kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje +65
LK - Juniori -54
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Seniori -75
LC - Stariji kadeti -47
214
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
15
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
167
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
240
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
224
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
19
IVAN AMENT (KBK)
165
0
TOMISLAV SLISKOVIC (MEGA.C.)
45
3
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
2
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
40
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
242
3
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
240
0
IVAN ILIČIĆ (MAWASHI)
241
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
45
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
32
3
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
3
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
242
0
LOVRE TOPIĆ (LOTUS)
19
2
IVAN AMENT (KBK)
32
1
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
214
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
19
0
IVAN AMENT (KBK)
Medalists
1. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
2. IVAN AMENT, LEGEND
3. LOVRE TOPIĆ, LOTUS
3. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
LC - Stariji kadeti -52
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
166
0
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
168
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
ROKO VULETA (DRAGA)
169
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
168
0
DOMAGOJ VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
23
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
258
2
LUKA BOGDAN (MARJAN)
184
1
ROKO VULETA (DRAGA)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
223
0
ALDIN ŠINDRIĆ (MAWASHI)
46
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
258
1
LUKA BOGDAN (MARJAN)
169
2
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
1
3
MIHAEL JAVOROVIĆ (TIGAR)
169
0
ROBERT VOJAKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. MIHAEL JAVOROVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ROBERT VOJAKOVIĆ, BTI
3. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. LUKA BOGDAN, MARJAN 1975
LC - Stariji kadeti -57
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
108
0
HRVOJE PEULIC (MEGA.C.)
244
3
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
48
0
MARJAN DOMINKOVIĆ (ARMUS)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
27
0
IVAN BALIĆ (KBK)
99
3
ANTE BULOG (SV.JURE)
47
0
MARKO BARUN (ARMUS)
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
244
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
99
0
ANTE BULOG (SV.JURE)
289
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
14
3
TEO ČENDAK (SUŠAK)
Medalists
1. TEO ČENDAK, SUŠAK
2. MATEJ TURAK, SUŠAK
3. ANTE BULOG, SVETI JURE, Vrgorac
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
LC - Stariji kadeti -69
52
0
TIN KIŠ (ARMUS)
174
3
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
170
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
245
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
261
TONIO ERCEGOVIĆ (MARJAN)
174
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
170
0
MARTIN HRASTINSKI (BTI)
245
3
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
261
0
TONIO ERCEGOVIĆ (MARJAN)
174
2
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
245
1
ARMANDO DJOKAJ (LOTUS)
Medalists
1. VALENTIN SOGOVIĆ, BENKOVAC
2. ARMANDO DJOKAJ, LOTUS
3. ----
3. TONIO ERCEGOVIĆ, MARJAN 1975
LC - Starije kadetkinje +65
179
3
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
42
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
17
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
179
0
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. KRISTINA NIKOLIĆ, UNI RENT
3. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
LK - Juniori -54
89
2
MARTIN GULAN (PITBUL)
50
1
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
157
JERKO SAMARDŽIĆ (KBK JOK)
89
1
MARTIN GULAN (PITBUL)
157
0
JERKO SAMARDŽIĆ (KBK JOK)
Medalists
1. MARTIN GULAN, PIT BULL, Split
2. JERKO SAMARDŽIĆ, JOKER
3. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. ----
LK - Juniori -63,5
263
1
LUKA LOZO (MORNAR)
172
0
MARKO PAVLOVIĆ (KBK JOK)
198
1
SLAVKO KUZMIĆ (SV. DUH)
43
2
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
263
1
LUKA LOZO (MORNAR)
43
0
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
Medalists
1. LUKA LOZO, MORNAR
2. DAMJAN LJUBIĆ, ARMUS
3. MARKO PAVLOVIĆ, JOKER
3. SLAVKO KUZMIĆ, SVETI DUH
LK - Juniori -67
49
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
134
3
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
299
0
DANIJEL GUĆ (PITBUL)
228
3
BORNA BULIĆ (KING)
38
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
113
3
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
279
0
ROBERT ČAUŠEVIĆ (OFC)
126
3
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
134
0
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
228
0
BORNA BULIĆ (KING)
113
0
STJEPAN VEČERIN (ŠK)
126
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
134
1
FRANE KURSAR (PKREŠ4)
126
2
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
Medalists
1. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
2. FRANE KURSAR, PETAR KREŠIMIR IV.
3. STJEPAN VEČERIN, ŠKORPION
3. BORNA BULIĆ, KING
LK - Seniori -75
67
IVAN STUPALO (PITBUL)
148
2
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
256
1
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
51
0
HRVOJE MESEK (ARMUS)
190
3
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
233
1
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
269
2
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
67
3
IVAN STUPALO (PITBUL)
148
0
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
190
0
MATEJ ANĐELOVIĆ (SV. DUH)
269
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
67
3
IVAN STUPALO (PITBUL)
269
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
Medalists
1. IVAN STUPALO, PIT BULL, Split
2. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
3. MATEJ ANĐELOVIĆ, SVETI DUH