kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -42
.1
12
0
VARGA DORIÁN (LSP)
364
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
1509
RENE KALIMAN (DRAGA)
.1
37
3
GYÖRE BENDEGÚZ (VERES)
179
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
1021
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
.1
364
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
1509
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
.1
37
0
GYÖRE BENDEGÚZ (VERES)
1021
3
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
.1
364
2
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
1021
1
FILIP ŽAK GLAVNIK (TKD SUN)
Osvajači medalja
1. IVAN PETKOVIĆ, Velež Nevesinje
2. FILIP ŽAK GLAVNIK, TKD SUN Braslovče
3. RENE KALIMAN, DRAGA
3. GYÖRE BENDEGÚZ, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
LC - Stariji kadeti -47
.1
1209
2
PATRICK PASARIČ (SKALA)
1332
1
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
.1
1085
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
501
3
BORISZ VISZKET (CONTROL)
.1
1022
2
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
1335
1
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
1091
LEO MAJSTOROVIĆ (KBK MOS)
.1
1209
0
PATRICK PASARIČ (SKALA)
501
3
BORISZ VISZKET (CONTROL)
.1
1022
3
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
1091
0
LEO MAJSTOROVIĆ (KBK MOS)
.1
501
1
BORISZ VISZKET (CONTROL)
1022
2
KLEMEN STROJANŠEK (TKD SUN)
Osvajači medalja
1. KLEMEN STROJANŠEK, TKD SUN Braslovče
2. BORISZ VISZKET, Controll SportClub Szombathely
3. LEO MAJSTOROVIĆ, MOSLAVAC
3. PATRICK PASARIČ, Kickboks klub Skala Velenje
LC - Stariji kadeti -52
.1
1819
3
DOMINIK BOROK (H-2500)
1210
0
RENATO VOGLER (SKALA)
.1
443
0
ANDRIJA GAŠPAR (SV.JURE)
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
607
3
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
1639
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1351
ALEX RAHTEN (HWARANG)
.1
662
1
MAGYAR SZABOLCS (H-2500)
1634
2
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1649
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
.1
597
3
RAYMUND BALI (NY SE)
856
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
1207
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1819
0
DOMINIK BOROK (H-2500)
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
607
3
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
1351
0
ALEX RAHTEN (HWARANG)
.1
1634
3
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1649
0
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
.1
597
0
RAYMUND BALI (NY SE)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1241
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
607
0
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
.1
1634
0
LAN KOKOL (ORMOŽ)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
.1
1241
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1207
3
NEJC RAKUŠA (SKALA)
Osvajači medalja
1. NEJC RAKUŠA, Kickboks klub Skala Velenje
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. LAN KOKOL, KBV Ormož
3. BOTOND LACZKOVICS, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
LC - Stariji kadeti -57
.1
1414
0
BIANCHI RUBEN (LOMBARD)
503
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
.1
820
0
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
1242
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
103
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
34
0
SOMODI BARNA (VERES)
.1
669
3
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
1446
0
KARLO MORAVSKI (KBK MOS)
.1
1416
3
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
32
0
KAKUK SZABOLCS (VERES)
.1
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1336
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
.1
68
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
385
3
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1820
BENCE KAJTÁR (H-2500)
.1
503
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
1242
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
.1
103
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
669
0
BENCE HOLCZMÜLLER (CLASSIC)
.1
1416
1
SOLDI RICCARDO (LOMBARD)
745
2
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
.1
385
3
DAVID DUCAR (KOŠICE)
1820
0
BENCE KAJTÁR (H-2500)
.1
503
1
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
103
2
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
.1
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
385
0
DAVID DUCAR (KOŠICE)
.1
103
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
745
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID DUCAR, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ÁKOS BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Stariji kadeti -63
.1
299
1
GLENN ANIČIČ (KOPER)
995
2
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
.1
605
3
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
827
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
.1
1025
1
SIMON ZAJEC (TKD SUN)
388
2
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
836
KUNYA NOEL (VERES)
.1
995
2
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
605
1
BENCE DEBRE (ZMKBA_H)
.1
388
3
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
836
0
KUNYA NOEL (VERES)
.1
995
2
ALEXANDER BAUMANN (TEAM GR)
388
1
LADISLAV MARUSCSAK (KOŠICE)
Osvajači medalja
1. ALEXANDER BAUMANN, Team Gratwein
2. LADISLAV MARUSCSAK, Guard klub kickbox KOŠICE
3. BENCE DEBRE, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
3. KUNYA NOEL, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
LC - Stariji kadeti -69
.1
1103
0
DAVID STACH (EDYMAX)
1523
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
.1
812
1
KISS LEVENTE (VERES)
300
2
GLENN ANIČIČ (KOPER)
.1
1523
0
TINO PARAVIĆ (DRAGA)
300
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. TINO PARAVIĆ, DRAGA
3. KISS LEVENTE, Black&Gold Angels Veresegyház Kick-box, K1 s.e.
3. DAVID STACH, EDYMAX BARDEJOV
LC - Stariji kadeti +69
.1
1254
1
MARKO DŽIN (PLANET)
1206
2
LUKA KREL (SKALA)
1766
DOMINIK ERDEI (KIRALY)
1147
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
241
ZARKO LAZIC (ROHRBAC)
861
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
660
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
706
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
1280
DUJE IVAS (HBD)
.1
1206
1
LUKA KREL (SKALA)
1766
2
DOMINIK ERDEI (KIRALY)
.1
1147
1
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
241
2
ZARKO LAZIC (ROHRBAC)
.1
861
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
660
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
.1
706
0
BRUNO GVARDIOL (PRETORI)
1280
3
DUJE IVAS (HBD)
.1
1766
3
DOMINIK ERDEI (KIRALY)
241
0
ZARKO LAZIC (ROHRBAC)
.1
660
3
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
1280
0
DUJE IVAS (HBD)
.1
1766
1
DOMINIK ERDEI (KIRALY)
660
2
VIKTOR VÍGVÁRY (H-2500)
Osvajači medalja
1. VIKTOR VÍGVÁRY, Esztergomi KBSE
2. DOMINIK ERDEI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. DUJE IVAS, HBD
3. ZARKO LAZIC, Rohrbach