kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
AEP Vorenus
Agrobio Classic Kick-Box Club
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
Asad - Team
ASKO KICKBOXEN HUETTER
BEREMEND SPORT KFT
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CMA-KAIZEN
CONTACT KTHE
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Črni Panter
DALMATINO
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Društvo tajskega boksa Senovo
EDYMAX BARDEJOV
EMS PHOTOS UK
Esztergomi KBSE
EXCALIBUR
FAVORIT BH
Fight club Šentjernej
Fight Club Underground
FIGHTER
Fighter Nowa Sól
FIGHTNESS CLUB
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
HOLY SPIRIT
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
Järvenpään Kehäkarhut
KARAKY TEAM
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Sanica"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK POMURJE
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboks klub Skala Velenje
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing Team Esbjerg
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
klub borilnih veščin Tržič
KLUB CENTER LJUBLJANA
Kondorosi Kick-box Egyesület
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
Lalli1 Team
Langren Shihan
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LOTUS
LSP Team SE.
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
Nyergesujfalu SE
OFC
OMEGA
OTOK
Panter Prešov
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Raptors TRNAVA
Rohrbach
Sainghin kickboxing Team France
Sanda Plock
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Športový Klub Gladiátor Snina
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team blue blood
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team SAS
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
Top Ten UK
Turkish Kickboxing Federation
Tuusulan Nyrkkeilyseura
Újkígyósi Szabadidő SC.
UKS GLADIATOR
UNI RENT
Velež Nevesinje
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WAKO Nederland - VON Vechtsport Organisatie Nederland
WAKO Ukraine
WKC-Velden
Wolf Pack
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -52
8
1239
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1786
0
ŽAN HUZAK (ZG)
1628
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
8
1730
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
1642
5
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1579
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
243
0
DAMIR DAVIDOVSKI (TIGAR)
1644
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1663
GERGELY BENCE (KIRALY)
1557
TUMOLO NICOLO (LOMBARD)
8
1013
7
PAUL WHETTON (WAKO GB)
941
5
LOREN DOMBA (LAV)
1316
LUKA GRAČNER (1994PDK)
1791
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1478
ARMEN HOTI (BURA)
8
1224
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1686
0
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
1636
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1183
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
552
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1628
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
8
1642
4
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
1579
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1644
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
1663
9
GERGELY BENCE (KIRALY)
1557
4
TUMOLO NICOLO (LOMBARD)
8
1013
4
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1316
2
LUKA GRAČNER (1994PDK)
8
1791
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
1478
0
ARMEN HOTI (BURA)
8
1224
5
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
1636
1
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1183
3
DEYVID GREORGIEV (RADULOV)
552
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1579
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
8
967
6
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1663
3
GERGELY BENCE (KIRALY)
8
1013
2
PAUL WHETTON (WAKO GB)
1791
8
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
1224
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
552
7
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1239
2
ANTONIO JURMAN (PLANET)
967
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1791
4
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
552
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
967
2
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1791
3
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -57
8
1546
3
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1319
2
ŽAN FERME (1994PDK)
8
1519
7
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
102
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1516
0
FRAN ČANDRLIĆ (DRAGA)
8
945
0
MATEJ KAŠTIGAR (LAV-MED)
1188
7
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
9
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1637
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
8
1225
8
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
553
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
8
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
50
3
ANTON BEKIĆ (TIGAR)
1014
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
6
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
1641
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
245
0
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
8
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
391
0
MARTIN FIKET (BTI)
451
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
9
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
1240
7
ANTONIO JURMAN (PLANET)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
1111
0
MAURO-ANTONIO SRIĆA (SUŠAK)
8
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1798
0
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
1677
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1546
4
GUADALAXARA ANDREA (LOMBARD)
1519
6
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
8
1704
6
ERIK ROMVARI (KIRALY)
1188
4
EMIL KROSNOV (RADULOV)
8
1581
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1225
0
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
8
1733
6
NAGY ZALAN (KIRALY)
1014
1
PAUL WHETTON (WAKO GB)
8
1412
4
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
987
6
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
8
1792
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
451
2
KAI HARVEY (TEAMSAS)
8
1701
4
MÁRTON SZIFFER (KIRALY)
248
6
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
8
968
1
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
1677
0
DEJAN DUH (PTUJ)
8
1519
4
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1704
1
ERIK ROMVARI (KIRALY)
8
1581
2
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
1733
7
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
987
0
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
1792
0
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
8
248
0
DOMINIK JANCSÓ (DRAGONT)
968
3
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1519
3
GERGŐ KRUCSAI (DBRCZTM)
1733
4
NAGY ZALAN (KIRALY)
8
1792
1
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
968
0
BOTOND HEGEDŰS (DBRCZTM)
8
1733
3
NAGY ZALAN (KIRALY)
1792
2
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. GERGŐ KRUCSAI, Debreczeni Team
3. BOTOND HEGEDŰS, Debreczeni Team
LC - Stariji kadeti -52
.1
1819
3
DOMINIK BOROK (H-2500)
1210
0
RENATO VOGLER (SKALA)
.1
443
0
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
607
3
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
1639
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1351
ALEX RAHTEN (HWARANG)
.1
662
1
MAGYAR SZABOLCS (H-2500)
1634
2
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1649
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
.1
597
3
RAYMUND BALI (NY SE)
856
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
1207
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1819
0
DOMINIK BOROK (H-2500)
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
607
3
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
1351
0
ALEX RAHTEN (HWARANG)
.1
1634
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1649
0
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
.1
597
0
RAYMUND BALI (NY SE)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
607
0
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
.1
1634
0
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1241
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
Osvajači medalja
1. NEJC RAKUŠA, Kickboks klub Skala Velenje
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. LAN KOKOL, KBV Ormož
3. BOTOND LACZKOVICS, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia