kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (J), PF (SKAD,S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARGENTIN STYLE
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TNT
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Juniorke +70
PF - Stariji kadeti -69
2023
165
4
MARIN GALESIC (PRETORI)
301
6
ROKO VULETA (DRAGA)
Medalists
1. ROKO VULETA, DRAGA
2. MARIN GALESIC, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
2024
265
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
216
0
DUJE IVAS (HBD)
2025
206
5
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
247
11
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
2027
265
11
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
247
6
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. MARKO DERDIĆ, JASTREB
3. ----
3. TINO PARAVIĆ, DRAGA
PF - Starije kadetkinje -42
288
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
2026
20
6
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
123
0
JANA KALFIĆ (LAV)
187
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
2028
251
7
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
35
3
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
2029
288
12
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
20
3
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
2030
187
6
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
251
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
2032
288
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
187
3
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -50
2034
249
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
258
6
LUCIJA VODAS (IVNCG)
252
LORENA POŽEGA (TGRSL)
2035
16
15
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
185
16
BRIGITA BEDI (DRAGA)
65
ELA ZNAOR (MALINSK)
2036
258
0
LUCIJA VODAS (IVNCG)
252
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
2037
185
12
BRIGITA BEDI (DRAGA)
65
21
ELA ZNAOR (MALINSK)
2039
252
18
LORENA POŽEGA (TGRSL)
65
13
ELA ZNAOR (MALINSK)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
PF - Starije kadetkinje -65
2045
190
6
VERONIKA GRGINČIĆ (DRAGA)
11
16
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
2. VERONIKA GRGINČIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje +65
2046
305
0
ANA PALADA (TROGIR)
17
6
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
2047
188
9
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
36
7
NINA JELIĆ (SUŠAK)
2049
17
7
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
188
6
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
Medalists
1. GORANA DJURIĆ, SUŠAK
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ANA PALADA, TROGIR
3. NINA JELIĆ, SUŠAK
LC - Juniorke +70
1045
273
1
ANITA ŠANTOR (BROD)
248
2
ANA CESAREC (KRAPINA)
145
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
189
MARA IKIĆ (DRAGA)
18
KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK)
1047
248
0
ANA CESAREC (KRAPINA)
145
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
1046
189
0
MARA IKIĆ (DRAGA)
18
3
KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK)
1048
145
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
18
0
KLARA ORLOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. KLARA ORLOVIĆ, SUŠAK
3. ANA CESAREC, KRAPINA
3. MARA IKIĆ, DRAGA