kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
HRVATSKO PRVENSTVO LC-SKAD, LK-JUN, LK-SEN
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Starije kadetkinje -42
41
0
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
297
3
EMA REPIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. EMA REPIĆ, LEGEND
2. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -46
138
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
29
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
34
0
MARIJA MAGDALENA ZRILIĆ (VELEBIT)
9
MARA VICELJA (SUŠAK)
298
UNA MARAVIĆ (KBK)
138
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
29
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
9
0
MARA VICELJA (SUŠAK)
298
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
138
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
298
0
UNA MARAVIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. MARA VICELJA, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -50
225
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
3
SARA BARIĆ (SUŠAK)
136
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
11
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
13
0
SARA BARIĆ (SUŠAK)
11
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
295
0
IVANA DIVIĆ (FIGHTER)
225
0
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
11
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. MATEA MILIŠA, SUŠAK
3. SARA BARIĆ, SUŠAK
3. IVANA DIVIĆ, IMOTSKI
LC - Starije kadetkinje -55
127
0
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
294
0
KARLA SKENDER (FIGHTER)
253
ANA BOLANČA (MARJAN)
129
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
254
VANNA HULJEV (MARJAN)
127
3
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
253
0
ANA BOLANČA (MARJAN)
129
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
254
3
VANNA HULJEV (MARJAN)
127
2
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
254
1
VANNA HULJEV (MARJAN)
Osvajači medalja
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. VANNA HULJEV, MARJAN 1975
3. ANA BOLANČA, MARJAN 1975
3. LEILA PILAKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
LC - Starije kadetkinje -60
255
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
181
2
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
248
1
ADELA UZELAC (VELEBIT)
183
DORA GOLAC (DRAGA)
12
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
255
0
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
181
0
VERONICA MINESSO (UNIRENT)
183
3
DORA GOLAC (DRAGA)
12
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
255
2
LARA MEDURIĆ (MARJAN)
183
1
DORA GOLAC (DRAGA)
Osvajači medalja
1. LARA MEDURIĆ, MARJAN 1975
2. DORA GOLAC, DRAGA
3. VERONICA MINESSO, UNI RENT
3. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -65
250
2
MARTINA GENDA (VELEBIT)
123
1
KATARINA MIJAT (HBD)
257
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
250
2
MARTINA GENDA (VELEBIT)
257
1
KARMELA MAKELJA (MARJAN)
Osvajači medalja
1. MARTINA GENDA, VELEBIT
2. KARMELA MAKELJA, MARJAN 1975
3. KATARINA MIJAT, HBD
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
179
3
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
42
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
17
0
DOROTEA BARIĆ (KBK)
179
0
KRISTINA NIKOLIĆ (UNIRENT)
262
0
LUCIJA BILOBRK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BILOBRK, MORNAR
2. KRISTINA NIKOLIĆ, UNI RENT
3. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
3. ANITA ŽILIĆ, ARMUS