kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -54
LK - Juniori -57
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -86
LK - Juniori +91
LK - Juniori -54
402
0
ARIJAN VRBAN (0304984)
722
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, MLADOST
2. ARIJAN VRBAN, Kickboxing klub B
3. ----
3. ----
LK - Juniori -57
302
0
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
528
3
FILIP DUMIĆ (TITAN)
432
0
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
87
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
528
1
FILIP DUMIĆ (TITAN)
87
2
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. FILIP DUMIĆ, TITAN GYM
3. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
3. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
LK - Juniori -60
354
3
LUKA HUNIĆ (PITBUL)
88
0
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUKA HUNIĆ, PIT BULL, Split
2. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
223
3
ANTE PARAĆ (DALMATI)
181
0
ANTONIO MEĐERAL (KOBRABJ)
556
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
531
3
HARIS BIBER (CBS)
219
0
DINO BRAJKOVIĆ (DALMATI)
749
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
563
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
223
0
ANTE PARAĆ (DALMATI)
531
3
HARIS BIBER (CBS)
749
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
563
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
531
0
HARIS BIBER (CBS)
749
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. HARIS BIBER, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. ANTE PARAĆ, DALMATINO
LK - Juniori -67
428
3
LUKA LOZO (MORNAR)
571
0
LUKA PURKERT (LEONGYM)
240
3
MITJA RADEJ (KRSKO)
407
0
VJEKOSLAV VUJANIĆ (0304984)
430
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
124
0
ALEKSANDAR LOMTATIDZE (SPARTAN)
389
3
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
405
0
MIHAEL HALLER (0304984)
428
3
LUKA LOZO (MORNAR)
240
0
MITJA RADEJ (KRSKO)
430
3
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
389
0
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
428
0
LUKA LOZO (MORNAR)
430
0
TOMISLAV DADIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA LOZO, MORNAR
2. TOMISLAV DADIĆ, MORNAR
3. MITJA RADEJ, KRŠKO
3. IBRAHIM VELIĆ, FAVORIT BH
LK - Juniori -71
227
3
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
355
0
DENI KOVAČEVIĆ (PITBUL)
420
LEON VINOGRADAC (0304984)
13
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
544
MATE SERTIĆ (OG GYM)
229
3
STJEPAN ZAJEC (HS ZGB)
237
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
433
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
550
VITO GLAVICIC (TAKSIN)
100
MIRZA BEĆIRBAŠIĆ (TUZLA)
227
3
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
420
0
LEON VINOGRADAC (0304984)
13
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
544
0
MATE SERTIĆ (OG GYM)
229
0
STJEPAN ZAJEC (HS ZGB)
433
0
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
550
1
VITO GLAVICIC (TAKSIN)
100
2
MIRZA BEĆIRBAŠIĆ (TUZLA)
227
3
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
13
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
433
1
TOMISLAV IVČETIĆ (BUSHIDO)
100
2
MIRZA BEĆIRBAŠIĆ (TUZLA)
227
3
GAJ ČOSIĆ (HS ZGB)
100
0
MIRZA BEĆIRBAŠIĆ (TUZLA)
Osvajači medalja
1. GAJ ČOSIĆ, HOLY SPIRIT
2. MIRZA BEĆIRBAŠIĆ, Skill Gym Tuzla
3. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
3. TOMISLAV IVČETIĆ, BUSHIDO
LK - Juniori -75
220
3
KREŠO ŠKUGOR (DALMATI)
545
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
419
MATEO MIKOLIĆ (0304984)
233
IVO ILIJIĆ (PITBUL)
211
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
85
3
JURE BABAN (PITBUL)
627
0
TOMY JURČEVIĆ (DUGIRAT)
133
ZEJD DŽANANOVIĆ (2002BIH)
356
MARKO JURKOVIĆ (PITBUL)
303
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
220
3
KREŠO ŠKUGOR (DALMATI)
419
0
MATEO MIKOLIĆ (0304984)
233
0
IVO ILIJIĆ (PITBUL)
211
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
85
0
JURE BABAN (PITBUL)
133
3
ZEJD DŽANANOVIĆ (2002BIH)
356
0
MARKO JURKOVIĆ (PITBUL)
303
3
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
220
0
KREŠO ŠKUGOR (DALMATI)
211
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
133
3
ZEJD DŽANANOVIĆ (2002BIH)
303
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
211
0
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
133
3
ZEJD DŽANANOVIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. ZEJD DŽANANOVIĆ, 2002 - Odzak
2. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
3. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
3. KREŠO ŠKUGOR, DALMATINO
LK - Juniori -81
123
3
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
347
0
MARIO CRNOBORI (ZELG)
343
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
525
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
186
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
123
2
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
343
1
ANDI VRTAČIĆ (ZELG1)
525
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
186
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
123
0
MIHOVIL ČUŽIĆ (SPARTAN)
186
0
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. MIHOVIL ČUŽIĆ, SPARTAN GYM
2. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
3. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN
3. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
LK - Juniori -86
789
2
HASAN HUSEINBAŠIĆ (BORAC)
429
1
MARKO MILUN (MORNAR)
Osvajači medalja
1. HASAN HUSEINBAŠIĆ, KBS Borac Jelah
2. MARKO MILUN, MORNAR
3. ----
3. ----
LK - Juniori +91
431
3
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
236
0
TONI STANIČIĆ (PITBUL)
416
0
DOMAGOJ OREŠKOVIĆ (0304984)
562
3
MATEO PANŽIĆ (PITBUL)
431
2
MATE LABROVIĆ (MORNAR)
562
1
MATEO PANŽIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MATE LABROVIĆ, MORNAR
2. MATEO PANŽIĆ, PIT BULL, Split
3. TONI STANIČIĆ, PIT BULL, Split
3. DOMAGOJ OREŠKOVIĆ, Kickboxing klub B