kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
8
1561
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1670
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1095
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
425
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
1535
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
8
1688
0
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
384
0
KARLO BRLEK (BTI)
1700
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
1746
DÁVID WOLF (KIRALY)
1801
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
8
1670
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1095
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
8
425
0
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
1535
0
DINO ŠEPEROVIĆ (PLANET)
8
1688
4
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
1700
0
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
8
1746
4
DÁVID WOLF (KIRALY)
1801
1
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
8
1670
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
425
1
VARGA MÁTYÁS (KÍGYÓS)
8
1688
7
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
1746
3
DÁVID WOLF (KIRALY)
8
1670
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
1688
1
PATRIK CSELOVSZKI (KIRALY)
Medalists
1. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PATRIK CSELOVSZKI, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. VARGA MÁTYÁS, Újkígyósi Szabadidő SC.
3. DÁVID WOLF, KiralyTeam Pointfigthing Academy