kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 Style (juniori, seniori), KL (juniori, seniori)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Kick light
K-1
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
K-1 - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TOMISLAV IVČETIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-M-67
3
3
9
1
9
2.
IVAN STRINIĆ
UNI RENT
K1-JUN-M-75
3
3
8
0
7
3.
MIHOVIL ČUŽIĆ
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-81
2
2
6
0
6
4.
DINO TAĆI
AMENO
K1-JUN-M-71
2
2
5
0
4
5.
LUKA LOZO
MORNAR
K1-JUN-M-63,5
1
1
3
1
3
6.
AMEL DIZDAREVIĆ
KING
K1-JUN-M-60
1
1
3
0
3
7.
ROKO DOŽDOR
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-57
1
1
3
0
3
8.
JOSIP NIKOLIĆ
UNI RENT
K1-JUN-M-86
1
1
2
0
1
9.
MATEO PANŽIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M+91
1
1
0
0
0
10.
ANDREJ KEDVEŠ
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-57
2
1
3
1
0
11.
TOMISLAV DADIĆ
MORNAR
K1-JUN-M-67
2
1
3
1
0
12.
FILIP JURIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-M-86
2
1
4
0
2
13.
JURE LJULJ
AMENO
K1-JUN-M-60
2
1
3
0
0
14.
PETAR JAMAN
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-81
2
1
3
0
0
15.
MARIN RELJANOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M+91
2
1
0
0
0
16.
ANTO ŠIRIĆ
ŠKORPION
K1-JUN-M-75
2
1
2
0
-2
17.
LUKA LIVAJA
PIT BULL, Split
K1-JUN-M+91
1
0
0
0
0
18.
DINO BILANDŽIJA
IVANIĆ GRAD
K1-JUN-M-71
1
0
1
0
-1
19.
DINO VUKASOVIĆ
DALMACIJA
K1-JUN-M-75
1
0
1
0
-1
20.
ALBAN DEXARI
KING
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
21.
BRANIMIR POLIĆ
DALMACIJA
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
22.
DAMJAN LJUBIĆ
ARMUS
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
23.
IVAN KARAMATIĆ
TROJAN
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
24.
MARIO NAJHAZLER
TIGAR BROD
K1-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
25.
MARKO MILUN
MORNAR
K1-JUN-M-86
1
0
0
0
-3
26.
PERO MARIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
27.
SLAVKO ŽILIĆ
ARMUS
K1-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
28.
STJEPAN VEČERIN
ŠKORPION
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
29.
VJEKOSLAV BARIŠIĆ
ARMUS
K1-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
K-1 - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA FILIPOVIĆ
IVANIĆ GRAD
K1-JUN-Ž-56
1
1
3
0
3
2.
PATRICIA MRŠIĆ
BUSHIDO
K1-JUN-Ž-56
1
0
0
0
-3
K-1 - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DOMAGOJ BUHINJAK
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-81
4
4
11
1
10
2.
NINO VLADUŠIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-M-91
3
3
9
0
9
3.
TOMISLAV ČIKOTIĆ
MORNAR
K1-SEN-M+91
3
3
9
0
9
4.
TEO MIKELIĆ
TROJAN
K1-SEN-M-75
3
3
8
0
7
5.
BERNARDO STANIČIĆ
SPORT LIFE
K1-SEN-M-86
2
2
6
0
6
6.
FINKO BARIŠIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-67
2
2
6
0
6
7.
TIHOMIR VRANJIĆ
IVANIĆ GRAD
K1-SEN-M-71
2
2
6
0
6
8.
ANTONIO HORVATIĆ
MLADOST
K1-SEN-M-57
1
1
3
1
3
9.
MUHAMET DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-54
1
1
3
0
3
10.
MIRSAD DENJALIĆ
LEON GYM
K1-SEN-M-63,5
1
1
0
0
0
11.
MANUEL SMOLJAN
BUDOKAI
K1-SEN-M-75
3
2
7
1
5
12.
MATE GRČIĆ
MORNAR
K1-SEN-M-71
3
2
6
0
3
13.
ANĐELKO REBIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-81
3
2
5
0
1
14.
RENE PAVIĆ
KING
K1-SEN-M-63,5
2
1
3
1
3
15.
ANTE LULIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-81
2
1
4
0
2
16.
MARKO ČIZMIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-81
2
1
4
0
2
17.
ZVONIMIR MARTIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M+91
2
1
4
0
2
18.
DAVOR DADIĆ
MORNAR
K1-SEN-M-75
2
1
3
0
0
19.
FATMIR DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-86
2
1
3
0
0
20.
LUKA HABEK
MLADOST
K1-SEN-M-75
2
1
3
0
0
21.
MARIO KATIĆ
UNI RENT
K1-SEN-M-71
2
1
3
0
0
22.
MARKO LUKAČIĆ
CRNA PANTERA
K1-SEN-M-86
2
1
3
0
0
23.
ANDRIJA LEKIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-91
2
1
2
0
-2
24.
DENIS BARTOL
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-67
2
1
2
0
-2
25.
NATO CVITAN
HBD
K1-SEN-M+91
2
1
2
0
-2
26.
NIKOLA BOS
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-67
2
1
2
0
-2
27.
VICKO DODOJA
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-86
2
1
0
0
-3
28.
IVAN ZIDAR
SVETI DUH
K1-SEN-M-67
1
0
1
0
-1
29.
MARKO VIDOVIĆ
OTOK
K1-SEN-M-91
1
0
1
0
-1
30.
DRAGAN DAJAKOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
31.
IVAN OPAČAK
TIGAR BROD
K1-SEN-M-57
1
0
0
0
-3
32.
JURE MATOŠIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
33.
PETAR JUKIĆ
THUNDERMAN GYM
K1-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
34.
SILVIJE KEBET
ŠKORPION
K1-SEN-M-63,5
1
0
0
0
-3
35.
VILSON DEMAJ
IVANIĆ GRAD
K1-SEN-M-54
1
0
0
0
-3
K-1 - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARIJA MALENICA
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž-60
2
2
5
0
4
2.
ANA BAJIĆ
MORNAR
K1-SEN-Ž+70
1
1
3
0
3
3.
IZIDORA KOVAČEVIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-Ž-52
1
1
3
0
3
4.
MATEA JURAŠKOVIĆ
ARMUS
K1-SEN-Ž-56
1
1
3
0
3
5.
HELENA JURIŠIĆ
MORNAR
K1-SEN-Ž-70
1
1
2
0
1
6.
IRENA ČUIĆ
SPARTAN GYM
K1-SEN-Ž-60
3
2
7
0
5
7.
MARIJA MIKOLČEVIĆ
SPARTAN GYM
K1-SEN-Ž-70
2
1
4
0
2
8.
DORA PARAĆ
THUNDERMAN GYM
K1-SEN-Ž+70
2
1
0
0
-3
9.
MARIJA MITROVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž+70
1
0
0
0
0
10.
ANTONELA BEGONJA
MORNAR
K1-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3
11.
DRAGANA RESANOVIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3
12.
KATARINA BENČINA
SVETI DUH
K1-SEN-Ž-56
1
0
0
0
-3
13.
VERONIKA GOLČIĆ
OFC
K1-SEN-Ž-70
1
0
0
0
-3
14.
ZVONIMIRA TRUSIĆ
ŠKORPION
K1-SEN-Ž-52
1
0
0
0
-3
K-1 - Juniori, K-1 - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PIT BULL, Split
14
1.
0
3.
14
2
1
1
1.
2.
BUSHIDO
9
4.
3
2.
12
1
2
1
2.
3.
SPARTAN GYM
11
2.
0
3.
11
1
2
0
3.
4.
UNI RENT
10
3.
0
3.
10
2
0
0
4.
5.
MORNAR
9
4.
0
3.
9
1
1
1
5.
6.
AMENO
8
6.
0
3.
8
1
1
0
6.
7.
IVANIĆ GRAD
3
9.
