kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
AMENO
ARMUS
BENKOVAC
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
HBD
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
JOKER
kbk Pauci
KING
KUTINA
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
LIBERTAS
LOTUS
MAČE
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
OFC
OMEGA
OTOK
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -63
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje +65
LK - Juniori -75
LK - Juniori -86
LK - Seniori -67
LC - Stariji kadeti -63
135
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
216
0
FRANE BRAJIČIĆ (DUGIRAT)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
39
0
KARLO RIBARIĆ (IVNCG)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
260
0
MATEJ VUKIĆ (MARJAN)
10
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
3
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
177
0
JOSIP LJUBIĆ (UNIRENT)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
96
0
MARIN VRANJIĆ (DALMATI)
97
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
98
0
STIPE JURAS (DALMATI)
5
1
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
173
2
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
3
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
275
0
FRANKO ČOLAK (MORNAR)
219
3
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
97
0
ROMANO PRELEVIĆ (DALMATI)
135
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
2
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
219
1
JOSIP VILIĆ (DUGIRAT)
173
3
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
10
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
2. MARKO JELIĆ, SUŠAK
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. JOSIP VILIĆ, DALMACIJA
LC - Starije kadetkinje -60
255
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
181
2
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
248
1
ADELA UZELAC (VELEBIT)
183
DORA GOLAC (DRAGA)
12
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
255
0
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
181
0
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
183
3
DORA GOLAC (DRAGA)
12
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
255
2
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
183
1
DORA GOLAC (DRAGA)
Osvajači medalja
1. LARA MEDURIĆ, MARJAN 1975
2. DORA GOLAC, DRAGA
3. VERONICA MINESSO, UNI RENT
3. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje +65
179
3
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
42
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
17
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
179
0
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. KRISTINA NIKOLIĆ, UNI RENT
3. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
LK - Juniori -75
176
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
101
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
278
0
FILIP RUMAC (OFC)
213
1
BRANIMIR POLIĆ (DUGIRAT)
114
2
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
197
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
236
0
IVAN MANDIČ (KING)
95
3
KREŠO ŠKUGOR (DALMATI)
301
JURE BABAN (PITBUL)
215
0
DINO VUKASOVIĆ (DUGIRAT)
82
3
LUKA PLANTIĆ (PITBUL)
196
0
MARKO BAČEK (SV. DUH)
276
3
ANTE BURUM (LIBERTA)
176
2
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
101
1
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
114
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
197
0
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
95
1
KREŠO ŠKUGOR (DALMATI)
301
2
JURE BABAN (PITBUL)
82
3
LUKA PLANTIĆ (PITBUL)
276
0
ANTE BURUM (LIBERTA)
176
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
114
0
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
301
0
JURE BABAN (PITBUL)
82
1
LUKA PLANTIĆ (PITBUL)
114
0
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
82
3
LUKA PLANTIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA PLANTIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
3. JURE BABAN, PIT BULL, Split
3. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
LK - Juniori -86
266
2
MARKO MILUN (MORNAR)
59
1
MATEO KUZMINSKI (SPARTAN)
178
3
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
274
0
LOVRO BRČIĆ (OFC)
266
0
MARKO MILUN (MORNAR)
178
3
JOSIP NIKOLIĆ (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. JOSIP NIKOLIĆ, UNI RENT
2. MARKO MILUN, MORNAR
3. LOVRO BRČIĆ, OFC
3. MATEO KUZMINSKI, SPARTAN GYM
LK - Seniori -67
87
MATE RUDAN (PITBUL)
286
0
LEONARDO ŠARIĆ (KNIN)
243
3
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
180
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
55
0
DENIS BARTOL (SPARTAN)
230
3
RENE PAVIĆ (KING)
210
0
MARIO PETEK (LEONGYM)
87
3
MATE RUDAN (PITBUL)
243
0
NIKOLA CRVENKOVIĆ (LEONGYM)
180
3
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
230
0
RENE PAVIĆ (KING)
87
3
MATE RUDAN (PITBUL)
180
0
MARIO KATIĆ (UNIRENT)
Osvajači medalja
1. MATE RUDAN, PIT BULL, Split
2. MARIO KATIĆ, UNI RENT
3. NIKOLA CRVENKOVIĆ, LEON GYM
3. RENE PAVIĆ, KING