kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
HRVATSKO PRVENSTVO K-1 (J,S), LC (J), PF (SKAD,S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARGENTIN STYLE
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DRAGA
FUTURA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TNT
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Seniori -79
PF - Seniorke -55
PF - Stariji kadeti -42
2001
23
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
150
0
PERO JELAVIČ (MAWASHI)
174
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
2002
256
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
172
11
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
289
MARTIN MAJSEC (BTI)
2003
23
7
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
174
8
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
2004
172
2
ALVIN GLAVIĆ (PLANET)
289
3
MARTIN MAJSEC (BTI)
2006
174
2
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
289
1
MARTIN MAJSEC (BTI)
Medalists
1. DINO ŠEPEROVIĆ, PLANET SPORT
2. MARTIN MAJSEC, BTI
3. LEON BENEDETTI, SUŠAK
3. ALVIN GLAVIĆ, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -52
2010
9
4
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
66
9
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
2012
303
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
7
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
2013
34
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
131
6
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
2014
295
11
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
250
3
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
2015
66
13
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
7
10
FRAN PEČEK (KUTINA)
2016
131
0
ANDRO PUHARIĆ (MAWASHI)
295
6
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
2018
66
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
295
7
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
3. ANDRO PUHARIĆ, MAWASHI
3. FRAN PEČEK, KUTINA
PF - Starije kadetkinje -42
288
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
2026
20
6
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
123
0
JANA KALFIĆ (LAV)
187
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
2028
251
7
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
35
3
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
2029
288
12
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
20
3
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
2030
187
6
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
251
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
2032
288
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
187
3
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
Medalists
1. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -50
2034
249
0
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
258
6
LUCIJA VODAS (IVNCG)
252
LORENA POŽEGA (TGRSL)
2035
16
15
EMMA LINIĆ (SUŠAK)
185
16
BRIGITA BEDI (DRAGA)
65
ELA ZNAOR (MALINSK)
2036
258
0
LUCIJA VODAS (IVNCG)
252
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
2037
185
12
BRIGITA BEDI (DRAGA)
65
21
ELA ZNAOR (MALINSK)
2039
252
18
LORENA POŽEGA (TGRSL)
65
13
ELA ZNAOR (MALINSK)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. LUCIJA VODAS, IVANIĆ GRAD
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
PF - Starije kadetkinje -60
2043
177
11
KORINA ZUGAN (PLANET)
253
9
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Medalists
1. KORINA ZUGAN, PLANET SPORT
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
2055
168
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
246
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
255
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
2057
246
21
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
255
20
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Seniorke -55
2062
300
16
LARA DESPOT (TIGAR)
182
12
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
142
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
2063
220
9
TEA ŠUMIĆ (HBD)
254
14
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
314
PETRA LONČAR (ZG)
2064
300
9
LARA DESPOT (TIGAR)
142
18
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
2065
254
9
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
314
15
PETRA LONČAR (ZG)
2067
142
13
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
314
12
PETRA LONČAR (ZG)
Medalists
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. PETRA LONČAR, ZAGREB
3. LARA DESPOT, TIGAR, Karlovac
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj