kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -71
LK - Seniori -81
LK - Seniorke -60
LC - Stariji kadeti -47
214
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
15
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
167
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
240
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
224
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
19
IVAN AMENT (KBK)
165
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
45
3
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
2
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
242
3
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
240
0
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
45
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
19
2
IVAN AMENT (KBK)
32
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. IVAN AMENT, LEGEND
3. LOVRE TOPIĆ, LOTUS
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
LC - Stariji kadeti -52
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
166
0
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
168
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
ROKO VULETA (DRAGA)
169
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
168
0
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
2
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
1
ROKO VULETA (DRAGA)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
0
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
258
1
LUKA BOGDAN (MARJAN)
169
2
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT VOJAKOVIĆ, BTI
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
LC - Stariji kadeti -57
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
108
0
HRVOJE PEULIC (MEGA.C.)
244
3
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
48
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
27
0
IVAN BALIĆ (KBK)
99
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
47
0
MARKO BARUN (ARMUS)
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
244
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
99
0
ANTE BULOG (SV.JURE)
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
Medalists
1. TEO ČENDAK, SUŠAK
2. MATEJ TURAK, SUŠAK
3. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
LK - Juniori -60
79
LUKA HUNIĆ (PITBUL)
120
3
JURE LJULJ (AMENO)
104
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
288
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
259
LORENZO LOMBARDIĆ (MORNAR)
79
3
LUKA HUNIĆ (PITBUL)
120
0
JURE LJULJ (AMENO)
288
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
259
3
LORENZO LOMBARDIĆ (MORNAR)
79
3
LUKA HUNIĆ (PITBUL)
259
0
LORENZO LOMBARDIĆ (MORNAR)
Medalists
1. LUKA HUNIĆ, PIT BULL, Split
2. LORENZO LOMBARDIĆ, MORNAR
3. JURE LJULJ, AMENO
3. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
LK - Juniori -71
105
EDIN DAUTOVIC (MEGA.C.)
118
3
EMIL RAMIĆ (AMENO)
124
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
117
DINO TAĆI (AMENO)
195
0
STJEPAN ZAJEC (SV. DUH)
81
3
LUKA PRTENJAČA (PITBUL)
105
0
EDIN DAUTOVIC (MEGA.C.)
118
0
EMIL RAMIĆ (AMENO)
117
0
DINO TAĆI (AMENO)
81
3
LUKA PRTENJAČA (PITBUL)
118
0
EMIL RAMIĆ (AMENO)
81
0
LUKA PRTENJAČA (PITBUL)
Medalists
1. LUKA PRTENJAČA, PIT BULL, Split
2. EMIL RAMIĆ, AMENO
3. DINO TAĆI, AMENO
3. EDIN DAUTOVIC, MEGA CENTAR
LK - Seniori -81
64
ANTE LULIĆ (PITBUL)
191
2
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
163
1
TONI BILIĆ (KBK JOK)
71
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
139
2
IVAN ČUKLIN (PKREŠ4)
121
MILE DADIĆ (AMENO)
232
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
207
0
DANIJEL CIFREK (LEONGYM)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
107
JOVO PASKAS (MEGA.C.)
64
2
ANTE LULIĆ (PITBUL)
191
1
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
139
0
IVAN ČUKLIN (PKREŠ4)
121
3
MILE DADIĆ (AMENO)
232
0
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
107
0
JOVO PASKAS (MEGA.C.)
64
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
121
0
MILE DADIĆ (AMENO)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
0
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
64
1
ANTE LULIĆ (PITBUL)
151
0
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
Medalists
1. ANTE LULIĆ, PIT BULL, Split
2. MATE ROŠČIĆ, TERMINATOR
3. MILE DADIĆ, AMENO
3. ANĐELKO REBIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniorke -60
83
MARIJA BODAČ (PITBUL)
229
3
VERONIKA GOLČIĆ (KING)
194
0
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
106
JASENKA RIBARIC (MEGA.C.)
57
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
83
3
MARIJA BODAČ (PITBUL)
229
0
VERONIKA GOLČIĆ (KING)
106
0
JASENKA RIBARIC (MEGA.C.)
57
3
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
83
1
MARIJA BODAČ (PITBUL)
57
2
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. IRENA ČUIĆ, SPARTAN GYM
2. MARIJA BODAČ, PIT BULL, Split
3. JASENKA RIBARIC, MEGA CENTAR
3. VERONIKA GOLČIĆ, KING