kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -57
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniorke -56
LK - Juniorke -65
LK - Seniori -67
LK - Seniori -71
LK - Seniorke -60
LK - Seniorke -70
LK - Juniori -57
132
0
MARIN LUČEV (PKREŠ4)
54
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
74
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
264
0
MARIO UGRINA (MORNAR)
54
3
ANDREJ KEDVEŠ (SPARTAN)
74
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ANDREJ KEDVEŠ, SPARTAN GYM
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. MARIN LUČEV, PETAR KREŠIMIR IV.
3. MARIO UGRINA, MORNAR
LK - Juniori -81
60
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
100
0
MARIO FRANIĆ (IVNCG)
110
3
JURE CAPIĆ (SVKRSVN)
277
0
ALBAN DEXARI (OFC)
300
3
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
102
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
60
1
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
110
0
JURE CAPIĆ (SVKRSVN)
300
3
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
102
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
60
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
300
0
DRAŽEN CARMINATTI (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. DRAŽEN CARMINATTI, PIT BULL, Split
3. JURE CAPIĆ, SVETI KRŠEVAN
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
LK - Juniori -86
266
2
MARKO MILUN (MORNAR)
59
1
MATEO KUZMINSKI (SPARTAN)
178
3
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
274
0
LOVRO BRČIĆ (OFC)
266
0
MARKO MILUN (MORNAR)
178
3
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. JOSIP NIKOLIĆ, UNI RENT
2. MARKO MILUN, MORNAR
3. LOVRO BRČIĆ, OFC
3. MATEO KUZMINSKI, SPARTAN GYM
LK - Juniorke -56
270
0
MARIS PAVIČEVIĆ (LIBERTA)
285
3
ADRIANA VUKOVIĆ (SPARTAN)
204
DARIA POPOVIĆ (TITAN)
285
0
ADRIANA VUKOVIĆ (SPARTAN)
204
3
DARIA POPOVIĆ (TITAN)
Osvajači medalja
1. DARIA POPOVIĆ, TITAN GYM
2. ADRIANA VUKOVIĆ, SPARTAN GYM
3. MARIS PAVIČEVIĆ, LIBERTAS
3. ----
LK - Juniorke -65
251
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
145
0
DAGMAR MARINIĆ (IVNCG)
56
3
HELA ČUŽIĆ (SPARTAN)
251
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (MORNAR)
56
0
HELA ČUŽIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. HELA ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, MORNAR
3. DAGMAR MARINIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
LK - Seniori -67
87
MATE RUDAN (PITBUL)
286
0
LEONARDO ŠARIĆ (KNIN)
243
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
180
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
55
0
DENIS BARTOL (SPARTAN)
230
3
RENE PAVIĆ (KING)
210
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
87
3
MATE RUDAN (PITBUL)
243
0
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
180
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
230
0
RENE PAVIĆ (KING)
87
3
MATE RUDAN (PITBUL)
180
0
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. MATE RUDAN, PIT BULL, Split
2. MARIO KATIĆ, UNI RENT
3. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
3. RENE PAVIĆ, KING
LK - Seniori -71
68
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
189
0
STJEPAN LUKIĆ (SV. DUH)
131
3
NIKOLA BOS (SPARTAN)
188
3
STIPAN TITLIĆ (SV. DUH)
273
0
IVAN BARIĆ (OFC)
137
3
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
231
0
HRVOJE GRIVIČIĆ (KING)
68
3
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
131
0
NIKOLA BOS (SPARTAN)
188
1
STIPAN TITLIĆ (SV. DUH)
137
2
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
68
1
LUKA TOMIĆ (PITBUL)
137
0
IVAN VRCIĆ (PKREŠ4)
Osvajači medalja
1. LUKA TOMIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN VRCIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. NIKOLA BOS, SPARTAN GYM
3. STIPAN TITLIĆ, SVETI DUH
LK - Seniorke -60
83
MARIJA BODAČ (PITBUL)
229
3
VERONIKA GOLČIĆ (KING)
194
0
DRAGANA RESANOVIĆ (SV. DUH)
106
JASENKA RIBARIC (MEGA.C.)
57
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
83
3
MARIJA BODAČ (PITBUL)
229
0
VERONIKA GOLČIĆ (KING)
106
0
JASENKA RIBARIC (MEGA.C.)
57
3
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
83
1
MARIJA BODAČ (PITBUL)
57
2
IRENA ČUIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. IRENA ČUIĆ, SPARTAN GYM
2. MARIJA BODAČ, PIT BULL, Split
3. JASENKA RIBARIC, MEGA CENTAR
3. VERONIKA GOLČIĆ, KING
LK - Seniorke -70
73
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
206
0
BOGGLARKA BRUNNER (LEONGYM)
252
3
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
58
0
MARIJA MIKOLČEVIĆ (SPARTAN)
73
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
252
0
HELENA JURIŠIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. HELENA JURIŠIĆ, MORNAR
3. BOGGLARKA BRUNNER, LEON GYM
3. MARIJA MIKOLČEVIĆ, SPARTAN GYM