kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
AEP Vorenus
Agrobio Classic Kick-Box Club
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
Asad - Team
ASKO KICKBOXEN HUETTER
BEREMEND SPORT KFT
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CMA-KAIZEN
CONTACT KTHE
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Črni Panter
DALMATINO
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Društvo tajskega boksa Senovo
EDYMAX BARDEJOV
EMS PHOTOS UK
Esztergomi KBSE
EXCALIBUR
FAVORIT BH
Fight club Šentjernej
Fight Club Underground
FIGHTER
Fighter Nowa Sól
FIGHTNESS CLUB
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
HOLY SPIRIT
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
Järvenpään Kehäkarhut
KARAKY TEAM
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Sanica"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK POMURJE
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboks klub Skala Velenje
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing Team Esbjerg
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
klub borilnih veščin Tržič
KLUB CENTER LJUBLJANA
Kondorosi Kick-box Egyesület
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
Lalli1 Team
Langren Shihan
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LOTUS
LSP Team SE.
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
Nyergesujfalu SE
OFC
OMEGA
OTOK
Panter Prešov
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Raptors TRNAVA
Rohrbach
Sainghin kickboxing Team France
Sanda Plock
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Športový Klub Gladiátor Snina
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team blue blood
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team SAS
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
Top Ten UK
Turkish Kickboxing Federation
Tuusulan Nyrkkeilyseura
Újkígyósi Szabadidő SC.
UKS GLADIATOR
UNI RENT
Velež Nevesinje
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WAKO Nederland - VON Vechtsport Organisatie Nederland
WAKO Ukraine
WKC-Velden
Wolf Pack
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenici početnici-22
PF - Učenici -22
PF - Učenici -32
PF - Učenice -32
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Juniori -69
PF - Juniori -79
PF - Juniori +94
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Učenici početnici-22
1
1082
12
GAL JAMŠEK GROBLENIK (HWARANG)
1567
5
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1
1100
0
ROMAN POŽGAJ (BUŠIDO)
1498
0
DORIAN SAMBOLEC (KBK)
1
198
2
ALIAN VEBER (DTB SLO)
936
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1461
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
1
1082
13
GAL JAMŠEK GROBLENIK (HWARANG)
1100
3
ROMAN POŽGAJ (BUŠIDO)
1
936
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1461
3
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
1
1082
6
GAL JAMŠEK GROBLENIK (HWARANG)
936
9
BORNA ŠARIĆ (LAV)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. GAL JAMŠEK GROBLENIK, KBV Proficiogroup Hwarang
3. DOMINIK SZASZÁK, Debreczeni Team
3. ROMAN POŽGAJ, BUŠIDO
PF - Učenici -22
1432
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
3
1166
0
DIMITAR NASEV (RADULOV)
1570
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1524
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1463
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
3
1432
11
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
1570
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
3
1524
2
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1463
8
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
3
1432
8
TOUSSI KARIM (LOMBARD)
1463
3
DOMINIK SZASZÁK (DBRCZTM)
Medalists
1. TOUSSI KARIM, Team Lombardia
2. DOMINIK SZASZÁK, Debreczeni Team
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Učenici -32
3
1354
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
1577
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
3
414
1
TAMÁS NÁDASDI-VAD (YOKO SE)
41
11
VANDOMME KILLIAN (SKT)
3
958
2
MALATYINSZKI BENDEGÚZ (KONDORO)
1283
1
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
3
1170
2
DENIS PETROV (RADULOV)
633
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
3
1598
5
SZABOLCS FURÁK (DBRCZTM)
1799
3
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
3
1173
3
MARTIN CHERNEV (RADULOV)
998
6
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
3
873
1
PAP BOTOND (KÍGYÓS)
738
8
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
377
LEON NOVAK (BTI)
3
1354
0
CSIERNYIK ZSOMBOR (DBRCZTM)
41
6
VANDOMME KILLIAN (SKT)
3
958
1
MALATYINSZKI BENDEGÚZ (KONDORO)
1170
7
DENIS PETROV (RADULOV)
3
1598
1
SZABOLCS FURÁK (DBRCZTM)
998
5
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
3
738
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
377
0
LEON NOVAK (BTI)
3
41
2
VANDOMME KILLIAN (SKT)
1170
5
DENIS PETROV (RADULOV)
3
998
2
HAYDEN CHALLENGER (WAKO GB)
738
5
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
3
1170
1
DENIS PETROV (RADULOV)
738
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
Medalists
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
3. VANDOMME KILLIAN, Sainghin kickboxing Team France
3. HAYDEN CHALLENGER, Team Bristol
PF - Učenice -32
6
1587
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1450
6
INEZ BARDOS (YOKO SE)
6
369
0
LORENA ZEBA (BTI)
1004
7
EMILY ROWLAND (WAKO GB)
6
1369
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
885
1
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
6
438
6
MELANI HALAPIR (BTI)
142
1
KORINA HUZAK (ZG)
6
1450
4
INEZ BARDOS (YOKO SE)
1004
2
EMILY ROWLAND (WAKO GB)
6
1369
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
438
0
MELANI HALAPIR (BTI)
6
1450
1
INEZ BARDOS (YOKO SE)
1369
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. INEZ BARDOS, Yoko Kick-box Team
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. EMILY ROWLAND, Team Bristol
3. MELANI HALAPIR, BTI
PF - Ml. kadeti poč.+47
5
804
3
ANES TRJE (WKC)
1715
7
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
121
MILE KIRIN (TIGAR)
571
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1229
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
5
1603
0
NOEL KUDIĆ (BUDOL)
1177
11
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
569
JOSIP LUCIĆ (OMEGA)
1697
FERHAD JUKIĆ (BIHAĆ)
1124
KRISTIAN ANDRIĆ (KING)
5
1715
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
121
0
MILE KIRIN (TIGAR)
5
571
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1229
0
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
5
1177
6
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
569
0
JOSIP LUCIĆ (OMEGA)
5
1697
0
FERHAD JUKIĆ (BIHAĆ)
1124
6
KRISTIAN ANDRIĆ (KING)
5
1715
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1229
0
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
5
1177
6
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
1124
0
KRISTIAN ANDRIĆ (KING)
5
1715
13
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1177
