kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Boys beg.
PF - Girls beg.
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets beg. (male)
PF - Y. cadets beg. (female)
PF - Y. cadets (male)
PF - Y. cadets (female)
PF - O. cadets (male)
PF - O. cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
LC - O. cadets beg. (male)
LC - O. cadets beg. (female)
LC - O. cadets (male)
LC - O. cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Y. cadets (male)
KL - Y. cadets (female)
KL - O. cadets beg. (male)
KL - O. cadets beg. (female)
KL - O. cadets (male)
KL - O. cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Y. juniors (male)
K1 - O. juniors (male)
K1 - Seniors (male)
LK - O. cadets (male)
LK - O. cadets (female)
LK - Y. juniors (male)
LK - Y. juniors (female)
LK - O. juniors (male)
LK - O. juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Older juniors (male) -57
LK - Older juniors (male) -60
LK - Older juniors (male) -67
LK - Older juniors (male) -71
LK - Older juniors (male) -75
LK - Older juniors (male) -86
LK - Older juniors (male) -91
LK - Older juniors (male) +91
LK - Older juniors (male) -67
R2003
59
0
HAJRO HALILOVIC (ROZAJE)
187
3
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
286
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R2004
374
3
KADRO MOLABECIROVIC (ULCINJ)
523
0
VELID TABUČIJA (SPRTK)
226
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
R2021
187
2
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
286
1
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R2022
374
3
KADRO MOLABECIROVIC (ULCINJ)
226
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
R2045
187
3
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
374
0
KADRO MOLABECIROVIC (ULCINJ)
Medalists
1. IMRAN KOLENOVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
2. KADRO MOLABECIROVIC, Albulena
3. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
3. SANDRO MARKOVIĆ, AMENO