kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
CROATIA OPEN Zagreb 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
200
3
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
458
1
BRIGITA BEDI (DRAGA)
580
0
EMA VIŠKOVIĆ (PLANET)
483
0
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
584
4
KARIN KARIKO (PLANET)
633
5
EMA REPIĆ (TKD.SL)
796
SZONJA TOROK (KIRALY)
200
10
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
483
13
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
633
0
EMA REPIĆ (TKD.SL)
796
6
SZONJA TOROK (KIRALY)
483
4
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
796
6
SZONJA TOROK (KIRALY)
Osvajači medalja
1. SZONJA TOROK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. HANA MIHELČIČ, KBV DOMŽALE
3. EMA REPIĆ, SLATINA
3. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
PF - Starije kadetkinje -46
382
4
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
635
8
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
484
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
797
SZONJA TOROK (KIRALY)
811
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
635
9
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
484
4
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
797
7
SZONJA TOROK (KIRALY)
811
1
INDIRA FAZLIC (FRENKI)
635
0
UNA MARAVIĆ (TKD.SL)
797
6
SZONJA TOROK (KIRALY)
Osvajači medalja
1. SZONJA TOROK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. UNA MARAVIĆ, SLATINA
3. INDIRA FAZLIC, Frenki Ključ
3. HANA MIHELČIČ, KBV DOMŽALE
PF - Starije kadetkinje -50
615
0
NINA DUH (PTUJ)
245
1
LORENA POŽEGA (TGRSL)
326
LUKRECIJA KOVAČIĆ (KLOŠTAR)
487
0
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
151
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
272
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
245
6
LORENA POŽEGA (TGRSL)
326
0
LUKRECIJA KOVAČIĆ (KLOŠTAR)
151
1
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
272
2
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
245
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
272
1
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
3. LUKRECIJA KOVAČIĆ, KLOŠTAR IVANIĆ
PF - Starije kadetkinje -55
647
5
LARA DESPOT (TIGAR)
153
13
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
616
5
NINA DUH (PTUJ)
246
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
195
5
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
136
4
SEJLA OMICEVIC (2002BIH)
271
5
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
372
1
GRACIJELA DESPOTOVIĆ (PITBUL)
153
4
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
616
0
NINA DUH (PTUJ)
195
1
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
271
4
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
153
5
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
271
2
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
3. NINA DUH, PTUJ
3. MATEA MILIŠA, SUŠAK
PF - Starije kadetkinje -60
600
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
723
0
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
813
0
LEJLA AVDIC (FRENKI)
497
6
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
648
4
LARA DESPOT (TIGAR)
451
8
DORA GOLAC (DRAGA)
651
LAURA RODMAN (TIGAR)
600
7
KARMEN GALAC (VELEBIT)
497
2
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
451
0
DORA GOLAC (DRAGA)
651
0
LAURA RODMAN (TIGAR)
600
6
KARMEN GALAC (VELEBIT)
451
7
DORA GOLAC (DRAGA)
Osvajači medalja
1. DORA GOLAC, DRAGA
2. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. LAURA RODMAN, TIGAR, Karlovac
3. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje -65
652
1
LAURA RODMAN (TIGAR)
50
10
MARTINA GENDA (VELEBIT)
444
MAJA KATALINIĆ (DRAGA)
511
6
KATARINA MIJAT (HBD)
456
2
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
601
KARMEN GALAC (VELEBIT)
50
6
MARTINA GENDA (VELEBIT)
444
4
MAJA KATALINIĆ (DRAGA)
511
0
KATARINA MIJAT (HBD)
601
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
50
0
MARTINA GENDA (VELEBIT)
601
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. MARTINA GENDA, VELEBIT
3. KATARINA MIJAT, HBD
3. MAJA KATALINIĆ, DRAGA
PF - Starije kadetkinje +65
247
0
IVONA ŠTEFANAC (TGRSL)
605
6
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
453
5
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
599
2
ANA MARIJA MASELJ (1994PDK)
605
2
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
453
11
IVA VUKUŠIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. IVA VUKUŠIĆ, DRAGA
2. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ANA MARIJA MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. IVONA ŠTEFANAC, TIGAR, Slunj