12
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
3. CSIERNYIK LEVENTE, Debreczeni Team
3. KRISTIAN ANDRIĆ, KING
PF - Mlađi kadeti -32
7
229
0
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
739
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
283
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1333
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1589
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
7
1803
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
991
0
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1317
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
1678
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
411
MICHAŁ HOŁUSZA (RONIN)
7
1215
0
DENIS VINKLER (KOPER)
1738
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
42
VANDOMME KILLIAN (SKT)
918
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
575
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
7
897
0
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
95
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1237
ALEK KUŠAR (PLANET)
740
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
1272
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
739
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
283
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
7
1333
0
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1589
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
7
991
2
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1317
1
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
7
1678
8
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
411
2
MICHAŁ HOŁUSZA (RONIN)
7
1738
4
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
42
2
VANDOMME KILLIAN (SKT)
7
918
5
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
575
4
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
7
95
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1237
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
7
740
4
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
1272
11
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
283
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1333
6
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
7
991
0
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1678
5
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
7
1738
1
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
918
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
7
1237
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1272
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
1333
2
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1678
3
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
7
1738
1
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
1237
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
7
1678
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1738
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
Medalists
1. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -37
7
1181
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
821
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1072
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
0
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
1564
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
867
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
143
0
DORIAN HORVAT (ZG)
939
7
LUKA HUŠAK (LAV)
7
1805
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1273
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
1390
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1084
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1665
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
7
77
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
230
2
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1238
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
807
1
SARINO ZÖTTL (WKC)
1001
7
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
378
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
992
6
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1318
4
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
631
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1072
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
5
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
867
7
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
939
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1020
8
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1390
4
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1665
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1071
7
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
1238
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
10
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
3
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
992
1
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
631
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
61
MARK STUMPF (DBRCZTM)
867
0
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
1020
5
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
1390
2
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
210
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
631
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
1001
9
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
978
4
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1001
10
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
Medalists
1. RIO WILLIAMS, Team Bristol
2. MARK STUMPF, Debreczeni Team
3. ŽIGA ZAGORANSKI, KBV Proficiogroup Hwarang
3. FILIP ŽAK GLAVNIK, TKD SUN Braslovče
PF - Mlađi kadeti -42
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
211
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
107
0
MARKO KUSANIČ (TIGAR)
1362
0
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
7
1616
0
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
184
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
1394
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
800
6
ERIK ZIMMERMANN (WKC)
979
0
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
1656
2
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
546
12
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
7
78
6
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
732
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
1080
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
236
0
MICHAEL MIHALITS (ROHRBAC)
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
1396
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
1398
0
QUINZANI SAMUELE (LOMBARD)
7
1619
1
BARTUL BAKICA (LOTUS)
1590
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1533
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
7
1560
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
202
1
ERIK LAZAR (YOKO SE)
7
1149
6
LUKA SMOLIC (PRETORI)
1529
3
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
7
101
0
LUKA REPULEC (TIGAR)
1769
2
DORIAN HORVAT (ZG)
1706
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1362
0
SERKÉDI DÁNIEL (DBRCZTM)
7
1616
1
MARCELO MARTINIĆ (LOTUS)
1394
8
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
800
4
ERIK ZIMMERMANN (WKC)
546
6
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
7
78
4
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1080
7
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
1396
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
7
1590
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1533
4
TAMÁS SZÁK (DBRCZTM)
7
1560
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1149
1
LUKA SMOLIC (PRETORI)
7
1769
1
DORIAN HORVAT (ZG)
1706
8
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
6
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1394
0
BARCELLA ALESSANDRO (LOMBARD)
7
546
0
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
1080
0
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1073
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
1590
9
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
7
1560
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1706
6
TILEN REPINA (PTUJ)
7
1002
11
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1080
4
BIAN NABERNIK (HWARANG)
7
1590
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
1560
1
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
7
1002
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
1590
14
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. RIO WILLIAMS, Team Bristol
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. BIAN NABERNIK, KBV Proficiogroup Hwarang
PF - Stariji kadeti -42
8
1561
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1670
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1095
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
425
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
1535
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
8
1688
0
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
384
0
KARLO BRLEK (BTI)
1700
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
1746
DÁVID WOLF (KIRALY)
1801
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
8
1670
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1095
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
8
425
0
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
1535
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
8
1688
4
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
1700
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
8
1746
4
DÁVID WOLF (KIRALY)
1801
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
8
1670
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
425
1
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
8
1688
7
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
1746
3
DÁVID WOLF (KIRALY)
8
1670
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1688
1
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PATRIK CSELOVSZKI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. VARGA MÁTYÁS, Újkígyósi Szabadidő SC.
3. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -52
8
1239
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1786
0
ŽAN HUZAK (ZG)
1628
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
8
1730
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
1642
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1579
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
243
0
DAMIR DAVIDOVSKI (TIGAR)
1644
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1663
GERGELY BENCE (KIRALY)
1557
TUMOLO NICOLO (LOMBARD)
8
1013
7
PAUL WHETTON (WAKO GB)
941
5
LOREN DOMBA (LAV)
1316
LUKA GRAČNER (1994PDK)
1791
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1478
ARMEN HOTI (BURA)
8
1224
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1686
0
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
1636
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1183
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
552
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1628
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
8
1642
4
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1579
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1644
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
1663
9
GERGELY BENCE (KIRALY)
1557
4
TUMOLO NICOLO (LOMBARD)
8
1013
4
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1316
2
LUKA GRAČNER (1994PDK)
8
1791
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1478
0
ARMEN HOTI (BURA)
8
1224
5
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1636
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1183
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
552
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1579
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1663
3
GERGELY BENCE (KIRALY)
8
1013
2
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1791
8
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
1224
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
552
7
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
967
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1791
4
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
552
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
967
2
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1791
3
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Medalists
1. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -57
8
1546
3
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1319
2
ŽAN FERME (1994PDK)
8
1519
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
102
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1516
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
8
945
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
1188
7
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
9
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1637
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1225
8
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
553
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
50
3
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
1014
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1641
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
245
0
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
8
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
391
0
MARTIN FIKET (BTI)
451
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1240
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
1111
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
8
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1798
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
1677
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1546
4
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1519
6
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1188
4
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1225
0
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
8
1733
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
1014
1
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
4
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
987
6
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
8
1792
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
451
2
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
248
6
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
8
968
1
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1677
0
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1519
4
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1704
1
ERIK ROMVARI (KIRALY)
8
1581
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
968
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1519
3
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1733
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
1792
1
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1733
3
NAGY ZALAN (KIRALY)
1792
2
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Medalists
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
PF - Juniori -69
4
1311
11
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
759
1
E-MANUEL BRANDL (ASKOHUE)
582
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
1393
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
1734
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1542
GUADALAXARA MATTIA (LOMBARD)
52
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
752
GUNTER FERRARA (KARAKY)
1543
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1597
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1721
ANDREAS HLAD (TIGAR)
1397
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1453
ÁBEL JUHÁSZ (DBRCZTM)
1417
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1668
KORPADI TAMAS (KIRALY)
884
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
453
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1311
8
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
582
0
ERMIN IMŠIROVIĆ (LJUTOCH)
4
1393
3
MICHAEL COLLOVIGH (ANDREA)
1734
13
MARTIN HAMMER (KIRALY)
4
1542
6
GUADALAXARA MATTIA (LOMBARD)
52
7
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
4
752
3
GUNTER FERRARA (KARAKY)
1543
13
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1597
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1721
0
ANDREAS HLAD (TIGAR)
4
1397
11
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1453
1
ÁBEL JUHÁSZ (DBRCZTM)
4
1417
5
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1668
15
KORPADI TAMAS (KIRALY)
4
884
2
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
453
12
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1311
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
1734
10
MARTIN HAMMER (KIRALY)
4
52
0
ANTONIO ŠILJAC (TIGAR)
1543
7
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1597
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
1397
10
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4
1668
15
KORPADI TAMAS (KIRALY)
453
3
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1734
3
MARTIN HAMMER (KIRALY)
1543
7
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
4
1397
17
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
1668
22
KORPADI TAMAS (KIRALY)
4
1543
14
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1668
9
KORPADI TAMAS (KIRALY)
Medalists
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. KORPADI TAMAS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. MARTIN HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GREGORIO AMBOLDI, KBA a.s.d.
PF - Juniori -79
4
1584
0
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
614
0
SAM HEENAN (AKAUK)
1712
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
1360
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1608
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
4
1584
5
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
1712
7
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
4
1360
0
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1608
0
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
4
1712
10
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
1608
9
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
Medalists
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. SZENTPÉTERI BENCE, Debreczeni Team
PF - Juniori +94
4
1576
0
DAVID SAMARĐIĆ (BUDOL)
1692
0
ROK POTOČNIK (PTUJ)
4
1689
10
ROHONCZI JENO (KIRALY)
760
0
HEIKO LANGBAUER (ASKOHUE)
4
1576
1
DAVID SAMARĐIĆ (BUDOL)
1689
8
ROHONCZI JENO (KIRALY)
Medalists
1. ROHONCZI JENO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. DAVID SAMARĐIĆ, BUDOKAI LABIN
3. HEIKO LANGBAUER, ASKO KICKBOXEN HUETTER
3. ROK POTOČNIK, PTUJ
PF - Seniori -74
5
238
4
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
456
5
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1550
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
288
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1592
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
767
MICHAEL REINMÜLLER (ASKOHUE)
1493
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
723
MICHELE MORI (ASCU)
120
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
456
15
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1550
16
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
5
288
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1592
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5
767
5
MICHAEL REINMÜLLER (ASKOHUE)
1493
7
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5
723
5
MICHELE MORI (ASCU)
120
9
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
1550
8
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
288
3
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1493
6
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
120
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
1550
6
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
1493
14
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
Medalists
1. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
2. BETTOCCHI EDOARDO, Team Lombardia
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
PF - Seniori -79
5
1552
9
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1555
5
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
5
1040
7
KOSTAS TABOUREAS (211982)
1406
0
STJEPAN FEREK JAMBREK (NINJA)
5
297
0
ÁRON MECSEKI (BER.)
1594
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5
756
0
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
577
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1552
5
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1040
3
KOSTAS TABOUREAS (211982)
5
297
2
ÁRON MECSEKI (BER.)
577
12
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1552
11
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
577
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. KOSTAS TABOUREAS, FIGHTNESS CLUB
3. ÁRON MECSEKI, BEREMEND SPORT KFT