kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
European Cup - Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniori -79
5
1552
9
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1555
5
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
5
1040
7
KOSTAS TABOUREAS (211982)
1406
0
STJEPAN FEREK JAMBREK (NINJA)
5
297
0
ÁRON MECSEKI (BER.)
1594
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5
756
0
ANDREAS HOFER (ASKOHUE)
577
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1552
5
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
1040
3
KOSTAS TABOUREAS (211982)
5
297
2
ÁRON MECSEKI (BER.)
577
12
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1552
11
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
577
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. SZÁSZ KRISTÓF, Debreczeni Team
2. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. KOSTAS TABOUREAS, FIGHTNESS CLUB
3. ÁRON MECSEKI, BEREMEND SPORT KFT