5
1.
8
1
1
0
6.
8.
KING
6
7.
0
3.
6
1
0
1
8.
9.
ŠKORPION
4
8.
0
3.
4
0
1
1
9.
10.
TROJAN
3
9.
0
3.
3
0
1
0
10.
11.
ARMUS
3
9.
0
3.
3
0
0
3
11.
12.
DALMACIJA
2
12.
0
3.
2
0
0
2
12.
13.
TIGAR BROD
1
13.
0
3.
1
0
0
1
13.
K-1 - Seniori, K-1 - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PIT BULL, Split
25
1.
6
3.
31
3
3
7
1.
2.
MORNAR
9
2.
11
1.
20
3
1
2
2.
3.
SVETI DUH
6
5.
9
2.
15
2
1
2
3.
4.
SPARTAN GYM
9
2.
6
3.
15
1
3
1
4.
5.
IVANIĆ GRAD
8
4.
0
9.
8
1
1
0
5.
6.
MLADOST
6
5.
0
9.
6
1
0
1
6.
7.
LEON GYM
5
7.
0
9.
5
1
0
0
7.
8.
SPORT LIFE
5
7.
0
9.
5
1
0
0
7.
9.
TROJAN
5
7.
0
9.
5
1
0
0
7.
10.
ARMUS
0
19.
5
5.
5
1
0
0
7.
11.
ŠKORPION
1
14.
3
6.
4
0
1
1
11.
12.
THUNDERMAN GYM
1
14.
3
6.
4
0
1
1
11.
13.
BUDOKAI
3
10.
0
9.
3
0
1
0
13.
14.
HBD
3
10.
0
9.
3
0
1
0
13.
15.
KING
3
10.
0
9.
3
0
1
0
13.
16.
TIGAR BROD
3
10.
0
9.
3
0
1
0
13.
17.
CRNA PANTERA
1
14.
0
9.
1
0
0
1
17.
18.
OTOK
1
14.
0
9.
1
0
0
1
17.
19.
UNI RENT
1
14.
0
9.
1
0
0
1
17.
20.
OFC
0
19.
1
8.
1
0
0
1
17.
21.
BUSHIDO
0
19.
0
9.
0
0
0
0
21.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PIT BULL, Split
39
1.
6
3.
45
5
4
8
1.
2.
MORNAR
18
3.
11
1.
29
4
2
3
2.
3.
SPARTAN GYM
20
2.
6
3.
26
2
5
1
3.
4.
IVANIĆ GRAD
11
4.
5
5.
16
2
2
0
4.
5.
SVETI DUH
6
10.
9
2.
15
2
1
2
5.
6.
BUSHIDO
9
6.
3
7.
12
1
2
1
6.
7.
UNI RENT
11
4.
0
11.
11
2
0
1
7.
8.
KING
9
6.
0
11.
9
1
1
1
8.
9.
AMENO
8
8.
0
11.
8
1
1
0
9.
10.
TROJAN
8
8.
0
11.
8
1
1
0
9.
11.
ARMUS
3
16.
5
5.
8
1
0
3
11.
12.
ŠKORPION
5
12.
3
7.
8
0
2
2
12.
13.
MLADOST
6
10.
0
11.
6
1
0
1
13.
14.
LEON GYM
5
12.
0
11.
5
1
0
0
14.
15.
SPORT LIFE
5
12.
0
11.
5
1
0
0
14.
16.
TIGAR BROD
4
15.
0
11.
4
0
1
1
16.
17.
THUNDERMAN GYM
1
20.
3
7.
4
0
1
1
16.
18.
BUDOKAI
3
16.
0
11.
3
0
1
0
18.
19.
HBD
3
16.
0
11.
3
0
1
0
18.
20.
DALMACIJA
2
19.
0
11.
2
0
0
2
20.
21.
CRNA PANTERA
1
20.
0
11.
1
0
0
1
21.
22.
OTOK
1
20.
0
11.
1
0
0
1
21.
23.
OFC
0
23.
1
10.
1
0
0
1
21.