kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (J), PF (SKAD,S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
K-1 Rules
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
LC - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KRISTIJAN KATUŠIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-63
3
3
9
0
9
2.
MARKO STOJANOVIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-69
2
2
6
0
6
3.
ROKO ŠARE
VELEBIT
LC-JUN-M-74
2
2
6
0
6
4.
KRISTIAN BENEDETTI
SUŠAK
LC-JUN-M-79
2
2
5
0
4
5.
PATRIK ČAUŠ
IVANIĆ GRAD
LC-JUN-M-57
2
2
5
0
4
6.
JURE DRLJE
MAWASHI
LC-JUN-M-94
1
1
3
0
3
7.
MATKO ŽIVČIĆ
TIGAR, Karlovac
LC-JUN-M+94
1
1
2
0
1
8.
DINO BENEDETTI
SUŠAK
LC-JUN-M-74
3
2
6
0
3
9.
LEONARDO TOPČAGIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-JUN-M-79
3
2
6
0
3
10.
IVAN SOVEC
ZMAJ
LC-JUN-M-63
3
2
5
0
1
11.
KRISTIJAN PODVORAC
KUTINA
LC-JUN-M-69
3
2
5
0
1
12.
MARKO GAJIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-63
3
2
4
0
-1
13.
DAVOR ĐEREK
SUŠAK
LC-JUN-M-79
2
1
4
0
2
14.
BORIS ORLOVIĆ
PRETORIAN
LC-JUN-M-74
2
1
3
0
0
15.
MIHAEL JAVOROVIĆ
TIGAR, Karlovac
LC-JUN-M-63
2
1
3
0
0
16.
PETAR PREMUŽIĆ
JASTREB
LC-JUN-M-69
2
1
3
0
0
17.
MATEJ TURAK
SUŠAK
LC-JUN-M-57
2
1
1
0
-1
18.
VILIM UREMOVIĆ
JASTREB
LC-JUN-M-69
2
1
2
0
-2
19.
FILIP GRBIĆ
BUDOKAI LABIN
LC-JUN-M-57
1
0
0
0
0
20.
DAVOR KAPOVIĆ
VELEBIT
LC-JUN-M-69
1
0
1
0
-1
21.
IVAN HORVAT
MLADOST
LC-JUN-M-63
1
0
1
0
-1
22.
MARKO JAIĆ
MOSLAVAC
LC-JUN-M+94
1
0
1
0
-1
23.
MARKO JELIĆ
SUŠAK
LC-JUN-M-69
1
0
1
0
-1
24.
MATEO ĐUDARIĆ
MOSLAVAC
LC-JUN-M-63
1
0
1
0
-1
25.
TEO ČENDAK
SUŠAK
LC-JUN-M-63
1
0
1
0
-1
26.
ADAM HERCOG
SUŠAK
LC-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
27.
ANTE MATKOVIC
UNI RENT
LC-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
28.
ANTON LJUCOVIĆ
IVANIĆ GRAD
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
29.
DOMAGOJ UREMOVIĆ
JASTREB
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
30.
JOSIP PALADA
TROGIR
LC-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
31.
JOSIP ROŽIĆ
UNI RENT
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
32.
JOSIP PLANINC
ŠKORPION
LC-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
33.
MARIN ORLOVIĆ
PRETORIAN
LC-JUN-M-94
1
0
0
0
-3
34.
PETAR VOJNOVIĆ
ŠKORPION
LC-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
35.
ROKO ERSTIĆ
PRETORIAN
LC-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
36.
VITO KOŠAR
ŠKORPION
LC-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
LC - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA REGVAT
ZAGREB
LC-JUN-Ž-55
3
3
8
0
7
2.
ANĐELA STANIĆ
MAWASHI
LC-JUN-Ž-65
2
2
6
0
6
3.
LUCIJA BILOBRK
PIT BULL, Split
LC-JUN-Ž+70
2
2
6
0
6
4.
DIANA MLADIĆ
ZMAJ
LC-JUN-Ž-60
2
2
5
0
4
5.
ELIZABETA CRNKOVIĆ
PLANET SPORT
LC-JUN-Ž-70
1
1
3
0
3
6.
GRACIA MARIĆ
KUTINA
LC-JUN-Ž-50
1
1
3
0
3
7.
LORENA JURIŠIĆ
SUŠAK
LC-JUN-Ž-55
3
2
7
0
5
8.
FANIKA HLUBOCKI
LAV, Medulin
LC-JUN-Ž-55
2
1
3
0
0
9.
KLARA ORLOVIĆ
SUŠAK
LC-JUN-Ž+70
2
1
3
0
0
10.
LEA BARKOVIĆ
SUŠAK
LC-JUN-Ž-60
2
1
3
0
0
11.
NINA ORLOVIĆ
SUŠAK
LC-JUN-Ž-65
2
1
3
0
0
12.
ANA CESAREC
KRAPINA
LC-JUN-Ž+70
2
1
2
0
-2
13.
ANITA ŠANTOR
BROD
LC-JUN-Ž+70
1
0
1
0
-1
14.
EVITA-LARA BRKIĆ
TIGAR, Karlovac
LC-JUN-Ž-60
1
0
1
0
-1
15.
IVA GALIĆ
PAUCI
LC-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
16.
KATARINA MIJAT
HBD
LC-JUN-Ž-70
1
0
0
0
-3
17.
KORINA ZUGAN
PLANET SPORT
LC-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
18.
KRISTINA RAVLIĆ
MAWASHI
LC-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
19.
KRISTINA PLANTAK
UNI RENT
LC-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
20.
LAURA PAŠIĆ
SUŠAK
LC-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
21.
MARA IKIĆ
DRAGA
LC-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-3
22.
MARA VICELJA
SUŠAK
LC-JUN-Ž-50
1
0
0
0
-3
23.
MATEA PETOHLEB
PLANET SPORT
LC-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
24.
MATEA MILIŠA
SUŠAK
LC-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3