kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
AEP Vorenus
Agrobio Classic Kick-Box Club
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
Asad - Team
ASKO KICKBOXEN HUETTER
BEREMEND SPORT KFT
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CMA-KAIZEN
CONTACT KTHE
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Črni Panter
DALMATINO
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Društvo tajskega boksa Senovo
EDYMAX BARDEJOV
EMS PHOTOS UK
Esztergomi KBSE
EXCALIBUR
FAVORIT BH
Fight club Šentjernej
Fight Club Underground
FIGHTER
Fighter Nowa Sól
FIGHTNESS CLUB
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
HOLY SPIRIT
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
Järvenpään Kehäkarhut
KARAKY TEAM
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Sanica"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK POMURJE
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboks klub Skala Velenje
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing Team Esbjerg
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
klub borilnih veščin Tržič
KLUB CENTER LJUBLJANA
Kondorosi Kick-box Egyesület
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
Lalli1 Team
Langren Shihan
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LOTUS
LSP Team SE.
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
Nyergesujfalu SE
OFC
OMEGA
OTOK
Panter Prešov
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Raptors TRNAVA
Rohrbach
Sainghin kickboxing Team France
Sanda Plock
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Športový Klub Gladiátor Snina
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team blue blood
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team SAS
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
Top Ten UK
Turkish Kickboxing Federation
Tuusulan Nyrkkeilyseura
Újkígyósi Szabadidő SC.
UKS GLADIATOR
UNI RENT
Velež Nevesinje
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WAKO Nederland - VON Vechtsport Organisatie Nederland
WAKO Ukraine
WKC-Velden
Wolf Pack
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Stariji kadeti -63
PF - Juniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniorke -55
PF - Mlađi kadeti -28
7
672
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
1676
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
627
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
919
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1511
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
7
1000
0
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
913
6
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
1171
DENIS PETROV (RADULOV)
1737
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
1016
IVAN UDOVIĆ (LAV)
7
1676
7
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
627
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
7
919
1
TVRTKO ŠARIĆ (IVNCG)
1511
3
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
7
913
6
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
1171
11
DENIS PETROV (RADULOV)
7
1737
6
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
1016
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
7
1676
6
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1511
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
7
1171
1
DENIS PETROV (RADULOV)
1737
4
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
7
1676
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1737
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DENIS PETROV, teamRADULOV
3. CSIERNYIK ZSOMBOR, Debreczeni Team
PF - Mlađi kadeti -32
7
229
0
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
739
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
283
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1333
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1589
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
7
1803
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
991
0
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1317
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
1678
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
411
MICHAŁ HOŁUSZA (RONIN)
7
1215
0
DENIS VINKLER (KOPER)
1738
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
42
VANDOMME KILLIAN (SKT)
918
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
575
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
7
897
0
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
95
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1237
ALEK KUŠAR (PLANET)
740
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
1272
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
739
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
283
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
7
1333
0
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1589
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
7
991
2
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1317
1
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
7
1678
8
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
411
2
MICHAŁ HOŁUSZA (RONIN)
7
1738
4
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
42
2
VANDOMME KILLIAN (SKT)
7
918
5
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
575
4
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
7
95
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1237
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
7
740
4
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
1272
11
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
283
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1333
6
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
7
991
0
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1678
5
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
7
1738
1
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
918
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
7
1237
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1272
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
1333
2
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1678
3
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
7
1738
1
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
1237
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
7
1678
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1738
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
Osvajači medalja
1. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -63
8
574
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
387
6
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
458
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
249
GYULA GURMAI (DRAGONT)
994
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
1720
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
477
DOMEN JERMAN (PDKZ)
628
FINLAY WRIGHT (CMA)
1189
EMIL KROSNOV (RADULOV)
988
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
549
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
266
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
246
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
1707
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1321
ŽAN FERME (1994PDK)
452
KAI HARVEY (TEAMSAS)
1413
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
8
387
0
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
458
0
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
8
249
5
GYULA GURMAI (DRAGONT)
994
10
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
8
1720
6
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
477
5
DOMEN JERMAN (PDKZ)
8
628
0
FINLAY WRIGHT (CMA)
1189
37
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
988
3
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
549
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
8
266
0
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
246
0
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
8
1707
3
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1321
4
ŽAN FERME (1994PDK)
8
452
2
KAI HARVEY (TEAMSAS)
1413
9
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
8
387
2
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
994
6
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
8
1720
4
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
1189
7
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
988
4
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
266
3
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
8
1321
0
ŽAN FERME (1994PDK)
1413
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
8
994
6
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
1189
0
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
988
10
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1413
1
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
8
994
2
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
988
3
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. VICZIÁN ROLAND, Debreczeni Team
2. ALEXANDER BAUMANN, Team Gratwein
3. SOLDI RICCARDO, Team Lombardia
3. EMIL KROSNOV, teamRADULOV
PF - Juniori -69
4
1311
11
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
759
1
E-MANUEL BRANDL (ASKOHUE)
582
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
1393
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
1734
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1542
GUADALAXARA MATTIA (LOMBARD)
52
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
752
GUNTER FERRARA (KARAKY)
1543
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1597
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1721
ANDREAS HLAD (TIGAR)
1397
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1453
ÁBEL JUHÁSZ (DBRCZTM)
1417
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1668
KORPADI TAMAS (KIRALY)
884
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
453
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1311
8
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
582
0
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
4
1393
3
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
1734
13
MARTIN HAMMER (KIRALY)
4
1542
6
GUADALAXARA MATTIA (LOMBARD)
52
7
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
4
752
3
GUNTER FERRARA (KARAKY)
1543
13
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1597
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1721
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
4
1397
11
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1453
1
ÁBEL JUHÁSZ (DBRCZTM)
4
1417
5
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1668
15
KORPADI TAMAS (KIRALY)
4
884
2
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
453
12
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1311
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
1734
10
MARTIN HAMMER (KIRALY)
4
52
0
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
1543
7
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1597
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1397
10
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4
1668
15
KORPADI TAMAS (KIRALY)
453
3
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1734
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1543
7
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1397
17
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1668
22
KORPADI TAMAS (KIRALY)
4
1543
14
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1668
9
KORPADI TAMAS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GREGORIO AMBOLDI, KBA a.s.d.
PF - Seniori -74
5
238
4
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
456
5
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1550
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
288
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1592
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
767
MICHAEL REINMÜLLER (ASKOHUE)
1493
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
723
MICHELE MORI (ASCU)
120
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
456
15
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1550
16
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
5
288
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1592
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5
767
5
MICHAEL REINMÜLLER (ASKOHUE)
1493
7
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5
723
5
MICHELE MORI (ASCU)
120
9
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
1550
8
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
288
3
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1493
6
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
120
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
1550
6
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
1493
14
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
2. BETTOCCHI EDOARDO, Team Lombardia
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
PF - Seniori -79
5
1552
9
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1555
5
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
5
1040
7
KOSTAS TABOUREAS (211982)
1406
0
STJEPAN FEREK JAMBREK (NINJA)
5
297
0
ÁRON MECSEKI (BER.)
1594
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5
756
0
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
577
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1552
5
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1040
3
KOSTAS TABOUREAS (211982)
5
297
2
ÁRON MECSEKI (BER.)
577
12
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1552
11
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
577
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. KOSTAS TABOUREAS, FIGHTNESS CLUB
3. ÁRON MECSEKI, BEREMEND SPORT KFT
KL - Starije kadetkinje -60
.4
1375
0
SARAH SALONOVA (KOŠICE)
1262
0
BARBARA PALEKA (MARJAN)
581
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
1346
EDITA BRKIĆ (BORAC)
635
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
.4
1262
1
BARBARA PALEKA (MARJAN)
581
2
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
.4
1346
0
EDITA BRKIĆ (BORAC)
635
3
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
.4
581
0
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
635
3
VIKTORIJA VARADINOVA (MKD)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA VARADINOVA, WAKO MACEDONIA
2. AMINA ŠEHIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. EDITA BRKIĆ, KBS Borac Jelah
3. BARBARA PALEKA, MARJAN 1975
KL - Seniori -69
.6
946
0
SELMIR DELIĆ (DBJ)
1083
3
GREGOR RUDOLF (HWARANG)
.6
680
2
ELMAZ RAKIPI (MKD)
464
1
SEMIR GOLUBOVIC (FCU)
.6
434
0
SEMEN GURALEVYCH (WAKOUKR)
1437
3
CRISTINI JACOPO (LOMBARD)
.6
649
3
PATRIK TÓTH (H-2500)
1813
0
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
.6
1755
2
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
1119
1
ALEKSANDER KOSTIĆ (TRŽIČ)
.6
920
3
ISTVÁN NÉMETH (CONTACT)
1310
0
ERMIN SALI (KBK SK)
.6
681
0
BAJROM RAMADANI (MKD)
1441
0
RAVASIO STEFANO (LOMBARD)
793
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
.6
1083
3
GREGOR RUDOLF (HWARANG)
680
0
ELMAZ RAKIPI (MKD)
.6
1437
0
CRISTINI JACOPO (LOMBARD)
649
3
PATRIK TÓTH (H-2500)
.6
1755
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
920
0
ISTVÁN NÉMETH (CONTACT)
.6
681
2
BAJROM RAMADANI (MKD)
793
1
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
.6
1083
3
GREGOR RUDOLF (HWARANG)
649
0
PATRIK TÓTH (H-2500)
.6
1755
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
681
0
BAJROM RAMADANI (MKD)
.6
1083
3
GREGOR RUDOLF (HWARANG)
1755
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. GREGOR RUDOLF, KBV Proficiogroup Hwarang
2. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
3. PATRIK TÓTH, Esztergomi KBSE
3. BAJROM RAMADANI, WAKO MACEDONIA
KL - Seniori -74
.6
1128
3
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
430
0
OLEKSANDR KHANDASHKO (WAKOUKR)
.6
1120
3
MLADEN BIJELIĆ (TRŽIČ)
533
0
MAREK KARLÍK (PREŠOV)
.6
331
3
RIMAN ABD ALKADER (ASAD)
921
0
FLÓRIÁN FRIEDL (CONTACT)
.6
64
0
DAVORIN URANIĆ (TIGAR)
728
3
DANIEL CAR (ZMAJ)
.6
312
0
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
1299
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
.6
473
1
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
683
2
ELVIR NUREDINI (MKD)
.6
1439
3
CANTONI SEBASTIAN (LOMBARD)
650
0
PATRIK TÓTH (H-2500)
.6
432
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
1815
0
ERMIN NUREDINI (MKD)
.6
1128
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1120
3
MLADEN BIJELIĆ (TRŽIČ)
.6
331
3
RIMAN ABD ALKADER (ASAD)
728
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
.6
1299
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
683
0
ELVIR NUREDINI (MKD)
.6
1439
0
CANTONI SEBASTIAN (LOMBARD)
432
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
.6
1120
0
MLADEN BIJELIĆ (TRŽIČ)
331
3
RIMAN ABD ALKADER (ASAD)
.6
1299
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
432
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
.6
331
0
RIMAN ABD ALKADER (ASAD)
432
3
PAVLO ZAMYATIN (WAKOUKR)
Osvajači medalja
1. PAVLO ZAMYATIN, WAKO Ukraine
2. RIMAN ABD ALKADER, Asad - Team
3. ANTE BUZOV, UNI RENT
3. MLADEN BIJELIĆ, klub borilnih veščin Tržič
KL - Seniorke -55
.3
1469
2
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
579
1
ADELINA HRNJICA (LJUTOCH)
727
ANTONELA HREN (ZMAJ)
.3
1632
0
NINA GORIŠEK (GEPARD)
1793
0
PETRA VANCSIK (CONTROL)
539
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
.3
1469
2
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
727
1
ANTONELA HREN (ZMAJ)
.3
1793
0
PETRA VANCSIK (CONTROL)
539
3
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
.3
1469
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
539
3
VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ (PREŠOV)
Osvajači medalja
1. VIKTÓRIA KAŽIKOVÁ, Panter Prešov
2. KRISTINA SOKOLIĆ, MLADOST
3. PETRA VANCSIK, Controll SportClub Szombathely
3. ANTONELA HREN, ZMAJ