMAR MARINIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
LK - Seniori -75
67
IVAN STUPALO (PITBUL)
148
2
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
256
1
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
51
0
HRVOJE MESEK (ARMUS)
190
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
233
1
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
269
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
67
3
IVAN STUPALO (PITBUL)
148
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
190
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
269
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
67
3
IVAN STUPALO (PITBUL)
269
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Medalists
1. IVAN STUPALO, PIT BULL, Split
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH
LK - Seniori -86
192
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
265
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
26
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
234
FILIP GRGURIĆ (KING)
154
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
156
0
GABRIJEL ZLOMISLIĆ (KBK JOK)
185
3
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
66
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
209
JOSIP PERICA (LEONGYM)
192
0
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
26
2
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
234
1
FILIP GRGURIĆ (KING)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
185
0
MARINO ŠESTAN (SVKRSVN)
66
3
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
209
0
JOSIP PERICA (LEONGYM)
152
3
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
26
0
BERNARDO STANIČIĆ (SPORT L)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
66
0
FATMIR DESKAJ (PITBUL)
152
0
MATIJAS BARIĆ (TERMIN)
154
0
TONI MILANOVIĆ (TERMIN)
Medalists
1. TONI MILANOVIĆ, TERMINATOR
2. MATIJAS BARIĆ, TERMINATOR
3. FATMIR DESKAJ, PIT BULL, Split
3. BERNARDO STANIČIĆ, SPORT LIFE
LK - Seniori +91
77
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
122
2
NATO CVITAN (HBD)
267
1
TOMISLAV ČIKOTIĆ (MORNAR)
111
ANTE VERUNICA (SVKRSVN)
75
3
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
160
0
MARKO ŠIMUNDŽA (KBK JOK)
77
3
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
122
0
NATO CVITAN (HBD)
111
3
ANTE VERUNICA (SVKRSVN)
75
0
ZVONIMIR MARTIĆ (PITBUL)
77
0
DINO BELOŠEVIĆ (PITBUL)
111
3
ANTE VERUNICA (SVKRSVN)
Medalists
1. ANTE VERUNICA, SVETI KRŠEVAN
2. DINO BELOŠEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ZVONIMIR MARTIĆ, PIT BULL, Split
3. NATO CVITAN, HBD
LK - Seniorke -56
201
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
249
3
ANTONELA BEGONJA (MORNAR)
203
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
201
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
249
3
ANTONELA BEGONJA (MORNAR)
Medalists
1. ANTONELA BEGONJA, MORNAR
2. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. ----
LK - Seniorke -70
73
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
206
0
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
252
3
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
58
0
MARIJA MIKOLČEVIĆ (SPARTAN)
73
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
252
0
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. BOGGLARKA BRUNNER, LEON GYM
3. MARIJA MIKOLČEVIĆ, SPARTAN GYM
LK - Seniorke +70
247
0
ANAMARIJA MARŠIĆ (MORNAR)
246
0
ANA BAJIĆ (MORNAR)
Medalists
1. ANAMARIJA MARŠIĆ, MORNAR
2. ANA BAJIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----