kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (J), PF (SKAD,S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARGENTIN STYLE
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TNT
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -94
K1 - Seniorke -56
PF - Stariji kadeti -69
2023
165
4
MARIN GALESIC (PRETORI)
301
6
ROKO VULETA (DRAGA)
Medalists
1. ROKO VULETA, DRAGA
2. MARIN GALESIC, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
2024
265
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
216
0
DUJE IVAS (HBD)
2025
206
5
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
247
11
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
2027
265
11
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
247
6
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. MARKO DERDIĆ, JASTREB
3. ----
3. TINO PARAVIĆ, DRAGA
LC - Juniori -74
1017
14
3
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
244
0
DOMAGOJ UREMOVIĆ (JASTREB)
75
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
1019
102
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
128
0
PETAR VOJNOVIĆ (ŠK)
263
ROKO ŠARE (VELEBIT)
1020
14
3
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
75
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
1021
102
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
263
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
1023
14
0
DINO BENEDETTI (SUŠAK)
263
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. DINO BENEDETTI, SUŠAK
3. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
LC - Juniori -79
1022
169
3
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
57
0
JOSIP PLANINC (ŠK)
1024
13
3
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
277
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1025
19
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
306
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
287
DUJE SIRIC (KVARNER)
1026
169
2
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
13
1
DAVOR ĐEREK (SUŠAK)
1027
19
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
287
0
DUJE SIRIC (KVARNER)
1029
169
1
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
19
2
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. DUJE SIRIC, KVARNER
3. DAVOR ĐEREK, SUŠAK
LC - Juniori -94
1028
104
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
140
3
JURE DRLJE (MAWASHI)
Medalists
1. JURE DRLJE, MAWASHI
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -56
RING 1017
100
3
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
117
0
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
RING 1018
315
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
162
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
RING 1033
100
1
ANTONELA BEGONJA-ORLIC (PRETORI)
315
2
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ANTONELA BEGONJA-ORLIC, PRETORIAN
3. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH