kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Cup - Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje početnice
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
MF - Starije kadetkinje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniori -74
5
238
4
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
456
5
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1550
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
288
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1592
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
767
MICHAEL REINMÜLLER (ASKOHUE)
1493
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
723
MICHELE MORI (ASCU)
120
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
456
15
KAM HUNDAL (TEAMSAS)
1550
16
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
5
288
0
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
1592
0
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
5
767
5
MICHAEL REINMÜLLER (ASKOHUE)
1493
7
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5
723
5
MICHELE MORI (ASCU)
120
9
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
1550
8
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
288
3
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
5
1493
6
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
120
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5
1550
6
BETTOCCHI EDOARDO (LOMBARD)
1493
14
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
Medalists
1. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
2. BETTOCCHI EDOARDO, Team Lombardia
3. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac