kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Stariji kadeti -47
214
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
15
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
167
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
240
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
224
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
19
IVAN AMENT (KBK)
165
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
45
3
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
2
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
242
3
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
240
0
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
45
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
19
2
IVAN AMENT (KBK)
32
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
Osvajači medalja
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. IVAN AMENT, LEGEND
3. LOVRE TOPIĆ, LOTUS
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
LC - Stariji kadeti -57
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
108
0
HRVOJE PEULIC (MEGA.C.)
244
3
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
48
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
27
0
IVAN BALIĆ (KBK)
99
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
47
0
MARKO BARUN (ARMUS)
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
244
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
99
0
ANTE BULOG (SV.JURE)
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. TEO ČENDAK, SUŠAK
2. MATEJ TURAK, SUŠAK
3. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
LC - Starije kadetkinje -42
41
0
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
297
3
EMA REPIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. EMA REPIĆ, LEGEND
2. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
138
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
29
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
34
0
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
9
MARA VICELJA (SUŠAK)
298
UNA MARAVIĆ (KBK)
138
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
29
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
9
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
298
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
138
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
298
0
UNA MARAVIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. MARA VICELJA, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje +65
179
3
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
42
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
17
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
179
0
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. KRISTINA NIKOLIĆ, UNI RENT
3. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS