kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
AEP Vorenus
Agrobio Classic Kick-Box Club
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
Asad - Team
ASKO KICKBOXEN HUETTER
BEREMEND SPORT KFT
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CMA-KAIZEN
CONTACT KTHE
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Črni Panter
DALMATINO
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Društvo tajskega boksa Senovo
EDYMAX BARDEJOV
EMS PHOTOS UK
Esztergomi KBSE
EXCALIBUR
FAVORIT BH
Fight club Šentjernej
Fight Club Underground
FIGHTER
Fighter Nowa Sól
FIGHTNESS CLUB
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
HOLY SPIRIT
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
Järvenpään Kehäkarhut
KARAKY TEAM
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Sanica"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK POMURJE
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboks klub Skala Velenje
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing Team Esbjerg
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
klub borilnih veščin Tržič
KLUB CENTER LJUBLJANA
Kondorosi Kick-box Egyesület
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
Lalli1 Team
Langren Shihan
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LOTUS
LSP Team SE.
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
Nyergesujfalu SE
OFC
OMEGA
OTOK
Panter Prešov
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Raptors TRNAVA
Rohrbach
Sainghin kickboxing Team France
Sanda Plock
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Športový Klub Gladiátor Snina
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team blue blood
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team SAS
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
Top Ten UK
Turkish Kickboxing Federation
Tuusulan Nyrkkeilyseura
Újkígyósi Szabadidő SC.
UKS GLADIATOR
UNI RENT
Velež Nevesinje
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WAKO Nederland - VON Vechtsport Organisatie Nederland
WAKO Ukraine
WKC-Velden
Wolf Pack
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniori -74
PF - Juniorke -50
PF - Seniori -63
PF - Grand ch. kadeti
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti +69
LC - Seniori -63
PF - Ml. kadetetkinje poč.-37
6
1186
1
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
212
0
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
6
1248
0
EVA UHAČ (PLANET)
1199
6
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
6
315
6
LARA MEIĆ (ZG)
1277
2
CHIARA MILIŠA (MARJAN)
1121
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
6
1186
3
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
1199
1
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
6
315
2
LARA MEIĆ (ZG)
1121
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
6
1186
1
HRISTINA ANDONOVA (RADULOV)
315
0
LARA MEIĆ (ZG)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. LARA MEIĆ, ZAGREB
3. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
PF - Ml. kadetetkinje poč.-47
6
962
0
SZTRACZINSZKI PETRA (KONDORO)
45
0
ANA MATAKOVIĆ (TIGAR)
1278
EVA JURIN (MARJAN)
1258
SARA KUTIĆ (PLANET)
1200
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
1256
MARTINA GRABAR (PLANET)
1611
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
1125
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
766
VANESSA DZANIC (ASKOHUE)
6
962
5
SZTRACZINSZKI PETRA (KONDORO)
1278
0
EVA JURIN (MARJAN)
6
1258
1
SARA KUTIĆ (PLANET)
1200
0
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
6
1256
0
MARTINA GRABAR (PLANET)
1611
6
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
6
1125
7
ADRIANA BRAJKOVIĆ (KING)
766
11
VANESSA DZANIC (ASKOHUE)
6
962
8
SZTRACZINSZKI PETRA (KONDORO)
1258
7
SARA KUTIĆ (PLANET)
6
1611
9
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
766
5
VANESSA DZANIC (ASKOHUE)
6
962
2
SZTRACZINSZKI PETRA (KONDORO)
1611
7
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. SZTRACZINSZKI PETRA, Kondorosi Kick-box Egyesület
3. VANESSA DZANIC, ASKO KICKBOXEN HUETTER
3. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
6
347
0
ALIN BRDAR (KOPER)
1276
0
ANDREA BILJAKOVIĆ (MARJAN)
1193
ŽANA MARI KOMŠIĆ (KING)
6
1538
0
SARA KUTIĆ (PLANET)
963
3
SZTRACZINSZKI PETRA (KONDORO)
1503
JELENA EDELINSKI (POLAČA)
6
1276
11
ANDREA BILJAKOVIĆ (MARJAN)
1193
1
ŽANA MARI KOMŠIĆ (KING)
6
963
6
SZTRACZINSZKI PETRA (KONDORO)
1503
0
JELENA EDELINSKI (POLAČA)
6
1276
1
ANDREA BILJAKOVIĆ (MARJAN)
963
6
SZTRACZINSZKI PETRA (KONDORO)
Medalists
1. SZTRACZINSZKI PETRA, Kondorosi Kick-box Egyesület
2. ANDREA BILJAKOVIĆ, MARJAN 1975
3. JELENA EDELINSKI, POLAČA
3. ŽANA MARI KOMŠIĆ, KING
PF - Mlađi kadeti -32
7
229
0
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
739
7
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
283
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1333
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1589
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
7
1803
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
991
0
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1317
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
1678
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
411
MICHAŁ HOŁUSZA (RONIN)
7
1215
0
DENIS VINKLER (KOPER)
1738
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
42
VANDOMME KILLIAN (SKT)
918
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
575
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
7
897
0
BÁNFI BENCE (DBRCZTM)
95
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1237
ALEK KUŠAR (PLANET)
740
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
1272
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
739
0
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
283
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
7
1333
0
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1589
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
7
991
2
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1317
1
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
7
1678
8
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
411
2
MICHAŁ HOŁUSZA (RONIN)
7
1738
4
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
42
2
VANDOMME KILLIAN (SKT)
7
918
5
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
575
4
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
7
95
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
1237
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
7
740
4
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
1272
11
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
283
0
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1333
6
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
7
991
0
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
1678
5
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
7
1738
1
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
918
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
7
1237
4
ALEK KUŠAR (PLANET)
1272
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
7
1333
2
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1678
3
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
7
1738
1
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
1237
0
ALEK KUŠAR (PLANET)
7
1678
0
GERGŐ WALLANDT (KIRALY)
1738
0
MÁTÉ HAMMER (KIRALY)
Medalists
1. GERGŐ WALLANDT, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MÁTÉ HAMMER, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
PF - Mlađi kadeti -37
7
1181
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
821
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1072
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
0
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
1564
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
867
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
143
0
DORIAN HORVAT (ZG)
939
7
LUKA HUŠAK (LAV)
7
1805
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1273
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
1390
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1084
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1665
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
7
77
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
230
2
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1238
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
807
1
SARINO ZÖTTL (WKC)
1001
7
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
378
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
992
6
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1318
4
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
631
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1072
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
5
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
867
7
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
939
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1020
8
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1390
4
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1665
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1071
7
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
1238
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
10
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
3
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
992
1
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
631
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
61
MARK STUMPF (DBRCZTM)
867
0
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
1020
5
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
1390
2
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
210
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
631
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
1001
9
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
978
4
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1001
10
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
Medalists
1. RIO WILLIAMS, Team Bristol
2. MARK STUMPF, Debreczeni Team
3. ŽIGA ZAGORANSKI, KBV Proficiogroup Hwarang
3. FILIP ŽAK GLAVNIK, TKD SUN Braslovče
PF - Mlađe kadetkinje -37
1
1696
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1780
0
LARA MEIĆ (ZG)
207
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
1
104
2
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
449
4
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1197
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1
893
1
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1270
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
1365
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1101
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
372
LEONARDA DEAK (BTI)
1
895
5
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
1249
2
EVA UHAČ (PLANET)
423
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1405
SARA KRZNAR (NINJA)
1477
LUCIJA MRNJEC (KBK)
1
123
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1574
7
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1447
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1680
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1575
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1
1696
1
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
207
0
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
1
449
5
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1197
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1
893
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1365
0
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1
1101
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
372
7
LEONARDA DEAK (BTI)
1
895
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
423
6
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1
1405
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1477
0
LUCIJA MRNJEC (KBK)
1
1574
0
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1447
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1
1680
3
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1575
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1
1696
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
449
0
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1
1365
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
372
0
LEONARDA DEAK (BTI)
1
423
6
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1405
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1
1447
0
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1680
4
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1
1696
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1365
3
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1
423
3
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1680
1
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1
1365
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
423
11
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
Medalists
1. PAP NIKOLA, Újkígyósi Szabadidő SC.
2. LESZKÓ KITTI, Debreczeni Team
3. GOMBÁS ALEXANDRA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. STAŠA ŠTERN, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje -42
1
1613
8
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
89
3
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
1699
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
450
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1257
MARTINA GRABAR (PLANET)
1198
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
889
SARA JELIĆ (MAWASHI)
486
TIJA ŠILES (PDKZ)
424
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
122
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1065
TYRA BARADA (HWARANG)
105
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
724
ANA SOVEC (ZMAJ)
1005
GRACE CHALLENGER (WAKO GB)
887
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
479
ZALA ROZINA (PDKZ)
1480
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
1
1613
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
1699
7
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1
450
7
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1257
1
MARTINA GRABAR (PLANET)
1
1198
0
MARIJA ERSTIC (PRETORI)
889
6
SARA JELIĆ (MAWASHI)
1
486
2
TIJA ŠILES (PDKZ)
424
5
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1
122
2
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1065
5
TYRA BARADA (HWARANG)
1
105
1
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
724
11
ANA SOVEC (ZMAJ)
1
1005
12
GRACE CHALLENGER (WAKO GB)
887
11
MARIJA ŠTEFANAC (MAWASHI)
1
479
6
ZALA ROZINA (PDKZ)
1480
0
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
1
1699
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
450
3
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1
889
11
SARA JELIĆ (MAWASHI)
424
0
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1
1065
11
TYRA BARADA (HWARANG)
724
4
ANA SOVEC (ZMAJ)
1
1005
2
GRACE CHALLENGER (WAKO GB)
479
6
ZALA ROZINA (PDKZ)
1
450
0
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
889
4
SARA JELIĆ (MAWASHI)
1
1065
2
TYRA BARADA (HWARANG)
479
4
ZALA ROZINA (PDKZ)
1
889
5
SARA JELIĆ (MAWASHI)
479
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
Medalists
1. SARA JELIĆ, MAWASHI
2. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ELLIE HARVEY, Team SAS
3. TYRA BARADA, KBV Proficiogroup Hwarang
PF - Stariji kadeti -42
8
1561
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1670
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1095
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
425
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
1535
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
8
1688
0
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
384
0
KARLO BRLEK (BTI)
1700
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
1746
DÁVID WOLF (KIRALY)
1801
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
8
1670
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1095
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
8
425
0
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
1535
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
8
1688
4
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
1700
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
8
1746
4
DÁVID WOLF (KIRALY)
1801
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
8
1670
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
425
1
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
8
1688
7
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
1746
3
DÁVID WOLF (KIRALY)
8
1670
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1688
1
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PATRIK CSELOVSZKI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. VARGA MÁTYÁS, Újkígyósi Szabadidő SC.
3. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -52
8
1239
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1786
0
ŽAN HUZAK (ZG)
1628
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
8
1730
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
1642
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1579
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
243
0
DAMIR DAVIDOVSKI (TIGAR)
1644
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1663
GERGELY BENCE (KIRALY)
1557
TUMOLO NICOLO (LOMBARD)
8
1013
7
PAUL WHETTON (WAKO GB)
941
5
LOREN DOMBA (LAV)
1316
LUKA GRAČNER (1994PDK)
1791
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1478
ARMEN HOTI (BURA)
8
1224
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1686
0
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
1636
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1183
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
552
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1628
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
8
1642
4
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1579
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1644
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
1663
9
GERGELY BENCE (KIRALY)
1557
4
TUMOLO NICOLO (LOMBARD)
8
1013
4
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1316
2
LUKA GRAČNER (1994PDK)
8
1791
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1478
0
ARMEN HOTI (BURA)
8
1224
5
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1636
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1183
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
552
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1579
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1663
3
GERGELY BENCE (KIRALY)
8
1013
2
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1791
8
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
1224
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
552
7
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
967
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1791
4
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
552
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
967
2
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1791
3
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Medalists
1. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -57
8
1546
3
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1319
2
ŽAN FERME (1994PDK)
8
1519
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
102
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1516
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
8
945
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
1188
7
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
9
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1637
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1225
8
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
553
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
50
3
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
1014
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1641
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
245
0
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
8
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
391
0
MARTIN FIKET (BTI)
451
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1240
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
1111
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
8
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1798
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
1677
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1546
4
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1519
6
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1188
4
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1225
0
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
8
1733
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
1014
1
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
4
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
987
6
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
8
1792
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
451
2
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
248
6
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
8
968
1
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1677
0
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1519
4
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1704
1
ERIK ROMVARI (KIRALY)
8
1581
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
968
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1519
3
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1733
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
1792
1
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1733
3
NAGY ZALAN (KIRALY)
1792
2
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Medalists
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
PF - Stariji kadeti +69
2
761
3
NELLO ARMENIO (KARAKY)
129
13
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
2
1507
2
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
809
7
RAPHAEL WASSERTHEURER (WKC)
2
990
12
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
1113
9
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2
344
0
LUKA VRANEK (KOPER)
1252
0
MARKO DŽIN (PLANET)
2
129
4
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
809
11
RAPHAEL WASSERTHEURER (WKC)
2
990
3
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
1252
10
MARKO DŽIN (PLANET)
2
809
4
RAPHAEL WASSERTHEURER (WKC)
1252
8
MARKO DŽIN (PLANET)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. RAPHAEL WASSERTHEURER, WKC-Velden
3. HRABOVSZKI DONÁT, Debreczeni Team
3. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -60
2
944
2
MANUELA MEDIĆ (LAV)
1261
3
BARBARA PALEKA (MARJAN)
1355
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
2
810
0
SELINA KATTNIG (WKC)
542
6
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
1373
SARAH SALONOVA (KOŠICE)
2
1386
3
ELEONORA GAROFALO (ANDREA)
1725
10
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
1610
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
2
764
11
ZERINA HAJDAREVIC (ASKOHUE)
43
8
VANDOMME ANAÏS (SKT)
1250
KARIN KARIKO (PLANET)
2
1261
7
BARBARA PALEKA (MARJAN)
1355
8
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
2
542
0
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
1373
0
SARAH SALONOVA (KOŠICE)
2
1725
10
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
1610
7
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
2
764
3
ZERINA HAJDAREVIC (ASKOHUE)
1250
13
KARIN KARIKO (PLANET)
2
1355
0
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
542
7
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
2
1725
0
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
1250
6
KARIN KARIKO (PLANET)
2
542
6
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
1250
0
KARIN KARIKO (PLANET)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
3. TÖRÖK DÓRA, Debreczeni Team
3. DIANA RAMIĆ, "ZINO"
PF - Juniori -74
4
1253
2
MARKO DŽIN (PLANET)
1359
12
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1399
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4
613
13
SAM HEENAN (AKAUK)
1260
3
E-MANUEL BRANDL (ASKOHUE)
130
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
4
119
10
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1454
3
ÁBEL JUHÁSZ (DBRCZTM)
454
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1796
9
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1607
2
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
1491
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
4
1359
9
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1399
5
GREGORIO AMBOLDI (ANDREA)
4
613
10
SAM HEENAN (AKAUK)
130
0
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
4
119
9
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
454
7
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
4
1796
8
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1491
7
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
4
1359
0
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
613
0
SAM HEENAN (AKAUK)
4
119
3
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1796
9
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
4
1359
12
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
1796
6
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
Medalists
1. SZENTPÉTERI BENCE, Debreczeni Team
2. DEL GAUDIO LORENZO, Team Lombardia
3. SAM HEENAN, EMS PHOTOS UK
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Juniorke -50
3
1010
8
ISHANA MOORES (WAKO GB)
1682
6
SZONJA TOROK (KIRALY)
1245
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
1293
CAROL SCACCHI (BESTFGT)
1710
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
3
1010
8
ISHANA MOORES (WAKO GB)
1245
6
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
3
1293
6
CAROL SCACCHI (BESTFGT)
1710
3
DORINA LENCSÉS (KIRALY)
3
1010
11
ISHANA MOORES (WAKO GB)
1293
7
CAROL SCACCHI (BESTFGT)
Medalists
1. ISHANA MOORES, Team Bristol
2. CAROL SCACCHI, Team Bestfighter
3. EMA VIŠKOVIĆ, PLANET SPORT
3. DORINA LENCSÉS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Seniori -63
5
1246
4
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1218
1
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
1383
EDOARDO SACCHETTI (ANDREA)
5
1144
3
MARTIN ALVAREZ (KARAKY)
490
13
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
1723
KISS ROLAND (KIRALY)
5
1246
9
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1383
7
EDOARDO SACCHETTI (ANDREA)
5
490
8
MIHA DRNOVŠEK (PDKZ)
1723
11
KISS ROLAND (KIRALY)
5
1246
0
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1723
0
KISS ROLAND (KIRALY)
Medalists
1. KISS ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
3. MIHA DRNOVŠEK, PON DO KWAN ZAGORJE
3. EDOARDO SACCHETTI, KBA a.s.d.
PF - Grand ch. kadeti
P
1255
0
MARKO DŽIN (PLANET)
1622
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1015
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1547
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1032
KAI HARVEY (TEAMSAS)
P
550
5
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1530
4
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1035
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
268
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
1216
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
P
1255
0
MARKO DŽIN (PLANET)
1015
0
PAUL WHETTON (WAKO GB)
P
1547
5
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1032
4
KAI HARVEY (TEAMSAS)
P
550
7
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1035
11
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
P
268
9
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
1216
6
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
P
1255
8
MARKO DŽIN (PLANET)
1547
2
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
P
1035
9
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
268
4
SANDRO GABRIEL PETERS (LALLI1)
P
1255
10
MARKO DŽIN (PLANET)
1035
7
LIAM SPAIN (TEAMSAS)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. LIAM SPAIN, Team SAS
3. GUADALAXARA ANDREA, Team Lombardia
3. SANDRO GABRIEL PETERS, Lalli1 Team
LC - Stariji kadeti -52
.1
1819
3
DOMINIK BOROK (H-2500)
1210
0
RENATO VOGLER (SKALA)
.1
443
0
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
607
3
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
1639
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1351
ALEX RAHTEN (HWARANG)
.1
662
1
MAGYAR SZABOLCS (H-2500)
1634
2
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1649
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
.1
597
3
RAYMUND BALI (NY SE)
856
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
1207
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1819
0
DOMINIK BOROK (H-2500)
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
607
3
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
1351
0
ALEX RAHTEN (HWARANG)
.1
1634
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1649
0
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
.1
597
0
RAYMUND BALI (NY SE)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
607
0
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
.1
1634
0
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1241
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
Medalists
1. NEJC RAKUŠA, Kickboks klub Skala Velenje
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. LAN KOKOL, KBV Ormož
3. BOTOND LACZKOVICS, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
LC - Stariji kadeti -57
.1
1414
0
BIANCHI RUBEN (LOMBARD)
503
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
.1
820
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
1242
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
103
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
34
0
SOMODI BARNA (VERES)
.1
669
3
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
1446
0
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
.1
1416
3
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
32
0
KAKUK SZABOLCS (VERES)
.1
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1336
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
.1
68
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
385
3
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1820
BENCE KAJTÁR (H-2500)
.1
503
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
1242
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
103
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
669
0
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
.1
1416
1
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
745
2
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
.1
385
3
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1820
0
BENCE KAJTÁR (H-2500)
.1
503
1
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
103
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
.1
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
385
0
DAVID DUCAR (KOŠICE)
.1
103
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID DUCAR, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ÁKOS BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Stariji kadeti +69
.1
1254
1
MARKO DŽIN (PLANET)
1206
2
LUKA KREL (SKALA)
1766
DOMINIK ERDEI (KIRALY)
1147
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
241
ZARKO LAZIC (ROHRBAC)
861
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
660
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
706
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
1280
DUJE IVAS (HBD)
.1
1206
1
LUKA KREL (SKALA)
1766
2
DOMINIK ERDEI (KIRALY)
.1
1147
1
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
241
2
ZARKO LAZIC (ROHRBAC)
.1
861
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
660
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
.1
706
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
1280
3
DUJE IVAS (HBD)
.1
1766
3
DOMINIK ERDEI (KIRALY)
241
0
ZARKO LAZIC (ROHRBAC)
.1
660
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
1280
0
DUJE IVAS (HBD)
.1
1766
1
DOMINIK ERDEI (KIRALY)
660
2
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
Medalists
1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. DOMINIK ERDEI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DUJE IVAS, HBD
3. ZARKO LAZIC, Rohrbach
LC - Seniori -63
.3
1789
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
1026
3
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
1440
RAVASIO STEFANO (LOMBARD)
.3
1247
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1492
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
1077
JURE KAVČIČ (HWARANG)
.3
1026
3
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
1440
0
RAVASIO STEFANO (LOMBARD)
.3
1247
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
1077
0
JURE KAVČIČ (HWARANG)
.3
1026
0
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
1247
3
ERVIN KARAMAN (PLANET)
Medalists
1. ERVIN KARAMAN, PLANET SPORT
2. URH ČERNIVŠEK, TKD SUN Braslovče
3. JURE KAVČIČ, KBV Proficiogroup Hwarang
3. RAVASIO STEFANO, Team Lombardia