kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
AEP Vorenus
Agrobio Classic Kick-Box Club
ALFA TEAM
All Style Combat Udine
ARMUS
Asad - Team
ASKO KICKBOXEN HUETTER
BEREMEND SPORT KFT
Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
CMA-KAIZEN
CONTACT KTHE
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
Črni Panter
DALMATINO
Debreczeni Team
DESPOT PRNJAVOR
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Društvo tajskega boksa Senovo
EDYMAX BARDEJOV
EMS PHOTOS UK
Esztergomi KBSE
EXCALIBUR
FAVORIT BH
Fight club Šentjernej
Fight Club Underground
FIGHTER
Fighter Nowa Sól
FIGHTNESS CLUB
FORTIS Lučenec
Guard klub kickbox KOŠICE
HBD
HOLY SPIRIT
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
Järvenpään Kehäkarhut
KARAKY TEAM
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBA a.s.d.
KBC "Bihać"
KBK "BANJA LUKA"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "Sanica"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK POMURJE
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Ormož
KBV Proficiogroup Hwarang
KBV SEVNICA
Kickboks klub Skala Velenje
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kickboxing Team Esbjerg
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
klub borilnih veščin Tržič
KLUB CENTER LJUBLJANA
Kondorosi Kick-box Egyesület
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
Lalli1 Team
Langren Shihan
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
LOTUS
LSP Team SE.
MALINSKA
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
Nyergesujfalu SE
OFC
OMEGA
OTOK
Panter Prešov
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Raptors TRNAVA
Rohrbach
Sainghin kickboxing Team France
Sanda Plock
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Vrgorac
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Športový Klub Gladiátor Snina
Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
Taekwon-do Klub Gepard
Team Bestfighter
Team blue blood
Team Bristol
Team Gratwein
Team Lombardia
Team SAS
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD SUN Braslovče
TNT
TOMISLAV GYM
Top Ten UK
Turkish Kickboxing Federation
Tuusulan Nyrkkeilyseura
Újkígyósi Szabadidő SC.
UKS GLADIATOR
UNI RENT
Velež Nevesinje
Veszpremi Thai Box SE.
WAKO MACEDONIA
WAKO Nederland - VON Vechtsport Organisatie Nederland
WAKO Ukraine
WKC-Velden
Wolf Pack
Yoko Kick-box Team
ZAGREB
ZMAJ
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -69
KL - Seniori +94
PF - Mlađi kadeti -37
7
1181
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
7
821
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
1072
0
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
0
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
1564
0
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
867
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
143
0
DORIAN HORVAT (ZG)
939
7
LUKA HUŠAK (LAV)
7
1805
0
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
6
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1273
2
ERIK PEPÓ (DBRCZTM)
1390
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1084
0
BORNA STAKOR (KBK MOS)
1665
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
7
77
1
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
230
2
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1238
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
807
1
SARINO ZÖTTL (WKC)
1001
7
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
378
0
LEONARDO ČVEK (BTI)
992
6
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1318
4
TOMI SEŠLAR (1994PDK)
631
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
5
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1072
4
NIK JAMŠEK GROBELNIK (HWARANG)
7
803
5
KILIAN ZIMMERMANN (WKC)
867
7
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
939
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1020
8
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1505
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
1390
4
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1665
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
1071
7
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
7
1238
9
ALEK KUŠAR (PLANET)
210
10
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
3
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
992
1
VICZIÁN DÁNIEL (DBRCZTM)
7
554
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
631
8
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
61
MARK STUMPF (DBRCZTM)
867
0
LONEÁN TAMÁS (KÍGYÓS)
7
1020
5
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
1390
2
ALOUANI AHMED (LOMBARD)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
210
0
ZÉTÉNY KARAI (YOKO SE)
7
1001
4
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
631
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
7
978
6
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1020
0
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
7
1071
6
ŽIGA ZAGORANSKI (HWARANG)
1001
9
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
7
978
4
MARK STUMPF (DBRCZTM)
1001
10
RIO WILLIAMS (WAKO GB)
Osvajači medalja
1. RIO WILLIAMS, Team Bristol
2. MARK STUMPF, Debreczeni Team
3. ŽIGA ZAGORANSKI, KBV Proficiogroup Hwarang
3. FILIP ŽAK GLAVNIK, TKD SUN Braslovče
PF - Mlađe kadetkinje -37
1
1696
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1780
0
LARA MEIĆ (ZG)
207
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
1
104
2
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
449
4
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1197
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1
893
1
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1270
0
LANA BOGDAN (MARJAN)
1365
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1101
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
372
LEONARDA DEAK (BTI)
1
895
5
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
1249
2
EVA UHAČ (PLANET)
423
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1405
SARA KRZNAR (NINJA)
1477
LUCIJA MRNJEC (KBK)
1
123
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1574
7
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1447
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1680
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1575
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1
1696
1
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
207
0
KATRIN HAIDER (YOKO SE)
1
449
5
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1197
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
1
893
0
ANTONIJA LONČARIĆ (MAWASHI)
1365
0
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1
1101
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
372
7
LEONARDA DEAK (BTI)
1
895
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
423
6
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1
1405
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1477
0
LUCIJA MRNJEC (KBK)
1
1574
0
FIORENTINI ELISABETTA (LOMBARD)
1447
4
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1
1680
3
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1575
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1
1696
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
449
0
ELLIE HARVEY (TEAMSAS)
1
1365
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
372
0
LEONARDA DEAK (BTI)
1
423
6
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1405
0
SARA KRZNAR (NINJA)
1
1447
0
HANGA HEGEDŰS (DBRCZTM)
1680
4
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1
1696
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1365
3
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
1
423
3
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
1680
1
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
1
1365
6
LESZKÓ KITTI (DBRCZTM)
423
11
PAP NIKOLA (KÍGYÓS)
Osvajači medalja
1. PAP NIKOLA, Újkígyósi Szabadidő SC.
2. LESZKÓ KITTI, Debreczeni Team
3. GOMBÁS ALEXANDRA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. STAŠA ŠTERN, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje +47
1
1797
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1404
0
MICHELLE FRANJČEC (NINJA)
1521
LEA LONČAR (DRAGA)
228
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
898
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1
1088
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
1479
5
EMINA HOTI (BURA)
281
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
838
NIKA VLAH (SUŠAK)
91
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1
1797
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1521
0
LEA LONČAR (DRAGA)
1
228
3
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
898
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1
1479
2
EMINA HOTI (BURA)
281
4
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
1
838
0
NIKA VLAH (SUŠAK)
91
0
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1
1797
3
LARA RADOČAJ (TGRSL)
898
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
1
281
1
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
91
4
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
1
898
6
LORENA GAZILJ (MAWASHI)
91
0
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LORENA GAZILJ, MAWASHI
2. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
LC - Stariji kadeti -47
.1
1209
2
PATRICK PASARIČ (SKALA)
1332
1
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
.1
1085
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
501
3
BORISZ VISZKET (CONTROL)
.1
1022
2
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
1335
1
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
1091
LEO MAJSTOROVIĆ (KBK MOS)
.1
1209
0
PATRICK PASARIČ (SKALA)
501
3
BORISZ VISZKET (CONTROL)
.1
1022
3
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
1091
0
LEO MAJSTOROVIĆ (KBK MOS)
.1
501
1
BORISZ VISZKET (CONTROL)
1022
2
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
Osvajači medalja
1. KLEMEN STROJANŠEK, TKD SUN Braslovče
2. BORISZ VISZKET, Controll SportClub Szombathely
3. LEO MAJSTOROVIĆ, MOSLAVAC
3. PATRICK PASARIČ, Kickboks klub Skala Velenje
LC - Stariji kadeti -57
.1
1414
0
BIANCHI RUBEN (LOMBARD)
503
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
.1
820
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
1242
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
103
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
34
0
SOMODI BARNA (VERES)
.1
669
3
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
1446
0
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
.1
1416
3
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
32
0
KAKUK SZABOLCS (VERES)
.1
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1336
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
.1
68
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
385
3
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1820
BENCE KAJTÁR (H-2500)
.1
503
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
1242
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
103
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
669
0
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
.1
1416
1
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
745
2
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
.1
385
3
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1820
0
BENCE KAJTÁR (H-2500)
.1
503
1
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
103
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
.1
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
385
0
DAVID DUCAR (KOŠICE)
.1
103
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID DUCAR, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ÁKOS BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
KL - Stariji kadeti +69
.4
110
0
MARKO SMOLIĆ (TIGAR)
1281
0
DUJE IVAS (HBD)
.4
1089
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
661
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
.4
929
3
VITO KOŠAR (ŠK)
866
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
.4
708
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1048
0
KISS NÁNDOR (VERES)
.4
1281
1
DUJE IVAS (HBD)
661
2
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
.4
929
2
VITO KOŠAR (ŠK)
708
1
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
.4
661
1
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
929
2
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. DUJE IVAS, HBD
KL - Juniori -69
.5
1747
0
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
1162
3
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
.5
1097
3
TIM LEBEN (KBVDOMZ)
1736
0
MARTIN HAMMER (KIRALY)
.5
1134
3
DEJAN ZARIĆ (CENTR)
1086
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
.5
1602
0
MATEUSZ DYMEK (SANDA)
496
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
.5
1545
0
ŽAN PODBORŠEK (CENTR)
860
3
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
.5
684
1
STEFAN SANDEV (MKD)
657
2
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
.5
1117
0
ALEKSANDER ĐUKALIČ (TRŽIČ)
1475
3
ATTILA MÉSZÁROS (DBRCZTM)
.5
737
1
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
559
2
KRISZTIÁN HANGAY (CONTROL)
.5
1162
0
ANTONIO GRGIC (MEGA.C.)
1097
3
TIM LEBEN (KBVDOMZ)
.5
1134
1
DEJAN ZARIĆ (CENTR)
496
2
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
.5
860
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
657
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
.5
1475
3
ATTILA MÉSZÁROS (DBRCZTM)
559
0
KRISZTIÁN HANGAY (CONTROL)
.5
1097
1
TIM LEBEN (KBVDOMZ)
496
2
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
.5
657
2
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
1475
1
ATTILA MÉSZÁROS (DBRCZTM)
.5
496
0
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
657
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
Osvajači medalja
1. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE
2. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
3. ATTILA MÉSZÁROS, Debreczeni Team
3. TIM LEBEN, KLUB BORILNIH VESCIN DOMZALE
KL - Seniori +94
.6
1090
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
1062
0
BLAŽ POTOČNIK (ŠDČP)
13
NAGY TAMÁS (LSP)
.6
31
0
SALLAY BENCE (VERES)
815
3
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
1135
MITJA KREGAR (CENTR)
.6
1090
3
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
13
0
NAGY TAMÁS (LSP)
.6
815
0
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
1135
0
MITJA KREGAR (CENTR)
.6
1090
1
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
815
2
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
2. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. MITJA KREGAR, KLUB CENTER LJUBLJANA
3. NAGY TAMÁS, LSP Team SE.