kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
AEP Vorenus
Agrobio Classic Kick-Box Club
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
Asad - Team
ASKO KICKBOXEN HUETTER
BEREMEND SPORT KFT
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CMA-KAIZEN
CONTACT KTHE
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Črni Panter
DALMATINO
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Društvo tajskega boksa Senovo
EDYMAX BARDEJOV
EMS PHOTOS UK
Esztergomi KBSE
EXCALIBUR
FAVORIT BH
Fight club Šentjernej
Fight Club Underground
FIGHTER
Fighter Nowa Sól
FIGHTNESS CLUB
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
HOLY SPIRIT
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
Järvenpään Kehäkarhut
KARAKY TEAM
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Sanica"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK POMURJE
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboks klub Skala Velenje
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing Team Esbjerg
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
klub borilnih veščin Tržič
KLUB CENTER LJUBLJANA
Kondorosi Kick-box Egyesület
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
Lalli1 Team
Langren Shihan
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LOTUS
LSP Team SE.
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
Nyergesujfalu SE
OFC
OMEGA
OTOK
Panter Prešov
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Raptors TRNAVA
Rohrbach
Sainghin kickboxing Team France
Sanda Plock
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Športový Klub Gladiátor Snina
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team blue blood
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team SAS
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
Top Ten UK
Turkish Kickboxing Federation
Tuusulan Nyrkkeilyseura
Újkígyósi Szabadidő SC.
UKS GLADIATOR
UNI RENT
Velež Nevesinje
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WAKO Nederland - VON Vechtsport Organisatie Nederland
WAKO Ukraine
WKC-Velden
Wolf Pack
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici -22
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Grand ch. kadeti
PF - Grand ch. seniori
PF - Ml. kadeti tim
PF - Juniori tim
LC - Stariji kadeti -57
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Juniori -57
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -63
LC - Seniori -74
LC - Seniorke -65
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Juniori -57
KL - Juniori -94
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniorke +70
FC - Juniori -63,5
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Seniori -67
PF - Učenici -22
1432
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
3
1166
0
DIMITAR NASEV (RADULOV)
1570
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1524
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1463
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
3
1432
11
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
1570
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
3
1524
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1463
8
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
3
1432
8
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
1463
3
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
Medalists
1. TOUSSI KARIM, Team Lombardia
2. DOMINIK SZASZÁK, Debreczeni Team
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Ml. kadeti poč.-37
5
802
0
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
1804
0
MARKO POPOVIĆ (TIGAR)
1662
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
5
974
2
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
1389
6
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
1635
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
5
609
0
DENIS VINKLER (KOPER)
92
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
869
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
5
1754
7
GERGO BALOG (KIRALY)
410
0
MICHAŁ HOŁUSZA (RONIN)
65
DOMAGOJ HRASTOVČAK (TIGAR)
5
802
0
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
1662
10
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
5
1389
6
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
1635
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
5
92
2
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
869
9
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
5
1754
0
GERGO BALOG (KIRALY)
65
0
DOMAGOJ HRASTOVČAK (TIGAR)
5
1662
2
BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY (KIRALY)
1389
4
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
5
869
0
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
1754
4
GERGO BALOG (KIRALY)
5
1389
5
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
1754
3
GERGO BALOG (KIRALY)
Medalists
1. ALOUANI AHMED, Team Lombardia
2. GERGO BALOG, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BOTOND LÉVAI HANGYÁSSY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LONEÁN TAMÁS, Újkígyósi Szabadidő SC.
PF - Ml. kadeti poč.-47
5
572
3
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
1617
2
BARTUL BAKICA (LOTUS)
1361
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
5
1624
14
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
1339
6
BIAN NABERNIK (HWARANG)
871
SEBEN PÉTER (KÍGYÓS)
5
1403
0
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
1176
0
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
201
ERIK LAZAR (YOKO SE)
5
1499
0
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
145
0
VJEKO VRKLJAN (ZG)
1615
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
5
572
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
1361
0
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
5
1624
10
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
871
0
SEBEN PÉTER (KÍGYÓS)
5
1176
10
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
201
3
ERIK LAZAR (YOKO SE)
5
1499
7
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
1615
0
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
5
572
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
1624
6
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
5
1176
6
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
1499
5
DUSÁN TÓTH (DBRCZTM)
5
1624
7
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
1176
4
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
Medalists
1. TAMÁS SZÁK, Debreczeni Team
2. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
3. PETAR MARIJIĆ, OMEGA
3. DUSÁN TÓTH, Debreczeni Team
PF - Mlađi kadeti -37
7
1181
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
821
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1072
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
0
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
1564
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
867
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
143
0
DORIAN HORVAT (ZG)
939
7
LUKA HUŠAK (LAV)
7
1805
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1273
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
1390
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1084
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1665
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
7
77
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
230
2
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1238
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
807
1
SARINO ZÖTTL (WKC)
1001
7
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
378
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
992
6
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1318
4
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
631
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1072
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
5
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
867
7
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
939
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1020
8
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1390
4
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1665
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1071
7
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
1238
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
10
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
3
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
992
1
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
631
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
61
MARK STUMPF (DBRCZTM)
867
0
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
1020
5
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
1390
2
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
210
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
631
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
1001
9
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
978
4
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1001
10
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
Medalists
1. RIO WILLIAMS, Team Bristol
2. MARK STUMPF, Debreczeni Team
3. ŽIGA ZAGORANSKI, KBV Proficiogroup Hwarang
3. FILIP ŽAK GLAVNIK, TKD SUN Braslovče
PF - Mlađi kadeti -42
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
211
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
107
0
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
1362
0
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
7
1616
0
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
184
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
1394
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
800
6
ERIK ZIMMERMANN (WKC)
979
0
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
1656
2
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
546
12
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
7
78
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
732
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
1080
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
236
0
MICHAEL MIHALITS (ROHRBAC)
