kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LK - Juniori -57
LK - Juniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniori -81
LK - Seniori -91
LK - Juniori -57
132
0
MARIN LUČEV (PKREŠ4)
54
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
74
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
264
0
MARIO UGRINA (MORNAR)
54
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
74
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. MARIN LUČEV, PETAR KREŠIMIR IV.
3. MARIO UGRINA, MORNAR
LK - Juniori -67
49
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
134
3
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
299
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
228
3
BORNA BULIĆ (KING)
38
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
113
3
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
279
0
ROBERT ČAUŠEVIĆ (OFC)
126
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
134
0
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
228
0
BORNA BULIĆ (KING)
113
0
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
126
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
134
1
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
126
2
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
Medalists
1. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
2. FRANE KURSAR, PETAR KREŠIMIR IV.
3. STJEPAN VEČERIN, ŠKORPION
3. BORNA BULIĆ, KING
LK - Seniori -71
68
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
189
0
STJEPAN LUKIĆ (SV. DUH)
131
3
NIKOLA BOS (SPARTAN)
188
3
STIPAN TITLIĆ (SV. DUH)
273
0
IVAN BARIĆ (OFC)
137
3
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
231
0
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
68
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
131
0
NIKOLA BOS (SPARTAN)
188
1
STIPAN TITLIĆ (SV. DUH)
137
2
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
68
1
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
137
0
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
Medalists
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN VRCIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. NIKOLA BOS, SPARTAN GYM
3. STIPAN TITLIĆ, SVETI DUH
LK - Seniori -81
64
ANTE LULIĆ (PITBUL)
191
2
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
163
1
TONI BILIĆ (KBK JOK)
71
1
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
139
2
IVAN ČUKLIN (PKREŠ4)
121
MILE DADIĆ (AMENO)
232
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
207
0
DANIJEL CIFREK (LEONGYM)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
107
JOVO PASKAS (MEGA.C.)
64
2
ANTE LULIĆ (PITBUL)
191
1
IVAN KULIĆ (SV. DUH)
139
0
IVAN ČUKLIN (PKREŠ4)
121
3
MILE DADIĆ (AMENO)
232
0
ZDRAVKO DUKIĆ (KING)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
3
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
107
0
JOVO PASKAS (MEGA.C.)
64
0
ANTE LULIĆ (PITBUL)
121
0
MILE DADIĆ (AMENO)
151
3
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
63
0
ANĐELKO REBIĆ (PITBUL)
64
1
ANTE LULIĆ (PITBUL)
151
0
MATE ROŠČIĆ (TERMIN)
Medalists
1. ANTE LULIĆ, PIT BULL, Split
2. MATE ROŠČIĆ, TERMINATOR
3. MILE DADIĆ, AMENO
3. ANĐELKO REBIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniori -91
303
0
AGRON PRETENI (PITBUL)
302
0
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
164
0
TONI BILIĆ (KBK JOK)
292
3
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
304
0
ANDRIJA LEKIĆ (PITBUL)
93
0
MARIN MRŠA (DALMATI)
150
MATE MISIR (TERMIN)
8
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
212
3
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
112
0
ANTE BARIČEVIĆ (SVKRSVN)
78
3
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
142
0
IVAN GOVIĆ (PKREŠ4)
103
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
302
2
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
292
1
DAVOR PERKOVIĆ (PKREŠ4)
93
1
MARIN MRŠA (DALMATI)
150
2
MATE MISIR (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
212
0
STIPE PERIŠA (LEONGYM)
78
2
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
103
1
JOSIP BALENTOVIĆ (TGRBROD)
302
2
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
150
1
MATE MISIR (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
78
0
KRISTIJAN SARAJLIĆ (PITBUL)
302
3
STIPE STIPETIĆ (TERMIN)
8
0
MARKO VIDOVIĆ (OTOK)
Medalists
1. STIPE STIPETIĆ, TERMINATOR
2. MARKO VIDOVIĆ, OTOK
3. MATE MISIR, TERMINATOR
3. KRISTIJAN SARAJLIĆ, PIT BULL, Split