kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
FC - Seniori -57
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -67
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniori -57
R1037
846
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
435
0
VLADYSLAV HIDA (WAKOUKR)
Osvajači medalja
1. VLADYSLAV HIDA, WAKO Ukraine
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Seniori -63,5
R1011
155
0
MARKO MURATOVIČ (SANDE T)
272
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
717
GREGOR DEBELJAK (HWARANG)
R1050
272
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
717
0
GREGOR DEBELJAK (HWARANG)
Osvajači medalja
1. ANTE OPAČAK, KUTINA
2. GREGOR DEBELJAK, KBV Proficiogroup Hwarang
3. MARKO MURATOVIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
3. ----
FC - Seniori -67
R1038
875
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
716
0
ALEX SRAČANEK (HWARANG)
Osvajači medalja
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. ALEX SRAČANEK, KBV Proficiogroup Hwarang
3. ----
3. ----
FC - Seniori -71
R1012
223
3
PATRICK KALCHER (TEAM GR)
1109
0
MATEJ MARJANAC (TGRBROD)
R1013
718
3
GREGOR STRAČANEK (HWARANG)
1806
0
EMIL PUPOVIĆ (BUDVA)
R1051
223
0
PATRICK KALCHER (TEAM GR)
718
3
GREGOR STRAČANEK (HWARANG)
Osvajači medalja
1. GREGOR STRAČANEK, KBV Proficiogroup Hwarang
2. PATRICK KALCHER, Team Gratwein
3. EMIL PUPOVIĆ, KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
3. MATEJ MARJANAC, TIGAR BROD
FC - Seniori -75
R1014
1648
0
AIDIN MUSIĆ (GALAJAA)
231
0
FESNIK GASHI (ROHRBAC)
442
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
R1052
1648
0
AIDIN MUSIĆ (GALAJAA)
442
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
Osvajači medalja
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. AIDIN MUSIĆ, Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most
3. FESNIK GASHI, Rohrbach
3. ----
FC - Seniori -81
R1002
1536
0
MARKO BANIC (PKREŠ4)
616
0
ROBERT BASARA (ZG)
844
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R1003
233
3
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
524
0
DOGUKAN CINAR (TKBF)
1108
MARIN JELIĆ (TGRBROD)
R1022
1536
3
MARKO BANIC (PKREŠ4)
844
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
R1023
233
1
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
1108
2
MARIN JELIĆ (TGRBROD)
R1058
1536
3
MARKO BANIC (PKREŠ4)
1108
0
MARIN JELIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. MARKO BANIC, PETAR KREŠIMIR IV.
2. MARIN JELIĆ, TIGAR BROD
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. MALLITS CHRISTOPH, Rohrbach
FC - Seniori -86
R1039
814
0
BOJAN MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
290
0
NIKOLA TOMIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BOJAN MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. NIKOLA TOMIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
FC - Seniori -91
R1040
788
3
MARKO MILUN (MORNAR)
984
0
DAVID ŽIBRAT (POMURJE)
Osvajači medalja
1. MARKO MILUN, MORNAR
2. DAVID ŽIBRAT, KBK POMURJE
3. ----
3. ----