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
1396
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
1398
0
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
7
1619
1
BARTUL BAKICA (LOTUS)
1590
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1533
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
7
1560
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
202
1
ERIK LAZAR (YOKO SE)
7
1149
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1529
3
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
7
101
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
1769
2
DORIAN HORVAT (ZG)
1706
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1362
0
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
7
1616
1
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
1394
8
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
800
4
ERIK ZIMMERMANN (WKC)
546
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
7
78
4
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1080
7
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
1396
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
7
1590
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1533
4
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
7
1560
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1149
1
LUKA SMOLIC (PRETORI)
7
1769
1
DORIAN HORVAT (ZG)
1706
8
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1394
0
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
546
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
1080
0
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
1590
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
7
1560
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1706
6
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
11
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1080
4
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1590
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1560
1
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
7
1002
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1590
14
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. RIO WILLIAMS, Team Bristol
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BIAN NABERNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
PF - Mlađe kadetkinje -32
1
383
2
EMA ŽITNJAK (BTI)
1571
6
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1363
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1
313
0
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
892
1
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1402
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1
818
6
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
626
4
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
1151
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1
971
11
VICZIÁN VIVIEN (DBRCZTM)
886
1
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
568
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
1
1571
3
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1363
2
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1
892
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1402
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1
818
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
1151
4
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1
971
4
VICZIÁN VIVIEN (DBRCZTM)
568
1
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
1
1571
3
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1402
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1
1151
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
971
7
VICZIÁN VIVIEN (DBRCZTM)
1
1571
5
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
971
3
VICZIÁN VIVIEN (DBRCZTM)
Medalists
1. FIORENTINI ELISABETTA, Team Lombardia
2. VICZIÁN VIVIEN, Debreczeni Team
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
PF - Mlađe kadetkinje -37
1
1696
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1780
0
LARA MEIĆ (ZG)
207
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
1
104
2
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
449
4
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1197
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1
893
1
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1270
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
1365
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1101
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
372
LEONARDA DEAK (BTI)
1
895
5
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
1249
2
EVA UHAČ (PLANET)
423
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1405
SARA KRZNAR (NINJA)
1477
LUCIJA MRNJEC (KBK)
1
123
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1574
7
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1447
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1680
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1575
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1
1696
1
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
207
0
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
1
449
5
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1197
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1
893
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1365
0
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1
1101
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
372
7
LEONARDA DEAK (BTI)
1
895
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
423
6
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1
1405
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1477
0
LUCIJA MRNJEC (KBK)
1
1574
0
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1447
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1
1680
3
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1575
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1
1696
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
449
0
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1
1365
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
372
0
LEONARDA DEAK (BTI)
1
423
6
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1405
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1
1447
0
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1680
4
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1
1696
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1365
3
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1
423
3
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1680
1
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1
1365
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
423
11
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
Medalists
1. PAP NIKOLA, Újkígyósi Szabadidő SC.
2. LESZKÓ KITTI, Debreczeni Team
3. GOMBÁS ALEXANDRA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. STAŠA ŠTERN, PTUJ
PF - Stariji kadeti -52
8
1239
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1786
0
ŽAN HUZAK (ZG)
1628
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
8
1730
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
1642
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1579
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
243
0
DAMIR DAVIDOVSKI (TIGAR)
1644
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1663
GERGELY BENCE (KIRALY)
1557
TUMOLO NICOLO (LOMBARD)
8
1013
7
PAUL WHETTON (WAKO GB)
941
5
LOREN DOMBA (LAV)
1316
LUKA GRAČNER (1994PDK)
1791
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1478
ARMEN HOTI (BURA)
8
1224
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1686
0
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
1636
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1183
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
552
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1628
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
8
1642
4
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1579
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1644
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
1663
9
GERGELY BENCE (KIRALY)
1557
4
TUMOLO NICOLO (LOMBARD)
8
1013
4
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1316
2
LUKA GRAČNER (1994PDK)
8
1791
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1478
0
ARMEN HOTI (BURA)
8
1224
5
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1636
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1183
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
552
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1579
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1663
3
GERGELY BENCE (KIRALY)
8
1013
2
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1791
8
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
1224
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
552
7
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
967
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1791
4
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
552
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
967
2
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1791
3
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Medalists
1. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -57
8
1546
3
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1319
2
ŽAN FERME (1994PDK)
8
1519
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
102
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1516
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
8
945
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
1188
7
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
9
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1637
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1225
8
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
553
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
50
3
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
1014
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1641
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
245
0
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
8
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
391
0
MARTIN FIKET (BTI)
451
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1240
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
1111
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
8
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1798
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
1677
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1546
4
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1519
6
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1188
4
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1225
0
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
8
1733
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
1014
1
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
4
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
987
6
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
8
1792
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
451
2
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
248
6
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
8
968
1
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1677
0
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1519
4
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1704
1
ERIK ROMVARI (KIRALY)
8
1581
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
968
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1519
3
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1733
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
1792
1
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1733
3
NAGY ZALAN (KIRALY)
1792
2
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Medalists
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
PF - Stariji kadeti -63
8
574
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
387
6
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
458
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
249
GYULA GURMAI (DRAGONT)
994
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
1720
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
477
DOMEN JERMAN (PDKZ)
628
FINLAY WRIGHT (CMA)
1189
EMIL KROSNOV (RADULOV)
988
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
549
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
266
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
246
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
1707
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1321
ŽAN FERME (1994PDK)
452
KAI HARVEY (TEAMSAS)
1413
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
8
387
0
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
458
0
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
8
249
5
GYULA GURMAI (DRAGONT)
994
10
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
8
1720
6
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
477
5
DOMEN JERMAN (PDKZ)
8
628
0
FINLAY WRIGHT (CMA)
1189
37
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
988
3
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
549
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
8
266
0
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
246
0
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
8
1707
3
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1321
4
ŽAN FERME (1994PDK)
8
452
2
KAI HARVEY (TEAMSAS)
1413
9
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
8
387
2
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
994
6
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
8
1720
4
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
1189
7
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
988
4
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
266
3
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
8
1321
0
ŽAN FERME (1994PDK)
1413
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
8
994
6
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
1189
0
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
988
10
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1413
1
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
8
994
2
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
988
3
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
Medalists
1. VICZIÁN ROLAND, Debreczeni Team
2. ALEXANDER BAUMANN, Team Gratwein
3. SOLDI RICCARDO, Team Lombardia
3. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
PF - Starije kadetkinje -42
2
891
4
SARA JELIĆ (MAWASHI)
480
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
1407
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
2
1506
9
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
765
4
DZENETA AVDIC (ASKOHUE)
819
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
2
891
7
SARA JELIĆ (MAWASHI)
1407
4
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
2
1506
2
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
819
5
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
2
891
5
SARA JELIĆ (MAWASHI)
819
4
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. NIKA CERANIĆ, SUŠAK
3. DEL GAUDIO MICHELLE, Team Lombardia
3. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
PF - Starije kadetkinje -46
2
1586
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1517
6
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
403
DÓRA BALAJTHY (BER.)
373
MATEA ZEBA (BTI)
824
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
394
REKA HARAJDOVA (KOŠICE)
547
SARA PEŠUT (SUŠAK)
806
ANNA LENA ZÖTTL (WKC)
1409
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
2
1517
12
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
403
1
DÓRA BALAJTHY (BER.)
2
373
0
MATEA ZEBA (BTI)
824
0
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
2
394
0
REKA HARAJDOVA (KOŠICE)
547
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2
806
0
ANNA LENA ZÖTTL (WKC)
1409
3
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
2
1517
11
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
824
1
LARA IVEZIĆ (SUŠAK)
2
547
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
1409
0
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
2
1517
2
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
547
8
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. DEL GAUDIO MICHELLE, Team Lombardia
3. LARA IVEZIĆ, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -55
2
1264
10
ANĐELA PANDŽA (MARJAN)
940
0
NATALY STANIĆ (LAV)
2
763
0
TANIA KAIMEL (ASKOHUE)
1591
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
2
1288
12
GAIA VISENTIN (BESTFGT)
1334
1
HANA HEKIĆ (CAZIN)
805
ANESA TRJE (WKC)
2
1558
0
TOMBINI ELENA (LOMBARD)
1357
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
242
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
2
832
4
ANA-PAULINA MILARDOVIĆ (SUŠAK)
17
12
NESTA BAXTER (TEAM BB)
38
VANDOMME ANAÏS (SKT)
2
1264
2
ANĐELA PANDŽA (MARJAN)
1591
9
ELA ZNAOR (MALINSK)
2
1288
0
GAIA VISENTIN (BESTFGT)
805
0
ANESA TRJE (WKC)
2
1357
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
242
0
YVONNE SCHMIDL (ROHRBAC)
2
17
7
NESTA BAXTER (TEAM BB)
38
1
VANDOMME ANAÏS (SKT)
2
1591
3
ELA ZNAOR (MALINSK)
1288
7
GAIA VISENTIN (BESTFGT)
2
1357
12
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
17
2
NESTA BAXTER (TEAM BB)
2
1288
7
GAIA VISENTIN (BESTFGT)
1357
9
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
Medalists
1. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. GAIA VISENTIN, Team Bestfighter
3. NESTA BAXTER, Team blue blood
3. ELA ZNAOR, MALINSKA
PF - Juniori -69
4
1311
11
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
759
1
E-MANUEL BRANDL (ASKOHUE)
582
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
1393
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
1734
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1542
GUADALAXARA MATTIA (LOMBARD)
52
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
752
GUNTER FERRARA (KARAKY)
1543
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1597
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1721
ANDREAS HLAD (TIGAR)
1397
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1453
ÁBEL JUHÁSZ (DBRCZTM)
1417
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1668
KORPADI TAMAS (KIRALY)
884
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
453
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1311
8
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
582
0
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
4
1393
3
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
1734
13
MARTIN HAMMER (KIRALY)
4
1542
6
GUADALAXARA MATTIA (LOMBARD)
52
7
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
4
752
3
GUNTER FERRARA (KARAKY)
1543
13
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1597
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1721
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
4
1397
11
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1453
1
ÁBEL JUHÁSZ (DBRCZTM)
4
1417
5
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1668
15
KORPADI TAMAS (KIRALY)
4
884
2
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
453
12
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1311
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
1734
10
MARTIN HAMMER (KIRALY)
4
52
0
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
1543
7
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1597
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1397
10
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4
1668
15
KORPADI TAMAS (KIRALY)
453
3
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1734
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1543
7
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1397
17
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1668
22
KORPADI TAMAS (KIRALY)
4
1543
14
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1668
9
KORPADI TAMAS (KIRALY)
Medalists
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GREGORIO AMBOLDI, KBA a.s.d.
PF - Juniori -74
4
1253
2
MARKO DŽIN (PLANET)
1359
12
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1399
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4
613
13
SAM HEENAN (AKAUK)
1260
3
E-MANUEL BRANDL (ASKOHUE)
130
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
4
119
10
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1454
3
ÁBEL JUHÁSZ (DBRCZTM)
454
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1796
9
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1607
2
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
1491
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
4
1359
9
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1399
5
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4
613
10
SAM HEENAN (AKAUK)
130
0
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
4
119
9
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
454
7
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1796
8
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1491
7
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
4
1359
0
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
613
0
SAM HEENAN (AKAUK)
4
119
3
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1796
9
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
4
1359
12
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1796
6
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
Medalists
1. SZENTPÉTERI BENCE, Debreczeni Team
2. DEL GAUDIO LORENZO, Team Lombardia
3. SAM HEENAN, EMS PHOTOS UK
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Juniorke -65
3
250
10
NIKOLETT GYURCSAK (DRAGONT)
1410
13
CARRARA FRANCESCA (LOMBARD)
73
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
3
1714
4
REBEKA BERTA (KIRALY)
485
7
TINA BALOH (PDKZ)
1420
CADENAZZI ALTEA (LOMBARD)
3
1410
5
CARRARA FRANCESCA (LOMBARD)
73
14
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
3
485
8
TINA BALOH (PDKZ)
1420
3
CADENAZZI ALTEA (LOMBARD)
3
73
7
EVITA-LARA BRKIĆ (TIGAR)
485
10
TINA BALOH (PDKZ)
Medalists
1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
2. EVITA-LARA BRKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. CADENAZZI ALTEA, Team Lombardia
3. CARRARA FRANCESCA, Team Lombardia
PF - Juniorke +70
3
1527
5
MARA IKIĆ (DRAGA)
1411
12
CARRARA FRANCESCA (LOMBARD)
3
840
10
ZSÓFIA CSONKA (YOKO SE)
1620
0
TEA CVITANOVIĆ (LOTUS)
3
1411
6
CARRARA FRANCESCA (LOMBARD)
840
10
ZSÓFIA CSONKA (YOKO SE)
Medalists
1. ZSÓFIA CSONKA, Yoko Kick-box Team
2. CARRARA FRANCESCA, Team Lombardia
3. TEA CVITANOVIĆ, LOTUS
3. MARA IKIĆ, DRAGA
PF - Seniori -69
5
721
0
FRANCESCO D'INNOCENZO (ASCU)
455
6
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
491
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
1544
GUADALAXARA MATTIA (LOMBARD)
1724
KISS ROLAND (KIRALY)
722
MICHELE MORI (ASCU)
1312
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
1442
CARRARA SIMONE (LOMBARD)
237
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
5
455
11
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
491
4
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
5
1544
3
GUADALAXARA MATTIA (LOMBARD)
1724
13
KISS ROLAND (KIRALY)
5
722
4
MICHELE MORI (ASCU)
1312
5
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
5
1442
14
CARRARA SIMONE (LOMBARD)
237
4
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
5
455
5
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1724
15
KISS ROLAND (KIRALY)
5
1312
8
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
1442
3
CARRARA SIMONE (LOMBARD)
5
1724
6
KISS ROLAND (KIRALY)
1312
0
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
Medalists
1. KISS ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. KAM HUNDAL, Team SAS
3. CARRARA SIMONE, Team Lombardia
PF - Seniori -74
5
238
4
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
456
5
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1550
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
288
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1592
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
767
MICHAEL REINMÜLLER (ASKOHUE)
1493
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
723
MICHELE MORI (ASCU)
120
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
456
15
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1550
16
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
5
288
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1592
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5
767
5
MICHAEL REINMÜLLER (ASKOHUE)
1493
7
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5
723
5
MICHELE MORI (ASCU)
120
9
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
1550
8
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
288
3
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1493
6
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
120
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
1550
6
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
1493
14
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
Medalists
1. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
2. BETTOCCHI EDOARDO, Team Lombardia
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
PF - Seniori -79
5
1552
9
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1555
5
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
5
1040
7
KOSTAS TABOUREAS (211982)
1406
0
STJEPAN FEREK JAMBREK (NINJA)
5
297
0
ÁRON MECSEKI (BER.)
1594
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5
756
0
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
577
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1552
5
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1040
3
KOSTAS TABOUREAS (211982)
5
297
2
ÁRON MECSEKI (BER.)
577
12
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1552
11
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
577
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. KOSTAS TABOUREAS, FIGHTNESS CLUB
3. ÁRON MECSEKI, BEREMEND SPORT KFT
PF - Grand ch. kadeti
P
1255
0
MARKO DŽIN (PLANET)
1622
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1015
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1547
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1032
KAI HARVEY (TEAMSAS)
P
550
5
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1530
4
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1035
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
268
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
1216
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
P
1255
0
MARKO DŽIN (PLANET)
1015
0
PAUL WHETTON (WAKO GB)
P
1547
5
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1032
4
KAI HARVEY (TEAMSAS)
P
550
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1035
11
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
P
268
9
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
1216
6
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
P
1255
8
MARKO DŽIN (PLANET)
1547
2
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
P
1035
9
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
268
4
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
P
1255
10
MARKO DŽIN (PLANET)
1035
7
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LIAM SPAIN, Team SAS
3. GUADALAXARA ANDREA, Team Lombardia
3. SANDRO GABRIEL PETERS, Lalli1 Team
PF - Grand ch. seniori
P
1379
6
DAVIDE GUFFANTI (ANDREA)
1713
8
TAMAS IMRE (KIRALY)
914
JURE DRLJE (MAWASHI)
612
CHRIS ASTON (AKAUK)
1667
VERES ROLAND (KIRALY)
1443
CARRARA SIMONE (LOMBARD)
1763
LASZLO GOMBOS (KIRALY)
1034
TONY ANDERTON (TEAMSAS)
1778
KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ (KIRALY)
P
1713
18
TAMAS IMRE (KIRALY)
914
11
JURE DRLJE (MAWASHI)
P
612
5
CHRIS ASTON (AKAUK)
1667
8
VERES ROLAND (KIRALY)
P
1443
0
CARRARA SIMONE (LOMBARD)
1763
10
LASZLO GOMBOS (KIRALY)
P
1034
1
TONY ANDERTON (TEAMSAS)
1778
11
KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ (KIRALY)
P
1713
3
TAMAS IMRE (KIRALY)
1667
2
VERES ROLAND (KIRALY)
P
1763
0
LASZLO GOMBOS (KIRALY)
1778
3
KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ (KIRALY)
P
1713
3
TAMAS IMRE (KIRALY)
1778
0
KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ (KIRALY)
Medalists
1. TAMAS IMRE, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. KRISZTIAN JAROSZKIEVICZ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LASZLO GOMBOS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Ml. kadeti tim
1489
DEBRECZENI TEAM Y CADET (DBRCZTM)
1783
HALKER KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY HUNGARY (KIRALY)
P
1655
0
TEAM LOMBARDIA (LOMBARD)
1486
0
DEBRECZENI TEAM Y CADET (DBRCZTM)
1800
TIGAR CICVARA TEAM (TIGAR)
P
1489
2
DEBRECZENI TEAM Y CADET (DBRCZTM)
1783
4
HALKER KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY HUNGARY (KIRALY)
P
1655
3
TEAM LOMBARDIA (LOMBARD)
1800
13
TIGAR CICVARA TEAM (TIGAR)
P
1783
7
HALKER KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY HUNGARY (KIRALY)
1800
1
TIGAR CICVARA TEAM (TIGAR)
Medalists
1. HALKER KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY HUNGARY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. TIGAR CICVARA TEAM, TIGAR, Karlovac
3. DEBRECZENI TEAM Y CADET, Debreczeni Team
3. TEAM LOMBARDIA, Team Lombardia
PF - Juniori tim
P
1787
4
HALKER KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY HUNGARY (KIRALY)
1654
11
TEAM LOMBARDIA JUNIOR (LOMBARD)
1485
DEBRECZENI TEAM JUNIORS (DBRCZTM)
P
1654
7
TEAM LOMBARDIA JUNIOR (LOMBARD)
1485
6
DEBRECZENI TEAM JUNIORS (DBRCZTM)
Medalists
1. TEAM LOMBARDIA JUNIOR, Team Lombardia
2. DEBRECZENI TEAM JUNIORS, Debreczeni Team
3. HALKER KIRALYTEAM KICKBOXING ACADEMY HUNGARY, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ----
LC - Stariji kadeti -57
.1
1414
0
BIANCHI RUBEN (LOMBARD)
503
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
.1
820
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
1242
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
103
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
34
0
SOMODI BARNA (VERES)
.1
669
3
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
1446
0
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
.1
1416
3
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
32
0
KAKUK SZABOLCS (VERES)
.1
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1336
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
.1
68
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
385
3
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1820
BENCE KAJTÁR (H-2500)
.1
503
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
1242
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
103
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
669
0
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
.1
1416
1
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
745
2
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
.1
385
3
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1820
0
BENCE KAJTÁR (H-2500)
.1
503
1
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
103
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
.1
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
385
0
DAVID DUCAR (KOŠICE)
.1
103
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID DUCAR, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ÁKOS BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Starije kadetkinje -42
.1
1621
0
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
1810
0
ELENA BROZINIĆ (TIGAR)
1652
LEJLA KAMERIĆ (GALAJAA)
.1
1621
3
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
1652
0
LEJLA KAMERIĆ (GALAJAA)
Medalists
1. DEL GAUDIO MICHELLE, Team Lombardia
2. LEJLA KAMERIĆ, Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
3. ELENA BROZINIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
LC - Juniori -57
.2
1337
2
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
933
1
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
1105
KRISTIAN KOZAK (EDYMAX)
1063
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
497
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
.2
1201
2
DEAN VUKANČIČ (SKALA)
1425
1
BURINI CRISTOPHER (LOMBARD)
560
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
1067
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
591
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
.2
1337
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1105
0
KRISTIAN KOZAK (EDYMAX)
.2
1063
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
497
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
.2
1201
3
DEAN VUKANČIČ (SKALA)
560
0
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
.2
1067
3
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
591
0
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
.2
1337
1
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
1063
2
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
.2
1201
3
DEAN VUKANČIČ (SKALA)
1067
0
JANIN ŽNUDERL (HWARANG)
.2
1063
3
ALEN PRELOŽNIK (HWARANG)
1201
0
DEAN VUKANČIČ (SKALA)
Medalists
1. ALEN PRELOŽNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
2. DEAN VUKANČIČ, Kickboks klub Skala Velenje
3. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. JANIN ŽNUDERL, KBV Proficiogroup Hwarang
LC - Juniorke -65
.2
1421
3
CADENAZZI ALTEA (LOMBARD)
1647
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
1203
JERNEJA JENŠTERLE (SKALA)
.2
1421
2
CADENAZZI ALTEA (LOMBARD)
1203
1
JERNEJA JENŠTERLE (SKALA)
Medalists
1. CADENAZZI ALTEA, Team Lombardia
2. JERNEJA JENŠTERLE, Kickboks klub Skala Velenje
3. MAJA ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
LC - Seniori -63
.3
1789
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1026
3
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
1440
RAVASIO STEFANO (LOMBARD)
.3
1247
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1492
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
1077
JURE KAVČIČ (HWARANG)
.3
1026
3
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
1440
0
RAVASIO STEFANO (LOMBARD)
.3
1247
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1077
0
JURE KAVČIČ (HWARANG)
.3
1026
0
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
1247
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
Medalists
1. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
2. URH ČERNIVŠEK, TKD SUN Braslovče
3. JURE KAVČIČ, KBV Proficiogroup Hwarang
3. RAVASIO STEFANO, Team Lombardia
LC - Seniori -74
.3
1496
3
ANTONIO IVAS (HBD)
431
0
OLEKSANDR KHANDASHKO (WAKOUKR)
.3
1438
0
CANTONI SEBASTIAN (LOMBARD)
535
3
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
.3
505
3
ÁDÁM KOVÁCS (CONTROL)
729
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
.3
433
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
1353
0
ESMIR PILAV (BORAC)
.3
1496
1
ANTONIO IVAS (HBD)
535
2
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
.3
505
1
ÁDÁM KOVÁCS (CONTROL)
433
2
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
.3
535
0
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
433
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
Medalists
1. PAVLO ZAMYATIN, WAKO Ukraine
2. MAREK KARLÍK, Panter Prešov
3. ÁDÁM KOVÁCS, Controll SportClub Szombathely
3. ANTONIO IVAS, HBD
LC - Seniorke -65
.3
599
0
RÉKA SCHEIRICH (NY SE)
1284
3
KRISTINA PETKOVIĆ (HBD)
.3
540
0
SOFIA ADEMEČKOVÁ (PREŠOV)
1422
3
CADENAZZI ALTEA (LOMBARD)
.3
1284
2
KRISTINA PETKOVIĆ (HBD)
1422
1
CADENAZZI ALTEA (LOMBARD)
Medalists
1. KRISTINA PETKOVIĆ, HBD
2. CADENAZZI ALTEA, Team Lombardia
3. RÉKA SCHEIRICH, Nyergesujfalu SE
3. SOFIA ADEMEČKOVÁ, Panter Prešov
KL - Stariji kadeti -47
.4
1424
3
TOUSSI ADAM (LOMBARD)
673
0
MARCIN RADZIK (GLADIAT)
502
BORISZ VISZKET (CONTROL)
.4
1424
3
TOUSSI ADAM (LOMBARD)
502
0
BORISZ VISZKET (CONTROL)
Medalists
1. TOUSSI ADAM, Team Lombardia
2. BORISZ VISZKET, Controll SportClub Szombathely
3. MARCIN RADZIK, UKS GLADIATOR
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
.4
504
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
386
0
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1476
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
.4
621
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1415
3
BIANCHI RUBEN (LOMBARD)
1047
KAKUK SZABOLCS (VERES)
.4
656
0
DOMINIK BOROK (H-2500)
852
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
624
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
.4
1049
0
SOMODI BARNA (VERES)
746
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1338
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
.4
504
1
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
1476
2
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
.4
1415
0
BIANCHI RUBEN (LOMBARD)
1047
3
KAKUK SZABOLCS (VERES)
.4
852
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
624
3
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
.4
746
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1338
0
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
.4
1476
2
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
1047
1
KAKUK SZABOLCS (VERES)
.4
624
0
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
746
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
.4
1476
1
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
746
2
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. FLACK MÁRK, Debreczeni Team
3. BRUNO VULAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KAKUK SZABOLCS, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
KL - Starije kadetkinje -46
.4
1623
0
DEL GAUDIO MICHELLE (LOMBARD)
396
3
REKA HARAJDOVA (KOŠICE)
714
SOÓS MARIANNA (TÖKÖL)
.4
396
3
REKA HARAJDOVA (KOŠICE)
714
0
SOÓS MARIANNA (TÖKÖL)
Medalists
1. REKA HARAJDOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. SOÓS MARIANNA, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. DEL GAUDIO MICHELLE, Team Lombardia
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
.4
1757
0
MELISA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
1434
0
GUALENI NICOLE (LOMBARD)
.4
1423
3
FILIPPI GESSICA (LOMBARD)
601
0
ZSÓFIA SCHMIDT (NY SE)
.4
1757
0
MELISA LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
1423
3
FILIPPI GESSICA (LOMBARD)
Medalists
1. FILIPPI GESSICA, Team Lombardia
2. MELISA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. ZSÓFIA SCHMIDT, Nyergesujfalu SE
3. GUALENI NICOLE, Team Lombardia
KL - Juniori -57
.5
561
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
154
0
ZAN SIVEC (SANDE T)
1107
KRISTIAN KOZAK (EDYMAX)
.5
293
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
1426
3
BURINI CRISTOPHER (LOMBARD)
592
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
.5
76
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
1433
3
MININI NICOLA (LOMBARD)
498
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
.5
719
1
ADLER DÁVID (TÖKÖL)
748
2
ANTONIO CARRASSI (KARAKY)
356
SZERBIN BENCE (VERES)
.5
561
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
1107
0
KRISTIAN KOZAK (EDYMAX)
.5
1426
0
BURINI CRISTOPHER (LOMBARD)
592
3
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
.5
1433
2
MININI NICOLA (LOMBARD)
498
1
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
.5
748
3
ANTONIO CARRASSI (KARAKY)
356
0
SZERBIN BENCE (VERES)
.5
561
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
592
0
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
.5
1433
3
MININI NICOLA (LOMBARD)
748
0
ANTONIO CARRASSI (KARAKY)
.5
561
3
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
1433
0
MININI NICOLA (LOMBARD)
Medalists
1. PATRIK GRÜNCZEISZ, Controll SportClub Szombathely
2. MININI NICOLA, Team Lombardia
3. ALEXANDER DIDENKÓ, Nyergesujfalu SE
3. ANTONIO CARRASSI, KARAKY TEAM
KL - Juniori -94
.5
309
0
AMIR BOTONJIC (SANICA)
1130
3
JURAJ KUKIĆ (CRO)
.5
44
0
JOSIP BAJAC (TIGAR)
1435
3
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
.5
858
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
1556
3
HACHEM AYOUB (LOMBARD)
1160
ADRIAN CAKIČI (FCL)
.5
1130
0
JURAJ KUKIĆ (CRO)
1435
3
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
.5
1556
1
HACHEM AYOUB (LOMBARD)
1160
2
ADRIAN CAKIČI (FCL)
.5
1435
2
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
1160
1
ADRIAN CAKIČI (FCL)
Medalists
1. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
2. ADRIAN CAKIČI, Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
3. JURAJ KUKIĆ, CROATIA
3. HACHEM AYOUB, Team Lombardia
KL - Juniorke +70
.5
1349
3
NIRMANA BRKIĆ (BORAC)
993
0
KRISTINA MIKEC (TITAN)
.5
864
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
1427
0
FILIPPI MARTA (LOMBARD)
.5
1349
0
NIRMANA BRKIĆ (BORAC)
864
3
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. NIRMANA BRKIĆ, KBS Borac Jelah
3. FILIPPI MARTA, Team Lombardia
3. KRISTINA MIKEC, TITAN GYM
KL - Seniori -63
.6
1141
0
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
735
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
326
AMEER ASAD (ASAD)
.6
653
0
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
1500
3
JOSIP JURIĆ (BUSHIDO)
1320
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
.6
712
0
KRISZTIÁN BAKÓ (TÖKÖL)
328
3
MOHAMAD ABU MOCH (ASAD)
588
FRANTIŠEK TOPĽANSKY (PREŠOV)
.6
755
3
FRANCESCO MARTINO (KARAKY)
1816
0
ERGYL FEJZI (MKD)
.6
1758
2
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
1818
1
RAVASIO STEFANO (LOMBARD)
.6
735
2
IVAN SOVEC (ZMAJ)
326
1
AMEER ASAD (ASAD)
.6
1500
0
JOSIP JURIĆ (BUSHIDO)
1320
3
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
.6
328
0
MOHAMAD ABU MOCH (ASAD)
588
3
FRANTIŠEK TOPĽANSKY (PREŠOV)
.6
755
0
FRANCESCO MARTINO (KARAKY)
1758
3
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
.6
735
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1320
2
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
.6
588
1
FRANTIŠEK TOPĽANSKY (PREŠOV)
1758
2
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
.6
1320
3
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
1758
0
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
Medalists
1. TILEN DŽAFIČ, KBK Murska Sobota
2. NIJAZ LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. FRANTIŠEK TOPĽANSKY, Panter Prešov
KL - Seniori -69
.6
946
0
SELMIR DELIĆ (DBJ)
1083
3
GREGOR RUDOLF (HWARANG)
.6
680
2
ELMAZ RAKIPI (MKD)
464
1
SEMIR GOLUBOVIC (FCU)
.6
434
0
SEMEN GURALEVYCH (WAKOUKR)
1437
3
CRISTINI JACOPO (LOMBARD)
.6
649
3
PATRIK TÓTH (H-2500)
1813
0
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
.6
1755
2
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
1119
1
ALEKSANDER KOSTIĆ (TRŽIČ)
.6
920
3
ISTVÁN NÉMETH (CONTACT)
1310
0
ERMIN SALI (KBK SK)
.6
681
0
BAJROM RAMADANI (MKD)
1441
0
RAVASIO STEFANO (LOMBARD)
793
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
.6
1083
3
GREGOR RUDOLF (HWARANG)
680
0
ELMAZ RAKIPI (MKD)
.6
1437
0
CRISTINI JACOPO (LOMBARD)
649
3
PATRIK TÓTH (H-2500)
.6
1755
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
920
0
ISTVÁN NÉMETH (CONTACT)
.6
681
2
BAJROM RAMADANI (MKD)
793
1
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
.6
1083
3
GREGOR RUDOLF (HWARANG)
649
0
PATRIK TÓTH (H-2500)
.6
1755
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
681
0
BAJROM RAMADANI (MKD)
.6
1083
3
GREGOR RUDOLF (HWARANG)
1755
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
Medalists
1. GREGOR RUDOLF, KBV Proficiogroup Hwarang
2. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
3. PATRIK TÓTH, Esztergomi KBSE
3. BAJROM RAMADANI, WAKO MACEDONIA
KL - Seniori -74
.6
1128
3
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
430
0
OLEKSANDR KHANDASHKO (WAKOUKR)
.6
1120
3
MLADEN BIJELIĆ (TRŽIČ)
533
0
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
.6
331
3
RIMAN ABD ALKADER (ASAD)
921
0
FLÓRIÁN FRIEDL (CONTACT)
.6
64
0
DAVORIN URANIĆ (TIGAR)
728
3
DANIEL CAR (ZMAJ)
.6
312
0
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
1299
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
.6
473
1
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
683
2
ELVIR NUREDINI (MKD)
.6
1439
3
CANTONI SEBASTIAN (LOMBARD)
650
0
PATRIK TÓTH (H-2500)
.6
432
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
1815
0
ERMIN NUREDINI (MKD)
.6
1128
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1120
3
MLADEN BIJELIĆ (TRŽIČ)
.6
331
3
RIMAN ABD ALKADER (ASAD)
728
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
.6
1299
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
683
0
ELVIR NUREDINI (MKD)
.6
1439
0
CANTONI SEBASTIAN (LOMBARD)
432
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
.6
1120
0
MLADEN BIJELIĆ (TRŽIČ)
331
3
RIMAN ABD ALKADER (ASAD)
.6
1299
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
432
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
.6
331
0
RIMAN ABD ALKADER (ASAD)
432
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
Medalists
1. PAVLO ZAMYATIN, WAKO Ukraine
2. RIMAN ABD ALKADER, Asad - Team
3. ANTE BUZOV, UNI RENT
3. MLADEN BIJELIĆ, klub borilnih veščin Tržič
KL - Seniorke +70
.3
1157
3
KATJA GAJIĆ (FCL)
1133
0
SASKIA BAJIN (KING)
.3
1436
0
FILIPPI MICHELA (LOMBARD)
1232
3
JASMINA MERDIC (CBS)
.3
1157
0
KATJA GAJIĆ (FCL)
1232
3
JASMINA MERDIC (CBS)
Medalists
1. JASMINA MERDIC, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
2. KATJA GAJIĆ, Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
3. FILIPPI MICHELA, Team Lombardia
3. SASKIA BAJIN, KING
FC - Juniori -63,5
R1033
1606
0
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
666
0
MATEUSZ DYMEK (SANDA)
Medalists
1. DEL GAUDIO LORENZO, Team Lombardia
2. MATEUSZ DYMEK, Sanda Plock
3. ----
3. ----
LK - Juniori -60
R2001
791
0
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
1811
3
EITAN KAGAN (ASAD)
1429
PELIZZOLI LUCA (LOMBARD)
1231
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
1534
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
R2027
1811
0
EITAN KAGAN (ASAD)
1429
3
PELIZZOLI LUCA (LOMBARD)
R2028
1231
0
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (CBS)
1534
3
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
R2056
1429
2
PELIZZOLI LUCA (LOMBARD)
1534
1
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
Medalists
1. PELIZZOLI LUCA, Team Lombardia
2. SKROZA MATEO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. EITAN KAGAN, Asad - Team
3. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
LK - Juniori -63,5
R2039
955
2
BARNABÁS LÁSZLÓ (H-2500)
1419
1
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
Medalists
1. BARNABÁS LÁSZLÓ, Esztergomi KBSE
2. DEL GAUDIO LORENZO, Team Lombardia
3. ----
3. ----
LK - Juniori -67
R2002
1513
1
MITJA RADEJ (KTB KK)
1428
2
RADUTU DANIEL (LOMBARD)
1212
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
R2003
1037
3
RAMADANI HADIS (MKD)
859
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
834
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R2029
1428
3
RADUTU DANIEL (LOMBARD)
1212
0
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
R2030
1037
0
RAMADANI HADIS (MKD)
834
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
R2057
1428
1
RADUTU DANIEL (LOMBARD)
834
2
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. RADUTU DANIEL, Team Lombardia
3. RAMADANI HADIS, WAKO MACEDONIA
3. RASIM ALUNOVIĆ, FAVORIT BH
LK - Seniori -67
R2021
1298
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
1326
0
DŽEVAD RAMIĆ (FBH)
R2022
1221
0
DENIS BARTOL (SPARTAN)
1541
3
FILIPPI MARCO (LOMBARD)
R2052
1298
3
MIRSAD DENJALIĆ (LEONGYM)
1541
0
FILIPPI MARCO (LOMBARD)
Medalists
1. MIRSAD DENJALIĆ, LEON GYM
2. FILIPPI MARCO, Team Lombardia
3. DŽEVAD RAMIĆ, FAVORIT BH
3. DENIS BARTOL, SPARTAN GYM